محسن هاشمی: در میان ۱۵ هزار داوطلب می‌توانیم افرادی مخالف افکار افراطی پیدا کنیم

  4021129081 ۱۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۸ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران، گفت: می‌توانیم از بین ۱۵ هزار تأیید صلاحیت‌شده انتخابات مجلس، افرادی را پیدا کنیم که حداقل مخالف افراطی‌هایی که نمی‌خواهیم به مجلس بروند، باشند.

محسن هاشمی: در میان ۱۵ هزار داوطلب می‌توانیم افرادی مخالف افکار افراطی پیدا کنیم

به گزارش فارس، محسن هاشمی رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران در گفت‌وگویی تلویزیونی با اشاره به روند تأیید صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس، گفت: به نظر می‌آید در میان 15 هزار نفر بشود افرادی را پیدا کرد که شاخص‌های اصلاح‎جو داشته، توسعه‌گرا و به دنبال زندگی بهتر برای مردم باشند، اما شناخته شده نیستند.
وی افزود: این طور نیست که در میان 15 هزار نفر نتوانید افرادی را پیدا کنید که حداقل مخالف افکار افراطی‌هایی که ما نمی‌خواهیم بروند مجلس، باشند.
رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران، ادامه داد: کار سختی است که چگونه بتوانید بدون اینکه شناخت ویژه داشته باشید و این افراد را برای رأی دادن توصیه کنید و برای تعداد کمی رأی‌دهندگان توصیه‌های ویژه برای رأی دادن به افراد مشخص داشته باشید.
هاشمی‌ در پاسخ به این سؤال مجری برنامه که آیا شما رأی می‌دهید؟، گفت: بله، من رأی می‌دهم و بالاخره حداقل در انتخابات شرکت می‌کنیم، اصلا هیچ جناحی انتخابات را تحریم نکرده است.
رئیس شورای مرکزی حزب کارگزان، خاطرنشان کرد: حتی در جناح اصلاح‌طلب هیچ وقت بحث تحریم انتخابات نبوده است، بحث عدم امکان ارائه لیست رقابتی بوده است، باید این را در نظر بگیرید.