اسراییل جا زد!

  4030114086 ۲۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۷ تکراری یا غیرقابل انتشار

سخنگوی کابینه رژیم صهیونیستی پس از اینکه شاهد محکومیتهای بین‌المللی در خصوص حملۀ تروریستی این رژیم به ساختمان کنسولی سفارت ایران در دمشق، بود، توجیه تازه‌ای از این حمله ارائه کرد.

اسراییل جا زد!

 در پی افزایش محکومیتهای بین المللی حملۀ تروریستی رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولی سفارت ایران در دمشق، سخنگوی کابینه این رژیم، روایت جدیدی از این جنایت ارائه کرده است.این مقام اسرائیلی، به نوعی به مسئولیت این رژیم در این حمله تلویحا اشاره کرده و در موضعی انفعالی گفته که اصلا این ساختمان، دیپلماتیک نبوده است.وی همچنین مدعی شد که این ساختمان، نه سفارت بوده، نه بخش کنسولی، بلکه ساختمان نظامی متعلق به نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده است.

 «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی هم امروز مدعی شد که صهیونیستها تلاش خواهند کرد از قدرت گرفتن دشمنان خود جلوگیری کنند.گالانت ادعا کرد: «ما نشان می‌دهیم که هر کس علیه ما در خاورمیانه کار کند، هزینه سنگینی پرداخت خواهد کرد. ما با جنگ در چند جبهه روبرو هستیم و چالشهای امنیتی زیادی داریم».گزارشگر سازمان ملل دراراضی اشغالی فلسطین هم امروز تأکید کرد که رژیم صهیونیستی، سفارت یک کشور خارجی را در کشور ثالثی هدف قرار داده و یک گروه امدادرسانی را نیز [در غزه] کشته است.این گزارشگر با اشاره به اینکه اسرائیل با این اقدامات، تمامی خط قرمزها را پشت سر گذاشته است، گفت: اسرائیل از مجازات فرار می‌کند، ولی اکنون باید تحریم و تفهیم اتهام شود.رژیم صهیونیستی شامگاه روز گذشته به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق حمله کرد. حسین اکبری سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق از افزایش آمار شهدای این حمله خبر داد.براساس اخبار منتشر شده، در این حمله ۱۳ نفر شامل هفت مستشار نظامی ایران و ۶ شهروند سوریه به شهادت رسیده‌اند. عملیات آواربرداری همچنان ادامه دارد