پدیده شوم "شوتی‌گری" را از بین می‌بریم/ جان باختن ۵۰۰ نفر در تصادف با خودروهای شوتی

  4021207023 ۳۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۴ تکراری یا غیرقابل انتشار

فرمانده کل انتظامی گفت: ما در مجموعه فراجا تلاش داریم و می‌خواهیم که پدیده شوم "شوتی‌گری" را با همان اختیاراتی که داریم که البته کم هم نیست، از بین ببریم.

پدیده شوم "شوتی‌گری" را از بین می‌بریم/ جان باختن ۵۰۰ نفر در تصادف با خودروهای شوتی

به گزارش تسنیم، سردار احمدرضا رادان؛ فرمانده کل انتظامی صبح امروز در همایش رؤسای پلیس امنیت اقتصادی فراجا اظهار کرد: در حوزه خودروهای شوتی اقدامات خیلی خوبی انجام شده است اما این اقدامات باید ادامه‌دار باشد.

وی با اشاره به نامه‌ای که در ماه‌های گذشته به شورای عالی امنیت در خصوص برخورد با خودروهای شوتی نوشته و ارسال کرده بود، گفت: البته ما همواره از شورای عالی امنیت در رابطه با خودروهای شوتی مطالبه کرده و می‌کنیم.

رادان بیان کرد: در سال 1402 متاسفانه 500 نفر از مردم ما براساس حادثه‌آفرینی‌های خودروهای شوتی در امور راهنمایی و رانندگی جان باختند.

فرمانده کل انتظامی بیان کرد: تعدادی از ماموران پلیس توسط خودروهای شوتی به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه با نظارت‌ها تلاش کردیم تا تردد این حجم از خودروهای شوتی را کاهش دهیم، گفت: سال آینده هم با شدت بیشتری با تردد خودروهای شوتی برخورد انجام خواهد شد.

رادان اضافه کرد: ما در مجموعه فراجا تلاش داریم و می خواهیم که پدیده شوم "شوتی‌گری" را با همان اختیاراتی که داریم که البته کم هم نیست از بین ببریم.