حواشی دیدار استقلال - صنعت نفت| تعجب ماشاریپوف از سکوهای خالی و درخواست کاپیتان صنعت نفت آبادان از بازیکنان      

  4021127077

هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال که برای نخستین بار در لیست آبی‌پوشان قرار گرفته است از عدم حضور تماشاگران در بازی با صنعت نفت آبادان ابراز تعجب کرد.

به گزارش تسنیم، تیم‌های فوتبال استقلال و صنعت نفت آبادان از ساعت 17:15 امروز (جمعه) در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی و در هوای بارانی به مصاف هم رفته‌اند. بخشی از حواشی این بازی در زیر آمده است:

* جلال‌الدین ماشاریپوف هافبک ازبکستانی استقلال که برای نخستین بار در لیست 18 نفره آبی‌پوشان قرار گرفته است، از عدم حضور تماشاگران و سکوهای خالی ورزشگاه آزادی ابراز تعجب کرد و بازیکنان به او گفتند تماشاگران به دلیل محرومیت امکان حضور در ورزشگاه را ندارند.

* طالب ریکانی در زمان گرم کردن به هم‌بازی‌هایش تأکید می‌کرد با داور بی‌جهت بحث نکنند و یا مثل دیدار با پرسپولیس کارت قرمز نگیرند.

* میلاد فخرالدینی دیگر بازیکن جدید استقلال نیز در لیست 18 نفره قرار گرفته است. نامی از زبیر نیک‌نفس که گفته می‌شد در لیست خروج قرار گرفته، در لیست آبی‌پوشان دیده نمی‌شود.

* با وجود محرومیت تماشاگران، پرچم بزرگ آبی رنگی با جمله انگلیسی «هرگز تنها نخواهی بود»، در روبه‌روی جایگاه نصب شده است.

* علی خطیر مدیرعامل باشگاه استقلال از نزدیک نظاره‌گر بازی است.

* عوامل برگزاری بازی پلاکاردی با عنوان «جامعه ورزش خدمات مرحوم غلامرضا بهروان را فراموش نمی‌کند»، در دست داشتند.

* بازیکنان استقلال با لباسی که زیر آن تصویر کوین یامگا دیده می‌شد وارد زمین شدند. یامگا به دلیل مصدومیت فصل را از دست داده است.

* جواد نکونام و سهراب بختیاری‌زاده سرمربیان دو تیم پیش از آغاز بازی با یکدیگر خوش و بش کردند.