۴ جاسوس مرتبط با اسرائیل اعدام شدند/ موساد چه برنامه‌ای در ایران داشت؟‌

  4021008005 ۱۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار

۴ نفر از از عوامل تیم خرابکاری مرتبط با رژیم صهیونیستی که تحت هدایت افسران سرویس موساد مرتکب اقدامات گسترده‌ای علیه امنیت کشور شده بودند پس از طی روال قانونی صبح امروز به دار مجازات آویخته شدند.

۴ جاسوس مرتبط با اسرائیل اعدام شدند/ موساد چه برنامه‌ای در ایران داشت؟‌

به گزارش فارس، دوم آبان بود که رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی خبر داد «۱۰ نفر از عوامل مرتبط با رژیم صهیونیستی که عمده اقدامات این افراد شناسایی نیرو‌های اطلاعاتی فعال در حوزه مبارزه با رژیم صهیونیستی بوده با رصد اطلاعاتی دستگیر شدند».

به گفته عتباتی اعضای این گروه با هدایت مستقیم افسران جاسوسی موساد اقدام به شناسایی نیروی‌هایی که با بخش‌های امنیتی کشور همکاری داشتند می‌کردند و با ربایش، تهدید و ضرب و شتم قصد تخلیه اطلاعاتی آن‌ها را داشتند. 

این افراد در قبال ماموریت‌های انجام شده مبالغی را از عوامل رژیم صهیونیستی و افسران موساد در چند نوبت دریافت کرده بودند.

این گزارش حاکی است افراد مورد اشاره با برقراری ارتباط تصویری با افسران موساد دارای ارتباط مستقیم با آن‌ها بوده و اقدامات اعضای این گروه در استان‌های آذربایجان غربی، تهران و هرمزگان انجام می‌شده است.

اعضای این گروه در چندین فقره اقدام به آتش زدن خودرو‌ها و منازل برخی افراد مرتبط با نهاد‌های امنیتی جمهوری اسلامی ایران کرده و با تهیه تصویر و ارسال برای افسران موساد، پول دریافت کرده بودند.

این افراد حتی در مواردی اقدام به حذف فیزیکی و ترور نیرو‌های امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی کرده بودند که خوشبختانه ناموفق بود.

این پرونده ۱۰ محکوم دارد که چهار محکوم اصلی آن به نام‌های وفا هناره، آرام عمری، رحمان پرهازو و خانم نسیم نمازی صبح امروز به جرم محاربه و افساد فی‌الارض از طریق همکاری اطلاعاتی با رژیم صهیونیستی به قصد برهم زدن امنیت کشور اعدام شدند.

تشکیل شبکه جاسوسی و خرابکاری موساد در ایران توسط اراذل و اوباش

براساس دستور افسر سرویس موساد، یکی از محکومان چند عنصر شرور و اراذل و اوباش از جمله متهم ردیف اول پرونده به نام وفا هناره (سرشبکه) را معرفی می‌کند. 

وفا هناره در ادامه به یکی از عناصر اصلی عملیات‌های سرویس اطلاعاتی موساد در ایران تبدیل شده و با طراحی و ایجاد تیم‌های عملیاتی در اقدامات مختلف عملیاتی این سرویس در کشور فعالیت می‌کند. 

با بررسی‌های فنی و اعترافات، وفا هناره نسبت به ارتباط‌گیری با عامل سرویس موساد ابراز خرسندی کرده و اعلام می‌کند که حاضر است هر درخواستی که از وی در داخل کشور داشته باشند انجام دهد.

این گزارش حاکی است شبکه موصوف با اهداف موساد تشکیل می‌شود تا ماموریت‌های محوله سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی را به قصد برهم زدن امنیت داخلی از روش‌های ترور، آدم‌ربایی، تخریب و آتش‌سوزی عملی سازد تا از این طریق امنیت داخلی کشور با ایجاد رعب و وحشت مختل شود.

این شبکه مخوف اقدامات خود را در شهر‌های مختلف از جمله تهران، میناب، تبریز با هدایت سرویس اطلاعاتی موساد انجام داده است.

تعقیب و ربایش مسلحانه افراد مرتبط با نهاد‌های امنیتی جمهوری اسلامی ایران، آتش زدن خودرو‌ها و منازل افراد مد نظر و تهیه فیلم و عکس و ارسال مستندات به افسر موساد از جمله اقدامات متهم و گروه وی بوده است. 

متهمان در طول زمان همکاری با افسر اطلاعاتی موساد دستورات وی را اجرا نموده و پس از انجام هر دستور مبالغی را از طریق وفا هناره دریافت می‌کردند.

