فنونی‌زاده: پرسپولیس در نقل‌وانتقالات فوق‌العاده بود/ اوسمار شکل بازی تیم را تغییر داد

  4030113084

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: عملکرد پرسپولیس در نیم اول خوب بود اما شرایط با انتخاب اوسمار متفاوت شد و عملکرد تیم امروز فوق العاده است.

مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با ایرنا، در خصوص وضعیت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: نیم فصل اول را با فراز نشیب‌های زیادی پشت سر گذاشتیم. خوشبختانه در ابتدای نیم فصل دوم با آمادن اوسمار شکل بازی پرسپولیس کاملا تغییر کرد. خوشبختانه با بازیکنانی که به پرسپولیس آمدند تیم قوی‌تر شده و شک ندارم که دوباره می‌توانیم به قهرمانی برسیم.

وی در مورد اینکه آیا به نظر شما بهترین اتفاق فوتبالی امسال چه بود، گفت: به نظر من فقط یک اتفاق خوب افتاده آن هم اضافه شدن بازیکنان خوب به پرسپولیس بوده است.

پیشکسوت پرسپولیس درباره انتقادها از بازگشت آل‌کثیر پرسپولیس تصریح کرد: متاسفانه این حواشی‌ها از سوی استقلالی‌ها بود و من چیزی در مورد عیسی آل‌کثیر نگفته بودم.

وی افزود: اگر هم چیزی گفته باشم حرف فنی بوده اما متاسفانه رقبای ما به دنبال این هستند برای پرسپولیس حاشیه درست کنند.

فنونی‌زاده در مورد ماجرای غذرخواهی عباس سرخاب در دربی ۷۶، خاطرنشان کرد: ما در دربی ۷۶ یک دعوای لفظی داشتیم که منجر به اخراجمان شد ولی بعد از بازی او آمد و غذرخواهی کرد. متاسفانه بازی بعدی‌ما هم مقابل پاس همدان بود که در نبود من باعث شد تیم با نتیجه یک گل ببازد.

وی در خصوص عملکرد باشگاه پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات، یادآور شد: در نیم فصل اول خوب بودیم اما نیم فصل دوم فوق‌العاده بودیم و توانستیم بهترین بازیکنان را جذب کنیم.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: تنها ایرادی که از مدیریت پرسپولیس در این فصل می توانم بگیرم جذب نبیل باهویی بود. این بازیکن در حد اندازه پرسپولیس نبود.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه آیا تیم می‌تواند به قهرمانی در لیگ برسد، اظهار کرد:‌ پرسپولیس همیشه مدعی قهرمانی بوده ولی به نظر من امسال کمی شرایط فرق کرده است و تیم‌ها با تمام وجودشان برای قهرمانی می‌جنگند. آرزوی من قهرمانی مجدد پرسپولیس است اما باید قبول کنیم کار دشواری در پیش است.

فنونی‌زاده در مورد خاطره‌ فوتبالی خود از عید، گفت: شب عید بود و ما با ملوان انزلی بازی داشتیم و آن بازی را مساوی کردیم و آن روز هم برف می‌بارید و ما در راه بازگشت به تهران در برف گیر کردیم و ساعت ۱۲ شب هم سال تحویل بود.

وی افرود: دوست داشتیم به موقع در کنار خانواده باشیم که متاسفانه آن شب سال تحویل کنار خانواده نبودیم اما خداراشکر که راهداری آمد و توانست راه را برایمان باز کند و ما ساعت ۴ صبح دوباره توانستیم برگردیم.