سخنگوی قسام: مقاومت تا اخراج آخرین نظامی صهیونیست به نبرد خود ادامه خواهد داد        

  4021127093

سخنگوی گردانهای قسام شاخه نظامی جنبش حماس تصریح کرد که مقاومت برای پنجمین ماه متوالی با جنگ صهیونیستی آمریکایی مقابله می‌کند.

به گزارش تسنیم، ابوعبیده سخنگوی گردانهای عزالدین قسام شاخه نظامی حماس گفت: طوفان الاقصی هرگز آرام نخواهد گرفت، این نبرد برای از بین بردن ظلم و تجاوز از مسجدالاقصی شکل گرفته و نقطه عطفی در تاریخ امت ما خواهد بود.

وی تاکید کرد مقاومت برای پنجمین ماه متوالی با جنگ صهیونیستی آمریکایی مقابله می‌کند، این رژیمها در برابر ملتی که در معرض جنایات و کشتار قرار دارد، عاجز و ناتوان هستند، این ملت، شکست نمی شناسد.

سخنگوی قسام خاطر نشان کرد «طوفان الاقصی» معادلات منطقه را تغییر داد و آغازی برای پایان طولانی ترین اشغالگری تاریخ معاصر را نوشته است.

وی تاکید کردرزمندگان ما تلفات بی سابقه ای به ارتش رژیم صهیونیستی وارد کرده اند که در تاریخ ملت ما سابقه نداشته است.

سخنگوی قسام گفت اطلاعیه ها و صحنه هایی که پخش می کنیم، تنها بخشی از آن چیزی است که رزمندگان ما در میدان نبرد انجام می دهند.

وی خاطر نشان کرد رزمندگان ما همزمان با عملیات دیگر گروههای امت اسلام در محور مقاومت، به عملیات منحصر به فرد و مرگبار خود علیه دشمن ادامه می دهند.

سخنگوی قسام گفت رزمندگان ما در تمام مناطق نبرد در شمال، مرکز و جنوب نوار غزه با تاکتیک های مختلف و سلاحهای مناسب وارد نبردها می‌شوند.

وی تاکید کرد مقاومت ما در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی تا خروج آخرین نظامی صهیونیست از نوار غزه ادامه خواهد یافت.

سخنگوی قسام گفت هزاران نفر از رزمندگان ما در مناطق مختلف نبرد در آماده باش دائمی هستند، ما به ادعاها و دروغگویی های دشمن در میدان اعتنایی نمی کنیم، در آینده نزدیک و دور، توهمات و دروغهای دشمن اثبات خواهد شد.

وی تاکید کرد تلفات در صفوف اسیران دشمن بسیار زیاد است، ما از ماههای پیش در راستای تحقق منافع ملت خود، تلاش کردیم از اسیران حمایت کنیم و همچنان برای آن تلاش می کنیم.

سخنگوی شاخه نظامی حماس گفت دهها بار درباره خطراتی که اسیران دشمن در معرض آن قرار دارند، هشدار دادیم، ولی فرماندهان و سران دشمن این هشدارها را نادیده گرفتند.

وی با اشاره به اقدام  عمدی ارتش رژیم صهیونیستی در کشتن اسیران خود در غزه افزود زمان در برابر اسیران دشمن به شکل بسیار پرشتابی در حال پایان یافته است.
ملت و مقاومت همچنان در سرزمین خود تا گشایش و پیروزی قریب الوقوع ایستادگی می کنند.

وی تاکید کرد اهداف سیاسی که سران دشمن تلاش می کنند از طریق ارتکاب جنایات و کشتار محقق کنند، منجر به سقوط ذلت بار و کوبنده آنها خواهد شد.