انتقال طارمی به اینتر در گرو تصمیم سانچس

  4020916044

مهاجم ایرانی پورتو در یک صورت ممکن است ماه آینده به جمع شاگردان سیمونه اینزاگی ملحق شود.

انتقال طارمی به اینتر در گرو تصمیم سانچس

به گزارش تسنیم، مهدی طارمی که سال پایانی قراردادش با پورتو را سپری می‌کند، در هفته‌های اخیر بار دیگر بحث انتقالش به اینتر مطرح شده است، هرچند برخی رسانه‌های ایتالیایی گزارش داده‌اند که این باشگاه ایتالیایی به دنبال آن است تا این مهاجم ایرانی را در پایان فصل و به‌عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. حالا شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا خبر می‌دهد که باشگاه اینتر ممکن است در همین ماه ژانویه خرید مهدی طارمی از پورتو را عملی کند، اما این در گروی روشن شدن وضعیت آینده حرفه‌ای الکسیس سانچس است. طبق این گزارش؛ مدیران باشگاه اینتر علاوه بر تلاش برای تمدید قرارداد بازیکنان کلیدی خود، به دقت بازار نقل‌وانتقالات زمستانی را هم رصد می‌کنند تا از فرصت‌های احتمالی بازار بهره لازم را ببرند.

در ادامه این گزارش آمده است؛ شایعات مربوط به بازگشت احتمالی یک باشگاه عربستانی به پروژه جذب الکسیس سانچس و پیشنهاد میلیونی آنها به این مهاجم شیلیایی دوباره سر زبان‌ها افتاده است. مهاجم پیشین تیم‌های بارسلونا، آرسنال و منچستریونایتد با توجه به فرصت کمی که این فصل برای بازی در اینتر داشته، ممکن است در ماه ژانویه تقاضای جدایی از جمع شاگردان سیمونه اینزاگی را بدهد. تنها در صورت جدایی سانچس از نرازتروی است که باشگاه اینتر می‌تواند خرید طارمی 31 ساله را که اخیراً اطرافیانش در شهر لیسبون بازی اینتر مقابل بنفیکا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا را از نزدیک تماشا کرده بودند، پیش ببرد. همه در باشگاه اینتر از مدیران گرفته تا سیمونه اینزاگی که از همه مهمتر است، موافق خرید این مهاجم ایرانی هستند.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا اخیراً خبر داده بود مهدی طارمی به اینتر خیلی نزدیک است و این باشگاه ایتالیایی به دنبال به خدمت گرفتن این مهاجم ایرانی در ماه ژانویه است.

طارمی که تاکنون در 166 بازی برای پورتو به میدان رفته و آمار 84 گل زده و 53 پاس گل را به ثبت رسانده، این فصل در 19 بازی آمار چهار گل زده و چهار پاس گل را از خود برجای گذاشته است.