پورموسوی: قطر با جنگ روانی هم حریف تیم ملی نمی شود

  4021118005 ۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: قطر با جنگ روانی هم حریف تیم ملی نمی شود و فوتبال این کشور در حد ما نیست.

پورموسوی: قطر با جنگ روانی هم حریف تیم ملی نمی شود

سیروس پورموسوی در گفت و گو با فارس در مورد شرایط تیم ملی در جام ملت های آسیا، اظهار داشت: بعد از رفتن کی روش اتفاقات خوبی در فوتبال ملی ما رخ داد، مربیان خارجی مثل ویلموتس و اسکوچیچ فوتبال تهاجمی را در دستور کار تیم ملی قرار دادند و تیم ملی تماشاگر پسند بازی کرد دیگر خبری از فوتبال سبک کی روشی نبود فوتبال مستقیم با نفرات پرتعداد در دفاع و پیگیری جنگ روانی وحاشیه ها! متاسفانه این سبک فوتبال به باشگاه های ما هم رخنه کرده بود. در جام ملت ها نیز تیم ملی شروع خوبی نداشت که شاید به دلیل تغییر سبک، سیتسم و تفکر بود و تیم ملی روند رو به رشدی را در این مسابقات طی کرد تا به بازی با ژاپن رسیدیم و این تیم را شکست دادیم. امیدوارم مقابل قطر هم پیروز شویم.

وی افزود:  فردا اگر به امید خدا قطر را شکست بدهیم و به فینال برسیم مشخص می شود که روند رشد  تیم ملی کاملا منطقی و درست بوده اما اگر نتوانیم به فینال برسیم باید بگوییم مسابقه با ژاپن یک بازی احساسی بوده مثل مسابقه با استرالیا. به هر حال در این تورنمنت در برخی مسابقات خوب نبودیم اما برنده شدیم ولی در بازی با ژاپن هم بردیم و هم عالی بودیم.

پورموسوی درمورد تیم قطر گفت: برعکس اینکه برخی می گویند این دوره جام ملت ها خیلی سنگین بوده من معتقدم که برخی از مدعیان اصلی قهرمانی در این جام شرایط خوبی نداشتند که در دوره قبلی بهتر بودند یا همین قطری که در جام ملت های 2019 قهرمان شد خیلی قوی تر از تیم کنونی اش بود. اکنون هم که قطری ها قبل از مسابقه شروع به راه انداختن جنگ روانی کرده اند و بحث سکوها و حواشی را مطرح می کنند باید بدانند که فوتبال قطر به هیچ عنوان با فوتبال ایران قابل مقایسه نیست و خیلی ما با آنها فاصله داریم و امیدوارم بتوانیم با ارایه یک بازی خوب این تیم را شکست بدهیم و قهرمان شویم.