سرلشکر باقری: اسرائیل در ترور شهید موسوی دچار خطای راهبردی شد/ جنایات آن‌ها بدون پاسخ نمی ماند

  4021005066 ۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۸ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی شهادت سردار سید رضی موسوی را تسلیت گفت و نوشت: سران جنایتکار اسرائیل که از سرگیجه ناشی از حوادث اخیر خارج نشده‌اند در ترور این شهید سعید هم دچار خطای راهبردی شدند.

سرلشکر باقری: اسرائیل در ترور شهید موسوی دچار خطای راهبردی شد/ جنایات آن‌ها بدون پاسخ نمی ماند

به گزارش تسنیم، سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای در پیامی شهادت سردار سید رضی موسوی را تسلیت گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

" مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا "                                                                                                                                                                                                                                      

شهادت سردار پرافتخار سپاه اسلام شهید والامقام "سید رضی موسوی" یار و همرزم دیرین شهید قدس، سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در حمله ناجوانمردانه رژیم صهیونیستی بار دیگر با نقض آشکار حاکمیت سوریه و مغایر کنوانسیون های بین المللی، ماهیت تروریستی این رژیم رو به زوال را آشکارتر ساخت.

سردار سرتیپ پاسدار موسوی که به دعوت رسمی دولت قانونی سوریه به عنوان مستشار نظامی در این کشور حضور پیدا کرده بود؛ سابقه‌ای طولانی در مقابله با تروریسم داشت.
رژیم صهیونیستی که طی قریب به سه ماه از عملیات افتخارآفرین طوفان الاقصی جز نسلکشی و حمله وحشیانه به مراکز مسکونی و بیمارستانی در غزه، بهرغم همه ادعاها هیچ دستاورد نظامی ملموسی نداشته، اکنون برای خروج از این باتلاق خود ساخته و انحراف افکار عمومی جهانی از جنایات خود از هیچ جنایتی فروگذار نمی‌کند، تا ضمن گستردن دامنه جنگ و درگیری به منطقه و کشاندن پای هم پیمانان خود به این معرکه برای پیشگیری از فروپاشی حتمی خود زمان بخرد.

از این رو ترور سردار سرافراز، "شهید سید رضی موسوی" در این چارچوب توهمی قابل ارزیابی است؛ اما سران جنایتکار اسرائیل که از سرگیجه ناشی از حوادث اخیر خارج نشده‌اند در ترور این شهید سعید هم دچار خطای راهبردی شدند.

تحولات اخیر، رژیم رو به منحوس را به مرحلهای رسانده که هرگونه اقدام تروریستی و جنونآمیز، نه تنها به ترمیم پایه‌های متزلزل آنها کمک نخواهد کرد، بلکه محاصره محور مقاومت علیه خود را تنگتر از گذشته خواهد کرد.

ضمن تبریک و تسلیت شهادت این سردار سرافراز اسلام به پیشگاه حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری، ملت قدرشناس ایران اسلامی و خانواده معظم ایشان اطمینان دارم که ثمره خون این شهیدان، اضمحلال اسرائیل، این غده چرکین در جهان اسلام را تسریع کرده و بی‌تردید جنایات آن‌ها بدون پاسخ نخواهد ماند.