هاشمی: ساعی از افتخارات تکواندوی جهان است؛ طباطبایی در فدراسیون کاراته ادامه می‌دهد

  4021129071

وزیر ورزش و جوانان گفت: رئیس فدراسیون کاراته در فدراسیون هستند و به کار خود ادامه می‌دهد.

هاشمی: ساعی از افتخارات تکواندوی جهان است؛ طباطبایی در فدراسیون کاراته ادامه می‌دهد

به گزارش فارس، کیومرث هاشمی در حاشیه مسابقات تکواندو جام ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران حضور پیدا کرد و اظهار داشت: مسابقاتی که برگزاری شداز کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود. به هر حال همه استانداردهای لازم یک رقابت بین‌المللی راداشت.به سهم خودم ازساعی و مجموعه همکارانش درفدراسیون تشکر می‌کنم که این میزبانی را برعهده گرفتند.
وی ادامه داد: این مسابقات امتیازاتی برای کسب سهمیه داشت. فرصت بسیار خوبی بود و استقبال خوبی هم کشورها از این دوره از مسابقات داشتند که انشالله این مورد استمرار داشته باشد و بتواند کمک کند. تکواندوی ما با توجه به اینکه یک لیگ معتبر دارد باعث شده که شاهد حضور پشتوانه‌های خوبی در این رشته باشیم. هیچ تکواندوکاری در حاشیه امنیت به سر نمی‌برد و این حُسن لیگ پویایی است که فدراسیون تکواندو راه‌اندازی کرده است. این می‌تواند الگویی برای رشته‌های دیگر باشد، چون هر فدراسیونی که لیگ پویایی داشته باشد می‌تواند به تیم‌های ملی کمک کند.
وزیر ورزش و جوانان درمورد وضعیت تکواندو برای سهمیه المپیک، خاطرنشان کرد: امروز دیدم که دو نفر را معرفی کردند. ما امیدوار هستیم، چون تکواندو یکی از سه رشته مدال‌آور ما است. این رشته همواره نقش‌افرینی کرده و انشالله این موفقیت‌های با حضور ساعی در راس فدراسیون تدوام داشته باشد؛ به هر حال او یکی از افتخارات تکواندوی جهان به شمار می‌رود. امیدوارم بچه‌ها سهمیه‌های بیشتری بگیرند و در مسابقات المپیک هم حضور موفقی داشته باشند.
هاشمی درمورد تکلیف فدراسیون کاراته و شرایط طباطبایی پس از حضور در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس، تصریح کرد: طباطبایی در فدراسیون کاراته هستند و به کار خود ادامه می‌دهد.