رسانه عبری: نتانیاهو رئیس موساد را توبیخ کرد  

  4021207006

تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نخست وزیر این رژیم، رئیس موساد را پس از بازگشتش از مذاکرات پاریس توبیخ کرد و سخت‌گیری بیشتر در مذاکرات را از او خواستار شد.

به گزارش ایسنا، شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم پس از بازگشت دیوید بارنیا، رئیس سرویس جاسوسی موساد از مذاکرات پاریس، او را توبیخ کرده و از او خواست در این مذاکرات، موضعگیری سرسختانه بیشتری داشته باشد.

همچنین شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نتانیاهو انتقال مسن‌ترین اسرایی که آزاد خواهند شد، به قطر را خواستار شد.

وب‌سایت «آکسیوس» پیشتر اعلام کرد که هیات رژیم صهیونیستی شامل روسای موساد، شین‌بت و اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی به تل‌آویو بازگشتند و گزارشی از مذاکرات پاریس را به کابینه جنگ ارائه خواهند کرد.

روز جمعه در پاریس مذاکراتی با حضور نمایندگان مصر، قطر و آمریکا برای بررسی راه‌های دستیابی به قرارداد تبادلی میان رژیم صهیونیستی و حماس و نیز برقراری آتش‌بسی در نوار غزه انجام شد.

کابینه جنگ رژیم صهیونیستی پیشتر موافقت کرد که هیاتی از این رژیم به ریاست بارنیا در مذاکرات پاریس شرکت کند.

در این مذاکرات ویلیام برنز، رئیس سیا، محمد بن عبد الرحمان آل ثانی، نخست وزیر قطر و عباس کامل، رئیس سرویس اطلاعات مصر حضور داشتند.