صدور کارت‌های شرکت در آزمون‌های مرحله دوم المپیادهای علمی/ فردا برگزاری آزمون‌ها

  4030124058

باشگاه دانش پژوهان جوان در اطلاعیه‌ای از صدور کارت‌های شرکت در آزمون‌های مرحله دوم المپیادهای علمی دانش آموزی خبر داد و اعلام کرد: آزمون‌های مرحله دوم از ساعت هشت صبح فردا - شنبه ۲۵ فروردین‌ماه - به طور رسمی آغاز می‌شود.

صدور کارت‌های شرکت در آزمون‌های مرحله دوم المپیادهای علمی/ فردا برگزاری آزمون‌ها

به گزارش ایرنا، باشگاه دانش‌پژوهان جوان در اطلاعیه ای اعلام کرد: با تلاش مرکز فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش کارت‌های شرکت در آزمون‌های مرحله دوم المپیادهای علمی کشوری در سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیکی وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir در دسترس داوطلبان است.

براساس این اطلاعیه، داوطلبان برای شرکت در این آزمون علاوه بر کارت ورود به جلسه باید کارت ملی یا شناسنامه خود را به همراه داشته باشند و نیازی به مُهر کردن کارت ورود به جلسه نیست.

باشگاه دانش‌پژوهان جوان در این اطلاعیه یادآور شد: در صورتی که تصویر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان با تصویر فعلی همخوانی نداشت، داوطلبان یک قطعه عکس یا یک مدرک شناسایی عکس‌دار به همراه خود داشته باشند.

بنا به این گزارش، جدول زمان بندی آزمون‌های مرحله دوم المپیادهای علمی سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ پیشتر در پایگاه باشگاه دانش‌پژوهان جوان به نشانی https://ysc.medu.ir به اطلاع شرکت‌کنندگان رسیده است. آزمون‌های مرحله دوم از ساعت هشت صبح فردا - شنبه ۲۵ فروردین‌ماه - به طور رسمی آغاز می شود.