پسر نتانیاهو هم از فلسطین اشغالی مهاجرت کرد

  4030108032 ۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

یائیر نتانیاهو پسر جنجالی نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دنبال اقامت طولانی مدت در آمریکا است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند، یائیر نتانیاهو پسر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی اخیرا درخواستی را تقدیم سرکنسولگری رژیم صهیونیستی در میامی کرده و خواستار فعالیت در آن به عنوان کارمند محلی شده است.

روزنامه یدیعوت آحارانوت در این رابطه نوشت: یائیر نتانیاهو این درخواست را کتبا تحویل سرکنسولگری داده و هم‌اکنون این درخواست در بخش آمریکای شمالی وزارت خارجه اسرائیل در حال بررسی است و وزارتخانه به این درخواست پاسخ نداده است.

در ادامه گزارش آمده است، یائیر نتانیاهو دارای گذرنامه سیاسی است، اما این گذرنامه به وی اجازه اقامت نامحدود در ایالات متحده را نمی‌دهد و از این رو وی به این فکر افتاده است.

منابع آگاه به این رسانه عبری زبان خبر دادند که احتمالا با درخواست یائیر موافقت خواهد شد.

پسر ۳۲ ساله نخست وزیر رژیم صهیونیستی، اوایل آوریل سال گذشته و چند روز بعد از آغاز بحران بین پدرش و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در اوج اختلافات داخلی این رژیم در مورد تغییرات قضایی از فلسطین اشغالی خارج و با وجود فشار رسانه‌ها و سازمان‌های عمومی پس از آغاز جنگ غزه و دعوت از نیرو‌های احتیاط برای بازگشت وی و پیوستن به ارتش او نوامبر گذشته تنها برای مدتی بسیار کوتاهی به فلسطین اشغالی آمده و در بخش تلفنخانه ستاره داود سرخ مشغول به کار شد، اما پس از چند روز مجددا به ایالات متحده گریخت.

بعد از آن تصاویری از وی در یک آپارتمان لاکچری که اجاره آن بیش از ۵۰۰۰ دلار در ماه است در رسانه‌های عبری منتشر شده بود.