راهنمای خرید کتاب درسی و کمک درسی اول دبستان

گزارش بازرگانی،   4020823037

لحظه ورود به کلاس اول، دقیقا شبیه به عظمت و شکوه لحظه تولد انسان‌هاست! البته قرار است این تولدِ دوباره را این‌بار، به یمن آغاز رفاقت با حروف الفبا، آیات شنیدنیِ قرآن و آشنایی با ریاضی و علوم، رویش اولین جوانه‌های یادگیری را جشن بگیریم! حتی اگر کلاس اولی‌ها با محیط مدرسه غریبگی کنند، معجزه خواندن، نوشتن و سایر آموزش‌ها، به قدری شگفت‌انگیز خواهد بود که پناهگاه امن آن‌ها شود!

 

آشنایی با قدرت کلمات، لمس برگه‌های دفتر با نوازش مدادهای رنگارنگ، تمرین پذیرش شکست و شروع دوباره به لطف مداد پاک‌کن، اشتیاق آشنایی با علوم مختلف، همه و همه یادآوری این است که انواع کتاب کار کلاس اول را جدی بگیریم و به اندازه سایر مقاطع تحصیلی، برای انتخاب آن‌ها زمان بگذاریم!

 

این مطلب یک راهنمایی کاربردی برای خرید کتاب کلاس اول دبستان و همچنین خرید بهترین کتاب تیزهوشان اول ابتدایی تدارک دیده است! بنابراین اگر دغدغه آشنایی اولیه با کتاب‌های پایه اول یا خرید کتب کمک درسی اول دبستان را دارید، شک نکنید که این مقاله ارزش مطالعه را خواهد داشت.

 

کلاس اول دبستان چند کتاب دارد؟

سفارش کتاب اول ابتدایی در سایت رسمی خرید کتاب‌های درسی و سایر وبسایت‌های فعال در این زمینه با عناوینی که در ادامه ذکر می‌شود، انجام می‌گیرد:

  • آموزش قرآن
  • فارسی
  • نگارش فارسی
  • ریاضی
  • علوم تجربی

عکس کتاب های اول دبستان

این 5 کتاب، همه کتاب‌های مورد نیاز برای کلاس اولیِ شما خواهد بود؛ البته با صدها جلد انگیزه و اشتیاقی که برای مطالعه‌اش، نیازی به دانستن الفبا و آگاهی از اعداد و ارقام و علوم نیست!

کتاب درسی کلاس اول را از کجا تهیه کنیم؟

حتما می‌دانید که سایت خرید کتاب درسی کلاس اول دبستان هرساله پیش از شروع رسمی سال تحصیلی، سفارش کتاب‌های هر مقطع را در زمان مقرر می‌پذیرد؛ البته وبسایت‌های زیادی در مسیر تهیه کتاب اول دبستان به صورت تک‌جلد یا پکیج کامل کتاب‌ها، همراه والدین و مربیان هستند.

 

وبسایت کتابانه مدت‌ها است که فروش کتاب اول دبستان را به دور از هرگونه نگرانی از پایان موعد ثبت سفارش و البته به شرط تحویل کتاب‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن، آ‌‌ن‌هم درب منزل، آغاز کرده است.

والدین کلاس اولی‌ها در طول سال تحصیلی یا پیش از آن، می‌توانند با مراجعه به کتابانه که یکی از انواع سایت خرید کتاب درسی کلاس اول دبستان است، لذت یک خرید اینترنتی بی‌دردسر و البته تخفیف‌های ویژه را تجربه کنند!

انواع کتاب ‌های کمک درسی اول دبستان

وقتی پای انتخاب کتاب‌های کمک درسی برای کلاس اولی‌ها به میان می‌آید، خوب است بدانید که با تنوع بی‌نظیری از سوی انتشارات‌های معتبر و کاردرست روبه‌رو هستیم! بنابراین توصیه می‌کنیم سایت خرید کتاب درسی کلاس اول دبستان را با تمام کتاب‌هایش چهارچشمی زیر نظر بگیرید که اتفاق‌های خوبی در این حوزه رقم خورده است!

 

کتاب کار:

انواع متنوعی از کمک درسی تحت عنوان کتاب کار، معمولا در صدر فروش کتاب اول دبستان است. این کتاب‌ها تمرینات زیادی را معمولا در قالب بازی و سرگرمی ارائه می‌کنند. معمولا کتاب کار ریاضی اول دبستان نسبت به سایر درس‌ها پرفروش تر است.

 

داستان کوتاه برای روان‌خوانی:

مهارت روان‌خوانی از چالش‌های مهمی است که کلاس اولی‌ها با آن روبه‌رو هستند؛ کتاب روانخوانی کلاس اول می‌تواند انگیزه خوبی برای تقویت این مهارت باشد.

 

کتاب آموزشی:

اگرچه تهیه کتاب اول دبستان از نوع کمک درسی‌اش! نقطه قوت شاگرد اول‌های کلاس اول است، یک کتاب آموزشی مناسب می‌تواند برای همه دانش‌آموزان با سطوح مختلفی از دانش، زمینه پیشرفت قابل‌توجهی را مهیا کند.

 

کتاب تیزهوشان:

شرکت در آزمون‌های مختلف تیزهوشان و ورود به این مدارس، دلگرمی بسیاری از والدین و کودکان است. انتخاب بهترین کتاب تیزهوشان اول ابتدایی می‌تواند فرایند مطالعه برای رسیدن به این هدف را با لذت و درک عمیق‌تری همراه سازد.