بنابر مستندات موجود در پرونده متهمان برای همکاری با موساد، از طریق کیف پول دیجیتالی در دفعات متعدد، برای اقدامات خود از جمله خرید اسلحه و تجهیزات مورد نیاز ارز دیجیتال دریافت کرده‌اند. 

وفا هناره در ادامه همکاری اطلاعاتی و خرابکارانه خود با سرویس موساد، با هدایت اعضای گروه خود اقدامات مختلفی را انجام می‌دهد که در نهایت در دام سربازان گمنام امام زمان (عج) گرفتار می‌شود. 

در نهایت پس از طی روند تحقیقات و تشریفات قانونی قضایی، دادگاه پس از برگزاری جلسات رسیدگی به پرونده با حضور متهمان و وکلای ایشان و اخذ دفاعیات، با توجه به موارد و ادله احصایی و گزارش مبسوط اداره کل اطلاعات استان آذربایجان غربی، تحقیقات دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه و مستندات موجود در پرونده، ارتباط و همکاری اطلاعاتی، عملیاتی و جاسوسی متهمان با رژیم اسرائیل را محرز تشخیص داده و متهمان وفا هناره، آرام عمری، رحمان پرهازو و نسیم نمازی را به مجازات مفسد فی‌الارض، اعدام محکوم کرد. 

همچنین متهمان دیگر پرونده به جرم ارتباط با رژیم صهیونیستی به قصد برهم زدن امنیت کشور هر کدام به ۱۰ سال حبس مدت محکوم شدند.

پس از اعتراض متهمان ردیف یک تا چهار و وکلای آن‌ها در دیوان عالی کشور، شعبه مورد نظر در دیوان فرجام‌خواهی متهمان را با توجه به محتویات پرونده، استدلال موجود در دادنامه و مستندات ابزاری و اظهارات و دفاعیات متهمین را وارد ندانست و رای دادگاه را ابرام و تایید کرد. 

احکام اعدام صادره صبح امروز اجرا شد.

دیدگاه کاربران

علی همت۳۳۳۶۵۷۰۱۰:۵۷:۵۵ ۱۴۰۲/۱۰/۸
این اعدام ظاهر کار این افراد فرومایه است مرگ و خسران ابدی بر آنان که به هر دلیل به مردم و سرزمین خود پشت میکنند کاری که حتی حیوانات هم نمی‌کنند و بر اساس فطرت ذاتی تا پای جان از نژاد و وطن خود دفاع میکنند .درود بر سربازان گمنام امام زمان و قضات معدوم کننده این عوامل استکبار جهانی و صهیونیسم
ناشناس۳۳۳۶۶۹۳۱۳:۴۳:۴۰ ۱۴۰۲/۱۰/۸
این اعدام ها را بجای انتقام سخت نگذارید
سیدمحمد فاطمی نیا۳۳۳۶۵۹۷۱۱:۴۳:۱۵ ۱۴۰۲/۱۰/۸
چرا برخی از این وطن فروشانِ خائن به ۱۰ سال حبس محکوم شدند؟ این وطن فروشان هیچکدام لیاقت زندگی ندارند،از دستگاه قضایی انتظار میرفت همه ی این خائنین را به مرگ محکوم میکرد.
صمد۳۳۳۶۶۱۸۱۲:۱۶:۵۷ ۱۴۰۲/۱۰/۸
الله‌اکبر
ناشناس۳۳۳۶۶۲۳۱۲:۲۷:۵۰ ۱۴۰۲/۱۰/۸
ترحم بر پلنگ تیز دندان..... ستمکاری بود بر گوسفندان.... کوچکترین ترحمی به این ها ظلم در حق کشور و ملت است بدون محاکمه دارشون بزنید دست مریزاد
ناشناس۳۳۳۶۶۴۶۱۲:۴۶:۴۷ ۱۴۰۲/۱۰/۸
انتقام سخت
ناشناس۳۳۳۶۶۶۳۱۲:۵۴:۰۳ ۱۴۰۲/۱۰/۸
درود بر شرف دادگستری ارومیه ملت ازکل قوه قضاییه چنین انتظاری را دارد .اونجایی که کوتاهی می شود از دید مردم پنهان نمی ماند اشرار و خائنین را مجازات کنید آیا بدنه ملت از این رفتار اعتراضی کرده ؟؟؟ ملت آسایش و امنیت می خواهد جامعه را از فاسدها پاکسازی کنید.
توانگر۳۳۳۶۶۸۱۱۳:۱۳:۵۸ ۱۴۰۲/۱۰/۸
عاقبت وطن فروشی اعدام است درود به مردانگی وپاک مردی ودرود به سربازان باشرف ایران زمین
زهرا۳۳۳۶۶۸۲۱۳:۱۶:۰۷ ۱۴۰۲/۱۰/۸
سلام الهی که خدا یک لحظه سرنوشت مون را بخودمون واگذار نکنه ویادمون بره که شیطان هرلحظه در کمین مون نشسته تاازراه راست منحرف مون کنه ومکروا ومکر الله والله خیرالماکرین
ناشناس۳۳۳۶۷۵۰۱۴:۴۱:۲۴ ۱۴۰۲/۱۰/۸
الله اکبر الله اکبر دست مریزاد آفرین به ان قاضی که حکم اعدام داد ننگ بر وطن فروش برای پول وطن عزیزت را می فروشی حتما ناموست را هم می فروشید پس انها را برای چی ده سال حبس زدید همشان رابکشید تاموساد به خاک وخون بیفتد وطن فروش برای چی حبس ده سال بیرون بیان باز مرتکب جرایم بدتر می شوند نصر من الله وفتح غریب وبشر المومنین ...
ناشناس۳۳۳۶۷۷۲۱۵:۰۴:۳۰ ۱۴۰۲/۱۰/۸
درود بر شرف دادگستری ارومیه !!!!!ملت ازکل قوه قضاییه چنین انتظاری را دارد؟؟؟؟؟ .اونجایی که کوتاهی می شود از دید مردم پنهان نمی ماند اشرار و خائنین را مجازات کنید؟؟؟؟؟ آیا بدنه ملت از این رفتار اعتراضی کرده ؟؟؟ ملت آسایش و امنیت می خواهد جامعه را از فاسدها پاکسازی کنید.!!!!!!!
مصطفی۳۳۳۶۸۱۰۱۵:۳۸:۲۶ ۱۴۰۲/۱۰/۸
سیستم امنیتی سایت را قویتر کنید ربات‌های صهیونیست برای اعدام جاسوسان خود کامنت های منفی دادند
yektanetتریبونخرید ارز دیجیتال از والکس

