ضو ارشد حماس: تا هر زمانی آماده مقابله با دشمن هستیم/ دستان بایدن آغشته به خون فلسطینیان است

  4020916124

عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس از آمادگی مقاومت برای مقابله با دشمن صهیونیستی تا هر زمانی که جنگ طول بکشد، خبر داد.

تا هر زمانی آماده مقابله با دشمن هستیم/ دستان بایدن آغشته به خون فلسطینیان است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الجزیره، اسامه حمدان عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس اعلام کرد که مقاومت آماده است تا هر زمانی که جنگ طول بکشد با دشمن مقاومت کند.

حمدان تاکید کرد: حال مقاومت خوب است و با تمام قدرت و اقتدار نبرد طوفان الاقصی را اداره می‌کند. مبارزان مقاومت در محورهای مختلف با نیروهای اشغالگر به شدت در حال مبارزه هستند. اذعان دشمن درباره تلفات آن، تعداد واقعی این تلفات را که ما هر روز در میدان نبرد اعلام می‌کنیم، بیان نمی‌کند. مقاومت هنوز بسیاری از توانایی‌های خود را به نمایش نگذاشته است.

وی افزود: نتانیاهو و کابینه نازی وی در تحقق اهداف نظامی خود در غزه موفق نشده و نخواهند شد. ملت ما در برابر برنامه‌های دشمن جهت کوچاندن آنان تسلیم نخواهد شد. محاصره خانه ویران السنوار تلاشی از سوی دشمن برای ساختن یک پیروزی خیالی است.

حمدان گفت: هدف واقعی دشمن نسل‌کشی ملت فلسطین است و دشمن در حق شهروندان فلسطینی در مراکز نگهداری آوارگان ظلم می‌کند. بر خلاف گفته‌های دشمن هیچ جایی در نوار غزه امن نیست.

وی افزود: در کل نوار غزه تنها ۴ بیمارستان مشغول فعالیت هستند و ۵۵ بیمارستان از روند خدمت‌رسانی خارج شده‌اند. روزانه کم‌تر از ۱۰۰ کامیون حامل کمک وارد غزه می‌شود، این در حالی است که این باریکه به ورود ۶۰۰ کامیون حامل کمک در روز نیاز دارد.

حمدان گفت: تبلیغات رسانه‌ای منفی آمریکا و رژیم صهیونیستی در خصوص خشونت جنسی و تجاوز به جایی نخواهد رسید و این اقدامات تنها جهت توجیه ریختن خون فلسطینیان است.

وی افزود: دستان بایدن با پشتیبانی نظامی و سیاسی از رژیم صهیونیستی به خون فلسطینیان آغشته شده است. از بایدن می‌خواهیم که به دروغ‌های نتانیاهو گوش فراندهد، زیرا او آینده‌ای جز محاکمه و زندان ندارد.