فهرست بهترین کتاب های کمک درسی اول دبستانکتاب شاهکار ریاضی اول دبستان کلاغ سپید

کتاب شاهکار ریاضی اول دبستان انتشارات کلاغ سپید از بهترین کتاب‌ های کمک‌ درسی اول دبستان می‌ باشد. پایه اول دبستان به عنوان مهمترین پایه تحصیلی محسوب می شود. یکی از دلایل عدم ارتباط دانش آموزان مقاطع بالاتر با درس ریاضی و ضعف آنها در این درس، روش نامناسب و نادرست آموزش مفاهیم ریاضیات بطور عمیق در سالهای اولیه تحصیل و به خصوص سال اول دبستان است. بنابراین لازم است برای آموزش و فهم بهتر دروس، تمرین های مناسبی برای دانش آموزان ارائه گردد. کتاب شاهکار ریاضی اول دبستان کلاغ سپید این نیاز را برای اولیای محترم مرتفع می سازد.

کتاب کارپوچینو ریاضی اول دبستان گاج

کتاب کارپوچینو ریاضی اول دبستان انتشارات گاج در بیست و پنج بخش تدوین شده و تقسیم بندی مطالب هر بخش بر اساس کتاب درسی می باشد. با توجه به گروه سنی مخاطبین، سعی شده با طراحی متنوع، ترسیم اشکال زیبا و به کارگیری رنگ آمیزی شاد به بیان محتوای مورد نظر پرداخته شود. بخش های مطرح شده با بیانی روان و ساده و ذکر مثال های عینی و ملموس ارائه شده تا فراگیر مطالب را با عمق بیشتری درک نماید.

کتاب کار ریاضی اول دبستان خیلی سبز

کتاب کار ریاضی اول دبستان خیلی سبز، جهت یادگیری عمیق‌تر مطالب کتاب ریاضی ارائه شده و مطابق با اهداف آموزشی کتاب طراحی و تدوین شده است. تمامی مطالب با شیوه‌ای نو و خلاق تنظیم شده تا کمکی برای تثبیت یادگیری و نیز تمرین و تکرار بیشتر برای دانش‌آموزان باشد. در این کتاب کار خیلی سبز، سعی شده با تصویرسازی های مناسب و جذاب اعداد و ارقام و نکات ضروری درس را به دانش آموزان آموزش دهند.

کتاب کار فارسی اول دبستان خیلی سبز

کتاب کار فارسی اول دبستان خیلی سبز، یکی از بهترین کتاب‌های نوشته شده برای سال اولی‌هاست که مورد تایید آموزش و پرورش قرار گرفته و قرار است راهنمای اولین گام‌های دانش‌آموز، برای راه پرماجرا و طولانی آینده‌اش باشد. به مانند همه‌ی سری کتاب‌های خیلی سبز، به مفاهیم، اهداف و روش‌های کتاب درسی توجه ویژه‌ای شده است و سعی شده با طرح سوال‌هایی خوب، خلاق و غیر تکراری یادگیری برای کلاس اولی‌ها آسان شود.

کتاب دیکته‌ی شب کلاس اول‌ها اثر اشرف کریمی

"دیکته‌ی شب" از کتاب های کمک درسی کلاس اول دبستان و از مجموعه کتاب‌های بنفشه می‌باشد که از همان ابتدای چاپ، با استقبال فراوان مخاطب روبه‌رو گشته؛ به طوری که تاکنون بیش از سه میلیون و چهارصد هزار نسخه از آن، منتشر گردیده است. در واقع این اثر، می‌تواند به عنوان یک راهنمای آموزشی اثربخش، توسط اولیا مسئولیت‌پذیر و مربیان محترم، در راستای رشد و تعالی نوآموزان، مورد استفاده قرار بگیرد.

 

 

لزوم استفاده از کتاب کمک درسی برای دانش‌آموزان اول

شاید گمان کنید که تعداد انواع کتاب درسی کلاس اول کمتر از آن است که هزینه و وقت دانش‌آموزان کلاس اول به استفاده از کتاب‌های کمک درسی بگذرد! در صورتی‌که لزوم استفاده از کتاب‌های کمک درسی برای بعضی از درس‌های کلاس اول در کنار سفارش کتاب اول ابتدایی مدارس، اهمیت قابل‌توجهی دارد.

 

فراموش نکنید که ورود به کلاس اول، یک سفر ماجراجویانه و درعین حال، کمی گیج‌کننده برای بچه‌ها خواهد بود! اگر شما باشید، ترجیح نمی‌دهید با حضور گاه و بی‌گاهِ یک دوست مهربان که سعی دارد مطالب را به بیانی ساده‌تر برای ما جا بیندازد و ذهن را برای هضم مطالب در عین آرامش، آماده‌تر کند، این سفرِ هیجان‌انگیز را تجربه کنید؟!

تهیه انواع بهترین کتاب تیزهوشان اول ابتدایی دقیقا مانند حضورِ چنین دوست بامرامی خواهد بود!

 

 

خرید کتاب های اول دبستان

برای خرید کتاب درسی کلاس اول و انواع کتاب‌های کمک درسی راه‌های بسیاری وجود دارد اما، اجازه بدهید یکی از خوش‌قلق ترین‌هایش را یادآوری کنیم!

وبسایت کتابانه با سابقه سال‌ها فعالیت در حوزه ارائه کتاب‌های درسی، کمک درسی و همکاری با ناشرهای متعهدی که دلسوزانه در مسیر رشد و بهبود کیفیت این کتاب‌ها تلاش می‌کنند، انتخاب خوبی برای سفارش کتاب از راه دور و نزدیک است!

هرکجای ایران که هستید، کافی است سبد خریدتان را از کتاب‌های دلخواه پر کنید و در اسرع وقت، منتظر پستچی خوشروی محله‌تان باشید!