پربحث‌های دیروز

پربحث‌های هفته

 1. این نامه دلسوزانه است؟!

 2. واکنش قوه قضائیه به شایعه ای درباره زیباکلام

 3. دفاع از جمهوریت یا دفاع از الیگارشی؟

 4. مقاومت بی‌مبنای طلافروشان در مقابل شفافیت/ دولت عدول نکند، مردم هم حمایت می‌کنند

 5. نامه روحانی به مردم ایران درباره دلایل رد صلاحیتش/ این دفاعیه‌ شخصی نیست، دفاع از جمهوریت نظام است

 6. امضای مردم گیلان پای طومار حمایت از طرح نور

 7. جریمه کشف حجاب ۴ و نیم میلیون تومان است

 8. نوش‌دارو بعد از مرگ سهراب!

 9. فرش‌های سعدآباد کجاست؟

 10. محکومیت ساداتی‌نژاد به حبس/ روایت خاندوزی از کاهش تورم/ شانس قالیباف برای ریاست مجلس دوازدهم چقدر است؟

 11. ماجرای سفر عبدالحمید به ترکیه چیست؟

 12. حاج‌علی‌اکبری: گلایه‌ای از مجلس برای تصویب تعطیلی «شنبه‌ها» داریم

 13. واکنش وزیر کشور به برخورد خشن برخی ماموران / نظر واعظی درباره نقاط ضعف و قوت دولت رئیسی

 14. واکنش روزنامه اصولگرا به زندانی‌شدن زیباکلام/ دستور اژه‌ای درباره پرونده چای دبش

 15. در آستانۀ سکولارشدنِ زیارت؟

 16. مأمور خاطی بازداشت شد

 17. آیا واقعاً آزادسازی قیمت‌ها تنها راه است؟

 18. چراغ سبز دولت به ارز آزاد؟!

 19. نظرات برگزیده مخاطبان الف: نقش شورای نگهبان در کاهش مشارکت مردم چیست؟/ زندانی‌شدن زیباکلام به ضرر نظام تمام شد

 20. صادق زیباکلام روانه زندان شد

 21. بزرگ‌نمایی مشکلات به ضرر کشور است

 22. راه سخت قالیباف/ پیشنهاد جالب شریعتمداری درباره واکنش به اسرائیل

 23. پاسخ حماس به توهم صهیونیست ها

 24. اعتراض بانوان به پوشش‌های نامناسب

 25. پلیس این ۵ گروه را طبق لایحه حجاب باید بازداشت کند

آخرین عناوین