قاب ناراحت‌کننده از هوادار زن سپاهانی در نقش‌جهان

  4021127070 ۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

ثبت تصویری از یک مادر با شیپوری زرد که دیگر نایی برای دمیدن در آن وجود ندارد، بسیار ناراحت‌کننده و البته هشداردهنده است.

 

به گزارش خبرآنلاین؛ سپاهان در شرایطی مقابل الهلال با نتیجه 3 بر یک در وقت‌های اضافی مسابقه مغلوب شد که نیمه اول مسابقه را با سوپرگل رامین رضائیان برده بود و تا پیش ازاخراج محمد دانشگر در دقیقه 76 با وجود دریافت گل تساوی، همچنان امیدواری برای کسب پیروزی مقابل نماینده قدرتمند و ثروتمند عربستان وجود داشت.

با این حال در 15 دقیقه پایانی با اخراج دانشگر ورق برگشت و شاگردان ژرژ ژسوس آنقدر روی دروازه سپاهان فشار آوردند که درنهایت موفق شدند در وقت‌های اضافی به هدف خود برسند و با دو گل ماموریت بزرگی را در اصفهان انجام بدهند.

به گزارش ورزش سه، با وجود باخت سپاهان مقابل الهلال اتفاق وِیژه این مسابقه ثبت اولین حضور رسمی زنان در استادیوم نقش جهان بود و هواداران زن سپاهانی و اصفهانی که در باز الاتحاد موفق به ورود شدند ولی بازی‌ای برگزار نشد، اینبار لذت تماشای یک فوتبال مهیج و مدرن را از نزدیک کاملا درک کردند.

1991575

همواره یک سوی فوتبال غم و سوی دیگر آن شادی است، اما در این سال‌ها شکست مقابل رقیبان به نظر عادتی برای فوتبال ایران در سطح باشگاهی و ملی تبدیل شده و شب گذشته نیز مطابق انتظار این اتفاق رخ داد و الهلالی دست پر زمین مسابقه را ترک کرد که با حمایت دولت عربستان سرمایه‌گذاری عظیمی در فوتبال انجام داده است.

با این سرمایه‌گذاری و توجهی که به فوتبال در عربستان ایجاد شده، قابل پیش بینی هم بود که در اصفهان برنده مسابقه باشد تا مادری که با هزار امید برای تماشا و تشویق بازیکنان تیم شهرش آمده بود، در پایان مسابقه با شیپری که دیگر نای دمیدن در آن را ندارد، روی سکوها بنشیند و به این فکر کند که در عرض چند دقیقه چطور ممکن است همه چیز از دست برود.

با تمام این‌ها حتی ثبت چنین قابی از حسرت و ناراحتی عمیق یک مادر در سایه خود یک پیروزی بزرگ برای فوتبال ایران به همراه داشت و بی‌شک همین هوادار در آینده شادی بی حد را نیز در نقش جهان می‌تواند به نظاره بنشیند.