عزت اللهی: با همه وجود جنگیدیم؛ دست تک تک مردم ایران را می بوسم

  4021119004 ۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: دیدیم قطر چگونه یک کشور را برای بازی مقابل ما بسیج کرده بود.

عزت اللهی: با همه وجود جنگیدیم؛ دست تک تک مردم ایران را می بوسم

به گزارش فارس، سعید عزت اللهی پس از حذف ایران از جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: شرمنده مردم و خانواده‌‌هایمان شدیم که در این چند ماه کنار ما بودند. امروز روی بد فوتبال به ما رو کرد. خیلی از موقعیت‌ها را از دست دادیم. توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد. در طرف مقابل توپ‌هایی که شاید 70 درصد بودند به راحتی وارد دروازه ما شد.

وی افزود: صحبت خاصی ندارم. امیدوارم از این لحظات درس بگیریم. ما دیدیم قطر چگونه یک کشور را بسیج کرده بود برای اینکه مقابل ما بازی کنند. چه از نظر میزبانی چه از نظر بلیت‌ها و تماشاگران، دست تک تک مردمی که در استادیوم بودند یا پای تلویزیون‌ها ما را تماشا کردند، می‌بوسم. امیدوارم در آینده بتوانیم جبران کنیم.

هافبک تیم ملی درخصوص اینکه امید زیادی به این نسل بود قهرمانی آسیا را رقم بزند، اظهار داشت: تا اینجا هم چیزی از ارزش بچه‌ها و کادرفنی کم نمی‌شود. همه افرادی که اهل فوتبال هستند به چشم دیدند با همه وجود جنگیدیم. لحظات سخت داشتیم در این تورنمنت ولی تا آخرین لحظه جنگیدیم. برخی اتفاقات که درفوتبال رقم می‌خورند هم دست ما نیست. تمام توانمان را برای این بازی گذاشتیم. بقیه کار دست خدا بود. فکر می‌کنم قسمت نبود.