جام جهانی فوتبال ساحلی| انتقام ایران با گلزنی دروازه‌بان‌ها از تاهیتی

  4021130118

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با برتری مقابل تاهیتی صدرنشین گروه B جام جهانی شد.

جام جهانی فوتبال ساحلی| انتقام ایران با گلزنی دروازه‌بان‌ها از تاهیتی

به گزارش فارس، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان از ساعت ۲۰:۳۰ امشب آخرین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی را مقابل تاهیتی در ورزشگاه دیزاین دیستریکت دبی برگزار کرد.۱۲ دقیقه ابتدایی این بازی با تساوی بدون گل به اتمام رسید اما در وقت دوم شاگردان توا زاورونی با گل‌های تیری لاباسته و رونی تینیروری در مقابل گلی که حمید بهزادپور، دروازه‌بان ایران به ثمر رساند ۲ بر یک پیش افتادند.

در وقت سوم نیز ایران ابتدا با گل دیگر دروازه‌بان خود یعنی سید مهدی میرجلیلی بازی را ۲ بر ۲ مساوی کردند‌ اما این پایان کار نبود و بار دیگر بهزادپور توانست موفق به گلزنی شود تا تیم کشورمان کامبک بزند.

البته تیم کشورمان پس از لحظاتی با گل به خودی تیونی تیو ۴ بر ۲ پیش افتاد که بازیکنان حریف توانستند یکی از گل‌های خورده را با ضربه پاتریک تپا جبران کنند.هرچند ضربه استثنایی قیچی محمد مختاری در نهایت سبب شد ایران در نهایت ۵ بر ۳ برنده شود.

با این نتیجه ملی‌پوشان ایرانی ۷ امتیازی شده و به عنوان صدرنشین گروه B به جمع ۸ تیم برتر رسیدند.ایران که در نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۷ در ضربات پنالتی مغلوب تاهیتی شده بود، توانست در این‌ مسابقه انتقام آن شکست تلخ را بگیرد.

محمد مرادی، محمد علی مختاری و محمد معصومی‌زاده از ایران کارت زرد دریافت کردند.

 شاگردان علی نادری از ساعت ۲۰:۳۰ پنجشنبه در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف امارات، تیم دوم گروه A می‌روند.جیانی اینفانتینو، رییس فیفا، پیر لوییجی کولینا، رئیس ایتالیایی کمیته داوران فیفا و آنتونیو کونته، سرمربی مشهور ایتالیایی دنیای فوتبال تماشاگران ویژه بازی بودند.