حمله رژیم اسراییل به «کاروان آشپزخانه مرکزی جهانی» محکوم است

  4030114063 ۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

سخنگوی وزارت خارجه گفت: حمله رژیم صهیونیستی به کاروان کمک‌رسانی سازمان مردم نهاد آشپزخانه مرکزی جهانی شایسته محکومیت جهانی است.

حمله رژیم اسراییل به «کاروان آشپزخانه مرکزی جهانی» محکوم است

به گزارش خبرگزاری مهر، «ناصر کنعانی» سخنگوی وزارت خارجه در فضای مجازی ایکس نوشت: حمله هدفمند ارتش تروریست صهیونیستی به کاروان کمک رسانی سازمان مردم نهاد "آشپزخانه مرکزی جهانی" که مسؤولیت توزیع کمک‌های غذایی در نوار غزه را بر عهده دارد، شایسته محکومیت جهانی است.

وی ضمن تسلیت و ابراز همدردی با خانواده‌های ۷ قربانی این جنایت هولناک که دارای ملیت‌های مختلف هستند، افزود: این جنایت بار دیگر تأیید می‌کند که رژیم اشغالگر صهیونیستی همچنان بر برنامه هدفمند خود برای تحمیل گرسنگی، ایجاد قحطی و کشتار سازمان یافته و هدفمند غیرنظامیان بی‌دفاع و هدف قرار دادن عمدی تیم‌های امدادی بین‌المللی و سازمان‌های بشردوستانه و مردم نهاد پافشاری می‌کند.

سخنگوی وزارت خارجه عنوان کرد: این رویکرد ضدبشری به روشنی حاکی است که رژیم صهیونیستی به هیچ یک از موازین و مقررات بین‌المللی و نیز موازین جهان شمول اخلاقی و انسانی پایبند نیست.

کنعانی تصریح کرد: بی‌شک اینگونه جنایات سازمان یافته، تنها تنفر و خشم جهانی از رژیم منفور صهیونیستی و حامیان شناخته شده آن را عمق می‌بخشد و عزم و اراده ملت‌های جهان در حمایت از ملت مظلوم فلسطین در مقابل ظالمان اسرائیلی را راسخ‌تر می‌کند.