مهدوی: میانگین سنی بالا دلیل عدم موفقیت تیم ملی در جام ملت‌ها بود

  4021128024

پیشکسوت فوتبال ایران اعلام کرد: مهم‌ترین دلیل عدم موفقیت تیم ملی سن بازیکنان بود.

مهدوی: میانگین سنی بالا دلیل عدم موفقیت تیم ملی در جام ملت‌ها بود

محمدرضا مهدوی در گفت و گو با  برنا، درباره لیگ امسال گفت: لیگ امسال به دلیل وقفه‌ها اندکی دچار لطمه شد. یک سری از اتفاقات چون نقل و انتاقالات و قانون سقف بودجه هم تاثیرگذار بود.

وی افزود: سرآمد اتفاقات لیگ جام ملت‌ها بود که از دل لیگ بازیکن بزرگی خارج نشد که در جام ملت‌ها با پیراهن تیم ملی بدرخشد. مساله‌ای که باید بررسی و واکاوی شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص سرمربی جدید این تیم گفت: با وجود تمام حرف و حدیث‌ها باید بگویم باشگاه پرسپولیس باید به سراغ مربی بزرگتری می‌رفت. وقتی شما یک سرمربی چون یحیی دارید و با او قطع همکاری می‌کنید، باید به سراغ گزینه‌های بزرگتر بروید. پنجره بسته و الزام به انتخاب سریع سرمربی؟ به هر حال مشکلات همیشه بوده اما پرسپولیس در نهایت نتیجه خواهد گرفت.

مهدوی که سابقه بازی در استقلال را هم دارد در مورد اختلاف در این تیم گفت: به نظرم جواد نکونام حرف‌های منطقی‌تری می‌زند. او با تمام مشکلات جنگیده و تیم خوبی ساخته است. به نظرم اگر استقلال جان داشته باشد و پرسپولیس قوی باشد، تیم ملی ما هم قوی خواهد بود.

وی در پایان عنوان کرد: جام ملت‌های امسال جام شگفتی بود. تیم‌های بزرگ زود حذف شدند. این حذف‌ها باعث شد تا اردن به فینال برسد و قطر دوباره قهرمان شود که به نظرم یک زنگ هشدار برای تیم‌های قدرتمند بود. عدم نتیجه گیری تیم ملی؟ به نظرم دلیلش سن بالا بود. در تمام مصاحبه‌هایم هم این مساله را گفتم. سن در یک تورنمنت مهم است و تیم ملی به دلیل سن بالای بازیکنان نتیجه گرفت.