آخرین شرایط ۲ ستاره کشتی آزاد؛ امید به بازگشت قدرتمندانه یزدانی و قاسم‌پور

  4021201014

دارنده مدال برنز بازی‌های المپیک ۲۰۰۸ پکن در خصوص آخرین وضعیت جسمانی و شرایط حضور حسن یزدانی و کامران قاسم‌پور توضیحاتی را ارائه کرد.

آخرین شرایط ۲ ستاره کشتی آزاد؛ امید به بازگشت قدرتمندانه یزدانی و قاسم‌پور

به گزارش ایرنا، حسن یزدانی آبان ماه امسال کتف راست خود را به تیغ جراحان سپرد و پس از ۲ روز استراحت از بیمارستان مرخص شد. جراحی کتف یزدانی نگرانی برای حضور این قهرمان در المپیک پاریس را در بین کارشناسان افزایش داد و حتی برخی باور داشتند که المپیک برای عنوان‌دار جهان به پایان رسیده است اما این تمام داستان مصدومیت پرافتخارترین آزادکار ایرانی نیست بلکه این روزها کارشناسان خبر از بازگشت وی تمرینات داده‌اند.

سیدمراد محمدی عضو کمیته فنی هیات کشتی استان مازندران روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا در خصوص آخرین وضعیت حسن یزدانی اظهار داشت: پس از عمل جراحی کتف راست خود شرایط درمانی را در جویبار سپری می‌کند و فعلا شرایط جسمانی او خوب به نظر می‌رسد. در حال حاضر تمرینات خود را به صورت فراگیر زیر نظر فدراسیون و کادرپزشکی پیگیری می‌کند.

وی ادامه داد: روند آمادگی او روز به روز در حال بهبود است و با توجه به آخرین اطلاعات تلاشش این است تا در موعد مقرر به المپیک پاریس برسد.

دارنده مدال طلا پیکارهای جهانی سال ۲۰۰۶ گوانگژو چین همچنین در خصوص کامران قاسم‌پور نیز گفت: کامران عمل جراحی خود را با موفقیت انجام داده است و پس از ترخیص از بیمارستان، تمرینات خود را پس از ۲ روز آغاز خواهد کرد. با توجه به رفع آسیب دیدگی مجتبی گلیج، این‌آزادکار نیز در اردوی جدید تیم ملی از روز جمعه به تیم ملی اضافه شده است.