رمضان شریف در نشست خبری: ترور شهید موسوی از جمله اقدامات کورکورانه رژیم صهیونیستی بود

  4021006035 ۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در واکنش به شهادت سردار سید رضی موسوی، گفت: این اقدام کور ناشی از شکست‌های پی در پی رژیم صهیونیستی در غزه بود.

ترور شهید موسوی از جمله اقدامات کورکورانه رژیم صهیونیستی بود

به گزارش مهر، «سردار رمضان شریف» سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست خبری که صبح امروز (چهارشنبه ۶ دی ماه) برگزار شد، با تسلیت شهادت سردار سید رضی موسوی طی سخنانی، اظهار کرد: شهادت این سردار عزیز نشان داد که مبارزه با دشمنان امنیت و استقلال کشور ادامه دارد.

وی ادامه داد: شهید رضی بیش از ۲۵ سال مسؤولیت مستشاری و پشتیبانی از محور مقاومت در سوریه و لبنان را بر عهده داشت و شهادت ایشان انگیزه مضاعفی برای پیروان ولایت جهت ادامه این مسیر نورانی است و این اقدامات نمی‌تواند در مسیر حرکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خللی وارد کند.

سخنگوی سپاه گفت: شهید رضی در کنار انجام کارهای مستشاری و پشتیبانی از محور مقاومت، در مبارزه با تروریسم و به ویژه داعش نقش قابل توجهی داشت و همه رزمندگان محور مقاومت از خدمات این شهید بزرگ آگاه هستند. توانمندسازی جبهه مقاومت که امروز فاصله معناداری با گذشته داشته، ناشی از تلاش و مجاهدت شهید رضی در انتقال تجربه و فناوری به گروه‌های مقاومت است.

سردار شریف با اشاره به دلایل ترور سردار سید رضی موسوی در سوریه، گفت: این اقدام کور ناشی از شکست‌های پی در پی رژیم صهیونیستی در غزه بود و آنها برای خلاصی از این مشکلات دست به این اقدام زدند و سپاه دلیل این ترور را می‌داند.

وی ادامه داد: طوفان الاقصی یکی از انتقام‌های محور مقاومت از صهیونیست‌ها برای شهادت شهید سلیمانی بود. صهیونیست‌ها در طوفان الاقصی بیش از ۲۰۰ فرمانده را از دست دادند و بیش از ۱۵۰ تلفات داشتند که این اعداد برای رژیمی است که مدعی شکست ناپذیری در عملیات نظامی است و نشان زوال آنهاست.

سردار شریف ترور شهید رضی موسوی را از جمله اقدامات کورکورانه رژیم صهیونیستی دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران حق انتقام را برای خود محفوظ دانسته و در زمان مناسب انتقام خون این شهید را خواهد گرفت.

سخنگوی سپاه گفت: پیکر این شهید صبح امروز در حرم حضرت زینب سلام الله علیها طواف داده شده بعد به کربلا انتقال داده می‌شود و بعد به مشهد و بعد از آن صبح پنج شنبه در میدان امام حسین علیه السلام به سمت میدان شهدا تشیع می‌شود و در حرم امام زاده صالح به خاک سپرده می‌شود. مسئولیت مراسم‌ها برعهده سپاه تهران بزرگ خواهد بود.

وی تصریح کرد: این شهادت یک روح جدید در محور مقاومت خواهد دمید و این راه قطعاً با قدرت ادامه خواهد داشت و صهیونیستی‌ها بازنده این حرکات خواهند بود آنها در سراشیبی سقوط قرار دارند و در افکار عمومی محکوم هستند و آزادی خواهان جهان فریاد مظلومیت مردم غزه را شنیده و علیه رژیم صهیونیستی هستند.

سردار شریف در پاسخ به سالی که انتقام این ترور توسط سپاه گرفته خواهد شد یا اینکه توسط محور مقاومت انجام می‌شود: گفت: انتقام ترکیبی از اقدامات محور مقاومت و اقدامات سپاه خواهد بود.