هفته دوازدهم لیگ برتر| ناکامی استقلال مقابل فولاد با مقاومت دروازه‌بان اتریشی

  4020918103

دیدار دو تیم فولاد خوزستان و استقلال بدون برنده به پایان رسید.

هفته دوازدهم لیگ برتر| ناکامی استقلال مقابل فولاد با مقاومت دروازه‌بان اتریشی

به گزارش فارس، دو تیم فولاد خوزستان و استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار پس از 98 دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

استقلال با این تساوی، 24 امتیازی شد تا سپاهان را در فاصله 3 امتیازی صدر ببیند. فولاد نیز با 10 امتیاز از 11 بازی در رده چهاردهم قرار دارد.

داور: سید علی اصغر مومنی

کمک‌ها: محمدرضا منصوری - فرهاد مروجی

کارت زرد: علی شجاعی، محمد عسکری، سینا مریدی و مهدی علی‌نژاد از فولاد / آرش رضاوند، روزبه چشمی و جعفر سلمانی از استقلال

کارت قرمز: ایگناسیو مارتینز (سرمربی) از فولاد / محمد نوازی (مربی) از استقلال

گل: -

ترکیب فولاد خوزستان:

کریستوفر کنت، موسی کولیبالی، محمد علی نژاد، سینا مریدی (85-لوکاس کاندیدو)، شاهین توکلی، محمد خادمی منفرد، علی شجاعی (85-وحید حیدریه)، جفرسون سیلوا دوسانتوس، محمد عسکری، عادل ارغند (85-گادوین منشا) و ساسان انصاری

سرمربی ایگناسیو مارتینز

ترکیب استقلال:

سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، ایمان سلیمی (40-کوین یامگا)، امید حامدی فر(85-زبیر نیک نفس)، مهدی مهدی پور (74-سعید مهری)، آرش رضاوند، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی (85-جعفر سلمانی)، گوستاوو بلانکو و مهرداد محمدی (74-آرمان رمضانی)

سرمربی: جواد نکونام

لحظات حساس:

دقیقه 4: ضربه آکروباتیک مهرداد محمدی چسبیده به خط محوطه جریمه فولاد، باز کنار دروازه کنت به بیرون رفت.

دقیقه 8: شوت بی دقت عسکری از پشت محوطه جریمه استقلال پس از برخورد به پای مدافع این تیم درحال تبدیل به کرنر بود اما حسینی با تلاش زیاد مانع این اتفاق شد.

دقیقه 13: ابوالفضل جلالی در گوشه محوطه جریمه فولاد صاحب موقعیت شوتزنی شد اما ضربه او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

دقیقه 21: ضربه سر سلیمی در محوطه جریمه فولاد و روی ارسال کرنر، پس از برگشت به کولیبالی برگشت داده شد.

دقیقه 26: مهدی پور در محوطه جریمه فولاد موقعیت خوبی برای تهدید دروازه حریف داشت اما فقط سایه توپ را زد تا حسرت این فرصت را بخورد.

دقیقه 37: شوت آرش رضاوند از پشت محوطه جریمه فولاد را کنت به کرنر فرستاد.

دقیقه 38: ضربه غافلگیر کننده بلانکو روی ارسال کرنر را دروازه‌بان فولاد مهار کرد تا استقلال صاحب ضربه کرنر شود. در ادامه و در یک رفت و برگشت، توپ پشت محوطه جریمه فولاد به رضاوند رسید اما شوت محکم او این بار از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 1+45: شوت زمینی و خطرناک شجاعی روی ضربه کاشته پشت محوطه جریمه استقلال، با واکنش عالی سید حسین حسینی راهی به دروازه آبی‌ها پیدا نکرد.

دقیقه 4+45: یامگا روی ضدحمله سریع استقلال در محوطه جریمه فولاد صاحب موقعیت خوب شوتزنی شد اما ضربه خطرناک او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 50: ضربه خطرناک مهرداد محمدی پس از برخورد به جفرسون باهیا راهی کرنر شد.

دقیقه 51: شوت مهرداد محمدی از پشت محوطه جریمه فولاد را کنت دفع کرد.

دقیقه 67: ضربه سر سهرابیان در محوزه جریمه فولاد روی ارسال مهدی پور از موقعیت ایستگاهی، از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

دقیقه 70: شوت مهدی پور از روی ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه فولاد را کنت در آغوش کشید.

دقیقه 72: توپ سرگردان در محوطه جریمه فولاد را بلانکو پس از یک کنترل عالی، روانه دروازه کنت کرد اما دروازه‌بان اتریشی با واکنشی خوب برگشت داد.

دقیقه 76: ضربه یامگا پس از برخورد به مدافع حریف راهی کرنر شد. درادامه توپ ارسالی از روی نقطه کرنر با ضربه سر سهرابیان از بالای دروازه کنت به بیرون رفت.

دقیقه 89: ضربه بی دقت و شتاب زده جعفر سلمانی پس از برخورد به مدافع فولاد در اختیار دروازه‌یان حریف قرار گرفت تا حمله استقلال که بر اثر پرسینگ خوب پشت محوطه جریمه حریف ایجاد شده بود، از دست برود.

دقیقه 4+90: شوت سعید مهری را کنت به راحتی جمع کرد.

دقیقه 5+90: شوت خطرناک بازیکن فولاد را حسینی دفع کرد.