جبلی خبر داد: کاهش تعرفه تبلیغات داوطلبان نمایندگی به یک چهارم نرخ‌ قبل

  4021104028 ۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس سازمان صدا و سیما از کاهش تعرفه تبلیغات برای داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی به یک چهارم نرخ‌های قبلی خبر داد.

جبلی خبر داد: کاهش تعرفه تبلیغات داوطلبان نمایندگی به یک چهارم نرخ‌ قبل

به گزارش ایسنا ، پیمان جبلی در حاشیه جلسه چهارشنبه چهارم بهمن ۱۴۰۲ هیئت دولت  در جمع خبرنگاران گفت: از روز شنبه تعرفه‌های انتخابات در صدا و سیما تغییر کرد. سازمان به هیات  اجرایی مرکزی انتخابات خبر داد برای کمک به داوطلبان نرخ‌های قبلی تبلیغات تلویزیونی را به یک چهارم قیمت کاهش می‌دهد و همین پیشنهاد به تصویب رسید.

وی گفت که نرخ تعرفه تبلیغات رادیو و تلویزیونی داوطلبان تهرانی ۴۰ میلیون و داوطلبان شهرستانی بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان است.

جبلی افزود: براساس پیشنهاد دوم سازمان، در هر حوزه انتخابیه‌ای که داوطلبان بتواند یک درصد آراء را کسب کنند، ما کل مبلغ پرداختی داوطلب را عودت می‌دهیم.

رییس سازمان صدا و سیما در پاسخ به پرسشی درباره علت همکاری نکردن سازمان(صدا و سیما) از تجربه کارگردان‌های موفق در ساخت سریال‌های تلویزیونی، گفت: باید مصداق بگویید تا بتوانم دقیق‌تر صحبت کنم. هم اکنون کارگردان‌های موفقی هم هستند که مشغول به کار هستند.  اما به صورت کلی باید بگویم ممکن است کارگردان‌هایی باشند که پیشنهادی نداشته باشند یا با سازمان به توافق نرسیده باشند یا خودِ کارگردان تمایلی به همکاری نداشته باشد.

وی درباره حضور مجدد مهران مدیری در برنامه‌های تلویزیونی گفت: اجازه دهید بنده در این باره سخنی نگویم چون دیگران در این خصوص زیاد صحبت کرده‌اند.