سقوط زن جوان از طبقه سوم در مرکز تهران

  4021221077

زن جوان از پنجره اتاق‌خواب خانه‌شان در طبقه سوم ساختمان به پایین افتاد و جان باخت.

سقوط زن جوان از طبقه سوم در مرکز تهران

به گزارش تسنیم، به دنبال سقوط زن جوان از طبقه سوم خانه‌ خود در مرکز تهران، همسرش بازداشت شد.

 ظهر روز گذشته بیستم اسفندماه، مرگ مشکوک زن جوانی در یکی از خیابان‌های محله جامی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل مورد نظر شدند و جسد زن حدوداً ۳۲ ساله‌ای را مشاهده کردند که براثر سقوط از طبقه سوم یک ساختمان فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد همسایه‌ها قبل از این حادثه صدای مشاجره متوفی با همسرش را شنیده بودند که همین ماجرا شک تیم جنایی را برانگیخت.

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان حکایت از آن داشت، زن جوان که معلم بوده و ۲ فرزند خردسال نیز داشته از چندی قبل با همسرش اختلاف پیدا کرده بود که این ماجرا در نقش مرگ وی نقش پررنگی دارد.

کارآگاهان که در جریان تحقیقات متوجه دوربین‌های مداربسته موجود در اطراف صحنه جرم شده بودند به بازبینی آن پرداخته و لحظه به لحظه سقوط زن جوان را از طبقه سوم مشاهده کردند که مشخص شد، همسر متوفی با تأخیر ۷ دقیقه‌ای پس از سقوط به خیابان آمده و جسد را مشاهده کرده است.

بدین ترتیب مرد جوان هدف تحقیق قرار گرفت و گفت: روز حادثه به دلیل اختلافات خانوادگی با همسرم مشاجره داشتم اما او ناگهان خود را از پنجره به پایین پرتاب کرد؛ من که در شوک این اتفاق بودم سریعاً خودم را به خیابان رساندم اما دیگر فایده‌ای نداشت.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان مرد جوان را با دستور قضایی بازداشت کردند و ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

با دستور قضایی، جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.