افتتاح ۷۱۸۳ واحد مسکونی زنجان با حضور رئیسی/ ‌واگذاری زمین به ۱۰۷۰۰ متقاضی نهضت ملی و جوانی جمعیت ‌

  4021016015 ۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳ تکراری یا غیرقابل انتشار

با حضور رئیس جمهور ۷۱۸۳ واحد مسکونی افتتاح و عملیات آماده‌سازی زمین برای ساخت ۱۰۰۰۰ مسکن روستایی و شهری برای واگذاری ‌به متقاضیان واجد شرایط نهضت ملی مسکن آغاز شد.

افتتاح ۷۱۸۳ واحد مسکونی زنجان با حضور رئیسی/ ‌واگذاری زمین به ۱۰۷۰۰ متقاضی نهضت ملی و جوانی جمعیت ‌

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، با حضور رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی در استان زنجان علاوه بر واگذاری زمین   به 700 متقاضی مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، افتتاح 7183 واحد مسکونی و عملیات آماده سازی زمین برای ساخت 10000 مسکن روستایی و شهری برای واگذاری به متقاضیان واجد شرایط نهضت ملی مسکن صورت گرفت.

همزمان با دور دوم سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان زنجان با حضور ابراهیم رییسی و مهرداد بذرپاش آیین افتتاح و بهره برداری از 7183 واحد مسکونی از جمله 1200واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن ساخته شده در اراضی دولتی واگذاری به صورت اجاره 99 ساله برگزار شد.

بنابر این گزارش بقیه واحدهای آماده افتتاح شامل بهره برداری از 1213 واحد مسکونی خود مالک طرح نهضت ملی مسکن، 770 واحد مسکونی نوسازی شده بافت فرسوده در بازآفرینی شهری و 4000 مسکن روستایی در استان زنجان است.

همچنین به طور همزمان با حضور رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی ، به 700 متقاضی طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و برای ساخت 10000 واحد مسکونی  روستایی و شهری متقاضیان واجد شرایط نهضت ملی مسکن، زمین واگذار شد.