سردار رادان: خلأ مرزهای سیستان و بلوچستان پوشش داده می‌شود

  4021117060 ۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: خلأیی که در منطقه سیستان و بلوچستان در بخشی از مرزها وجود دارد، در آینده نزدیک پوشش داده می‌شود.

سردار رادان: خلأ مرزهای سیستان و بلوچستان پوشش داده می‌شود

سردار احمدرضا رادان، فرمانده کل انتظامی کشور دقایقی قبل در پاسخ به پرسش خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار کرد: امنیت خوبی هم‌اکنون در مرزهای کشور برقرار است و خلأیی که در منطقه سیستان و بلوچستان و در مرز این استان وجود داشته، با تخصیص دولت و اقداماتی که در دست انجام است، در آینده نزدیک پوشش داده می‌شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم با اقداماتی نظیر انسداد مرزها، همبستگی خوبی که در منطقه سیستان و بلوچستان وجود دارد، تقویت شود.

فرمانده کل انتظامی کشور بیان کرد: از مجموع مرزهای کشور بالغ بر ۹۴ درصد در حوزه مأموریتی نیروی انتظامی قرار دارد و بقیه توسط سپاه پاسداران و ارتش به‌صورت توأمان مدیریت می‌شود و فراجا می‌کوشد تا امنیت پایداری که در مرزها برقرار است، همواره تقویت شود.

رادان ادامه داد: تقویت امنیت مرزها یکی از اولویت‌هایی است که تلاش می‌شود، استوارتر از گذشته در دستور کار پلیس قرار داشته باشد و به آن توجه شود.

سردار رادان، فرمانده کل انتظامی کشور امروز به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های مسکونی فراجا، افتتاح مجموعه ورزشی پلیس سمنان، حضور در نشست خبری با اصحاب رسانه و شرکت در اجلاسیه ۱۱۱ شهید فراجای استان سمنان به این استان سفر کرده است.