بارندگی مدارس زاهدان را تعطیل کرد

  4030128120

فرماندار زاهدان گفت: براساس تصمیم مدیریت بحران مدارس این شهرستان فردا (چهارشنبه) در تمام مقاطع نوبت صبح به علت بارندگی شدید تعطیل است.

بارندگی مدارس زاهدان را تعطیل کرد

علیرضا شهرکی سه شنبه شب در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: این تصمیم از سوی ستاد بحران شهرستان زاهدان در پی بارندگی شدید و آبگرفتگی معابر گرفته شده است.

وی ادامه داد: در صورت تداوم بارندگی برای مدارس نوبت عصر نیز تصمیم گیری خواهد شد.

فرماندار زاهدان بیان کرد: با ورود سامانه بارشی از صبح امروز شاهد بارندگی خوبی در سطح این شهرستان هستیم که تاکنون خسارتی ناشی از این پدیده گزارش نشده است.

به گزارش ایرنا، مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور بالاترین سطح هشدار هواشناسی در استان و تشدید فعالیت سامانه بارشی اظهار کرد: از عصر سه شنبه تا عصر چهارشنبه (۲۸ تا ۲۹ فروردین) برای مناطق ساحلی و دور از ساحل دریای عمان رگبار فوق سنگین باران و تگرگ، وزش تندباد شدید با سرعت بیش از ۷۰ کیلومتر بر ساعت و توفانی شدن دریا و افزایش ارتفاع موج تا حدود ۲ تا ۲.۵ متر پیش بینی می‌شود.

محسن حیدری بیان کرد: برای شهرستان‌های زرآباد، فنوج، کنارک، لاشار، قصرقند، چابهار، دشتیاری، نیکشهر، دلگان، جنوب ایرانشهر، بمپور، راسک، سرباز، سیب سوران، مهرستان، سراوان، گلشن و جنوب خاش رگبار سنگین باران و تگرگ در مدت زمان کوتاه، رعد برق شدید، وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود