سردار نقدی: نتانیاهو هیچ راهی جز خودکشی ندارد

  4020916060 ۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: نتانیاهو هیچ راهی جز خودکشی ندارد و این عین بن‌بستی است که به واسطه حماسه رزمندگان جبهه مقاومت در طوفان‌الاقصی ایجاد شده است.

سردار نقدی: نتانیاهو هیچ راهی جز خودکشی ندارد

به گزارش تسنیم، سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی ظهر امروز در پنجمین اجلاس مجمع بسیجیان استان گلستان اظهار داشت: امروز کل جامعه بشری در پرتو جهاد طوفان الاقصی به این واقعیت رسید که اسرائیل به فرموده امام راحل یک عده سرطانی است که وجودش جز رنج و کشتار دستاورد دیگری ندارد؛ یقین بدانید رژیم صهیونیستی از اینجای کار تا انتهای نابودی فقط باید بین بد و بدتر یکی را انتخاب کند زیرا وقتی ظلم از حد گذشت باید منتظر طوفان باشند و یقین آنکه این اتفاق منجر به سقوط ظلم می‌شود.

نقدی اظهار داشت: نتانیاهو هیچ راهی جز خودکشی ندارد و این عین بن‌بستی است که به واسطه حماسه رزمندگان جبهه مقاومت در طوفان‌الاقصی ایجاد شده است.

معاون هماهنگ‌کننده کل سپاه عنوان کرد: عظمتی که مردم فلسطین خلق کرده‌اند باعث ایجاد یک موج جهانی و بیداری ملت‌های آزادی‌خواه دنیا شده و امروز یک عالم دارد جنایات رژیم صهیونیستی را با آن صحنه‌های فجیع می‌بیند.

وی تصریح کرد: اصابت و نابودی تانک از فاصله صفر در نبرد طوفان‌الاقصی ادبیاتی جدید بود که توسط حماس ایجاد شد یعنی رزمنده فلسطینی در اوج شجاعت فاصله خود را به تانک مجهز به صفر می‌رساند و آن را منفجر می‌کند.

این مقام مسئول اذعان داشت: اگر امام فرمودند رژیم غاصب صهیونسیتی غده سرطانی است و باید از صحنه روزگار محو شود و آمریکا را ام‌الفساد غرب و وحشی‌ترین رژیم روی زمین معرفی کردند امروز کل بشریت در این جهاد به این واقعیت رسید و این بزرگ‌ترین دستاورد بود؛ استکبار جهانی با وجود اینکه می‌داند مسیر غلطی را انتخاب کرده ولی آن را ادامه می‌دهد می‌داند مسیر مرگبار را در پیش گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: یقین بدانید آمریکا، رژیم صهیونسیتی و استکبار غرب از این به بعد انتخاب بین بد و بدتر ندارد و هیچ مسیر خوبی برای انتخاب ندارند چون ظلم را از حد گذراندند؛ این جنگ خصوصی برای منفعت یک نفر شده است، مردم اسراییل هم گروگان نخست‌وزیر بی‌عقل خود شدند که دست و پا می‌زند تا چند روزی بیشتر ادامه دهد نتانیاهو راهی جز خودکشی ندارد و در بن‌بست بدی قرار گرفته است.

وی گفت: همه دنیا بین دو تفکر و تمدن مقایسه می‌کنند امروز دنیا در خلأ ایدیولوژیک است و اسرائیل توحش خود را به نمایش گذاشته است.بسیج باید هم در شناخت مسائل حضور فعالانه داشته باشد و هم راهکار حل مسائل را ارائه دهد و هم پیگیر مطالبه اجرای این راهکار باشد و هم باید آستین ها را بالا بزند و در میدان حاضر شود و این همان روحیه انقلابی بسیجی است.

این مقام مسئول در پایان اذعان داشت: مشارکت مردم در همه عرصه‌ها شدنی است و فلسفه اجلاس مجمع بسیجیان همین است که در هر عرصه‌ای که با زندگی و معیشت مردم سر و کار دارد با مشارکت خود مردم آن گره را باز کند و مشکلات را برطرف کند.