بیانیه هشدارآمیز مقاومت عراق خطاب به آمریکا و رژیم صهیونیستی

  4030124078 ۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

نیروهای مقاومت اسلامی عراق به آمریکا و رژیم صهیونیستی نسبت به «هرگونه حماقت در عراق یا دیگر کشورهای محور مقاومت» هشدار دادند.

بیانیه هشدارآمیز مقاومت عراق خطاب به آمریکا و رژیم صهیونیستی

به گزارش خبرگزاری مهر، نیروهای مقاومت اسلامی عراق امروز جمعه با انتشار بیانیه‌ای هشدار دادند که «هرگونه حماقت» آمریکا و رژیم صهیونیستی در عراق و یا دیگر کشورهای محور مقاومت با پاسخ محکم روبرو خواهد شد.

در این بیانیه آمده است که « اگر نیروهای آمریکایی و صهیونیستی هرگونه حماقتی در عراق یا علیه کشورهای محور مقاومت مرتکب شوند پاسخ ما به دشمنان هر جا که دستمان می رسد مستقیم است و به آنها می گوییم: عذاب آتش را بچشید.»

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است که «ادامه حضور اشغالگر آمریکا در عراق تحت عناوین دیگر چه به شکل ائتلاف یا همکاری دائمی امنیتی، مادامی‌که نیروهای اشغالگر آمریکایی حاکمیت و حریم هوایی عراق را نقض کنند و کنترل تصمیمات امنیتی را به دست بگیرند، هیچ ارزشی ندارد».

در این بیانیه همچنین با اشاره به جنایت‌های رژیم صهیونیستی در نوار غزه تأکید شده است که «جنایات آمریکایی‌ها در حمایت از رژیم صهیونیستی روز به روز افزایش می‌یابد و آمریکا مسئول هرگونه حماقتی از جانب خود یا اسرائیل در عراق یا کشورهای محور مقاومت است».

بیانیه هشدارآمیز مقاومت عراق خطاب به آمریکا و رژیم صهیونیستی