بازگشت کامران قاسم‌پور به تشک از ۲ هفته دیگر

  4021207028

کامران قاسم‌پور که به دلیل انجام عمل جراحی اردوی تیم ملی را ترک کرده بود، از دو هفته دیگر می‌تواند تمرینات کشتی‌اش را آغاز کند.

بازگشت کامران قاسم‌پور به تشک از ۲ هفته دیگر

به گزارش تسنیم، چندی پیش کامران قاسم‌پور که شرکت در مسابقات جهانی 2023 بلگراد را به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه کشاله ران از دست داده بود، جراحی فتق انجام داد و به همین دلیل نیز نامش از فهرست مسافران اعزامی به جام بین‌المللی یاشاردوغو خارج شد. قاسم‌پور اما همچنان گزینه اعزام به مسابقات قهرمانی آسیاست که اواخر فروردین ماه در بیشکک قرقیزستان برگزار می‌شود.

او هرچند همچنان به دلیل شرایط وزنی‌اش یکی از گزینه‌های وزن 86 کیلوگرم تیم ملی است اما قرار است در رقابت‌های قهرمانی آسیا در 97 کیلوگرم کشتی بگیرد.

قاسم‌پور کارش را در سال 2024 با تورنمنت بین‌المللی زاگرب در وزن 97 کیلوگرم استارت زد و با قبول شکست مقابل کایل اسنایدر آمریکایی، در جایگاه سومی قرار گرفت.

او که یکی از اعضای تیم بانک شهر در جام باشگاه‌های جهان بود که به دلیل آسیب‌دیدگی برای این تیم کشتی نگرفت اما در کنار بانک شهری‌ها حضور داشت، در رابطه با زمان بازگشتش به تشک به خبرنگار تسنیم گفت: از اردوی بعدی به کمپ تیم‌های ملی خواهم رفت و از دو هفته دیگر نیز می‌توانم تمرینات کشتی‌ام را آغاز کنم.