گازگرفتگی و مرگ ۵ نفر در حادثه شرکت نفت کوهدشت

  4020918114

به گفته فرماندار کوهدشت، ساعتی پیش ۵ نفر تکنسین اصفهانی که برای لایروبی انبار شرکت نفت برد‌اسپی گندابه شیرواند به داخل مخزن رفته‌ بودند، دچار گاز گرفتگی شدند‌.

گازگرفتگی و مرگ ۵ نفر در حادثه شرکت نفت کوهدشت

به گزارش فارس، به گفته محمد مرادی فرماندار کوهدشت، ساعتی پیش ۵ نفر تکنسین اصفهانی که برای لایروبی انبار شرکت نفت برد‌اسپی گندابه شیرواند به داخل مخزن رفته‌ بودند، دچار گاز گرفتگی شدند‌ و جان باختند.

بعد از اعلام گرفتاری این افراد که برای لایروبی به داخل منبع رفته بودند تیم‌های امدادی تخصصی شرکت نفت از استان های مرکزی و کرمانشاه به محل اعزام و عملیات بیرون کشیدن آنها را آغاز کرده‌اند.

به محض اطلاع موضوع تیم‌های آتش نشانی، اورژانس و هلال احمر در موقعیت مستقر شدند اما به دلیل تخصصی بودن کار نتوانستند ورود کرده و ارتباطات لازم با تیم‌های عملیاتی تخصصی نجات از طرف شرکت نفت انجام شد.

وی می‌گوید: هیچکدام از این افراد بومی استان نیستند و نهایتا تا یک ساعت آینده اجساد این ۵ نفر توسط تیم‌های نجات به بالا کشیده شوند.

به گفته فرماندار کوهدشت این افراد حوالی غروب امروز هجدهم آذرماه برای لایروبی منبع ایستگاه پمپاژ نفت برد اسپی کوهدشت اقدام کردند که متاسفانه در این مکان و احتمالا به علت اسنشاق مواد سمی گرفتار شدند.

علت این حادثه طی اقدامات کارشناسی متخصصین شرکت نفت اعلام خواهد شد.