با ادعای مارکا؛ امباپه بازیکن رئال مادرید شد

  4021130048

بال فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن فصل آینده برای رئال مادرید بازی خواهد کرد.

با ادعای مارکا؛ امباپه بازیکن رئال مادرید شد

به گزارش تسنیم، کیلیان امباپه که گفته می‌شود این هفته تصمیم خود مبنی بر ترک پاری‌سن‌ژرمن در پایان فصل جاری را به مدیران این باشگاه فرانسوی اعلام کرده، ظاهراً پیش‌قراردادی با باشگاه رئال مادرید امضا کرده و این ستاره فرانسوی فصل آینده پیراهن کهکشانی‌ها را به تن خواهد کرد.

نشریه اسپانیایی «مارکا» چاپ مادرید با انتشار گزارشی مدعی شد که کیلیان امباپه قراردادی پنج ساله با رئال مادرید امضا کرده و در پایان فصل جاری به عنوان بازیکن آزاد به جمع سفیدپوشان مادریدی ملحق خواهد شد. او که با امضای این قرارداد تا پایان ماه ژوئن 2029 خود را به پرافتخارترین باشگاه اروپا متعهد می‌کند، گفته می‌شود در این تیم دستمزدی 30 میلیون یورو در سال دریافت خواهد کرد.

نشریه اسپانیایی «آاِس» اخیراً خبر داده بود؛ باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای تمدید قرارداد امباپه 25 ساله پیشنهادی دو ساله به ارزش 160 میلیون یورو به این ستاره فرانسوی‌‌اش پیشنهاد داده، به امید اینکه بتوانند او را متقاعد کند تا پیشنهاد رئالی‌ها را رد کند.

باشگاه رئال مادرید که از سال 2019 امباپه را زیر نظر دارد، پیش از این در تابستان‌ 2022 و 2023 به ترتیب با ارائه پیشنهادهایی به ارزش 200 میلیون یورو و 120 میلیون یورو تلاش‌های ناموفقی برای به خدمت گرفتن این ستاره فرانسوی داشته است.

ستاره تیم ملی فوتبال فرانسه که قرارداد فعلی‌اش با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در پایان فصل جاری منقضی می‌شود، این فصل 32 گل در 31 بازی برای این تیم به ثمر رسانده، این در حالی است که تاکنون در 291 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 244 گل و 105 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.