توضیحات سردار نقدی در خصوص فعالیت‌های اقتصادی سپاه/ انتقاد اژه‌ای از قطع اینترنت/ تلاش آمریکا برای جلوگیری از صادرات نفت ایران

گروه سیاسی الف،   4011104110 ۱۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار فراوانی در رسانه‌ها منتشر می‌شود که دنبال کردن آن‌ها ـ حتی برای آنانی که اهل مطالعه اخبار هستند ـ کار دشواری است. بسته خبری ـ تحلیلی الف، با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل‌های صورت گرفته در این زمینه، مخاطبان خود را از مهم‌ترین وقایع روز آگاه می‌کند.

توضیحات سردار نقدی در خصوص فعالیت‌های اقتصادی سپاه/ انتقاد اژه‌ای از قطع اینترنت/ تلاش آمریکا برای جلوگیری از صادرات نفت ایران

*  تلاش آمریکا برای جلوگیری از صادرات نفت ایران 

رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی بلومبرگ گفت که آمریکا با تلاش برای به اجرا درآوردن تحریم‌های هسته‌ای علیه ایران، فشار بر چین را جهت متوقف کردن واردات نفت از ایران افزایش خواهد داد.

مالی با ادعای این که چین مقصد اصلی صادرات قاچاق ایران است، اظهار داشت: «مذاکرات برای منصرف کردن چین از خریداری نفت ایران شدت خواهد گرفت. آمریکا اقداماتی را که لازم باشد برای جلوگیری از صادرات نفت ایران و ممانعت از خریداری آن توسط دیگر کشورها انجام خواهد داد.»

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران تاکید کرد: «ما هیچ یک از تحریم‌های‌مان را علیه ایران، به‌ویژه در زمین فروش نفت کاهش نداده‌ایم.»

گفتنی است که تحریم‌ها علیه صادرات نفت ایران، با خروج دولت پیشین آمریکا از توافق هسته‌ای در سال ۲۰۱۸ همچنان ادامه دارد و به گفته رابرت مالی، هیچ‌کدام از تحریم‌های آمریکا علیه ایران به ویژه در رابطه با فروش نفت کاهش نیافته و تحلیل برخی جریان‌های سیاسی در خصوص تساهل دولت بایدن در این خصوص، کذب و غلط است. 


*رفتارهای احساسی برای اروپا هزینه‌زاست

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، طی سخنانی در نشست وزرای امور خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصادی در ازبکستان، با اشاره به رفتار اخیر اروپایی‌ها در خصوص سپاه پاسداران اظهار داشت: «سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران  بر پایه دکترین سیاست خارجی متوازن، تعامل و همکاری با جهان و عدم مداخله در امور داخلی استوار است. صدور قطعنامه مداخله جویانه و نامتعارف پارلمان اروپا را قویا محکوم می‌کنیم. بی تردید تبعات منفی چنین رفتارهای احساسی برای اروپا هزینه زا است و لذا مسیر درست، تمرکز بر دیپلماسی، تعامل سازنده و عقلانیت است.»

رئیس دستگاه دیپلماسی همچنین گفت: «جمهوری اسلامی ایران رفتار اهانت آمیز نسبت به مقدسات ادیان الهی به ویژه اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و حمایت دولت‌های غربی از آن تحت عنوان آزادی بیان را به هیچ وجه قابل قبول ندانسته و آن را شدیدا محکوم می‌کند.»


*تذکر اژه‌ای در خصوص قطع اینترنت 

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای، رئیس دستگاه عدلیه در حاشیه نشستی در قوه قضائیه با اشاره به موضوع قطع اینترنت در برخی از مناطق همزمان با روزهای برگزاری کنکور اظهار داشت: «اینکه جهت حفظ حقوق شرکت‌کنندگان در کنکور و جلوگیری از تقلب تمهیداتی اندیشیده شود حتما امری ضروری و لازم است اما قطع اینترنت در ساعات برگزاری کنکور برای مردم و امور روزمره و اداری آنها به صورت قابل توجهی مشکل ایجاد کرد.»

وی افزود: «بر همین مبنا ضروری است رئیس سازمان بازرسی بررسی‌های ناظر بر این موضوع را از این حیث که چه راه‌های دیگر جایگزینی وجود دارد و در سایر کشورهای دنیا چه تدابیری به منظور جلوگیری از وقوع تقلب در آزمون‌ها بدون قطع اینترنت صورت می‌گیرد، انجام دهد.»
 
رئیس دستگاه قضا در همین راستا با بیان اینکه قطع اینترنت، راه منطقی قابل قبولی برای جلوگیری از تقلب در کنکور نیست، گفت: «در هر حال باید برای کنکورهای آتی تدبیری در این زمینه صورت گیرد.»


*سپاه، فعالیت اقتصادی به شکلی که در باور مردم است، ندارد

سردار محمدرضا نقدی،‌ معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران، تصورات در خصوص فعالیت گسترده سپاه پاسداران در فعالیت‌های اقتصادی را نادرست خواند.

وی که در برنامه «بدون توقف» شبکه سوم سیما شرکت کرده بود، خاطرنشان کرد: «سپاه، فعالیت‌های اقتصادی به آن شکل که مردم فکر می‌کنند یعنی به معنای خرید و فروش و بازرگانی و تجارت و صادرات ندارد و بیشتر در عرصه سازندگی فعال است، این تصویرهایی است که ساخته می‌شود نادرست است. مثلاً شهید سلیمانی از نظر ما قهرمان مبارزه با تروریسم است اما به اتهام سردستگی و فرماندهی تروریسم شهید شد. در واقع تصویری که آنها ارائه می‌دهند یک تصویر غیرواقعی است، ...اما واقعیت این است که ما از مردم‌سالارترین کشورهای جهان هستیم، در مورد سپاه نیز موضوع فعالیت‌های اقتصادی سپاه واقعیت ندارد.»

سردار نقدی در خصوص اینکه چرا سپاه در اقناع افکار عمومی و تشریح اقدامتش ضعیف عمل کرده است، گفت: من بخشی از این ضعف‌ها را قبول دارم، اما امکانات ما در برابر امکانات و دستگاه تبلیغاتی دشمن ناچیز است، امروز ۲۰۰ تلویزیون علیه ملت ما کار می‌کند، من قبول دارم ما نیز باید در رسانه‌های‌مان دست از انفعال برداریم، اما حقیقت این است ما امکانات محدودی داریم و امکانات رسانه‌ای‌مان قابل مقایسه با دشمن نیست، در جنگ رسانه‌ای هم درگیر چنین شرایطی هستیم.


*صرفه‌جویی در انرژی، علت خاموشی برخی معابر

انتشار عکس و فیلم‌ها در فضای مجازی نشان می‌دهد این روزها روشنایی شهر در شب برای همه معابر میسر نیست و مشاهدات میدانی حکایت از خاموشی چراغ برخی بزرگراه‌ها مانند بزرگراه شهید مدرس دارد. ناصر امانی، عضو شورای شهر تهران در این رابطه به خبرآنلاین گفت: «با این مسئله مواجه شده‌ایم و تماس‌هایی از طرف مردم دراین‌باره داشته‌ایم، اما خاموشی روشنایی معابر مربوط به شرکت برق است. این قبیل اقدامات در راستای مشکلاتی است که درخصوص تامین انرژی پیش‌ آمده و سبب شده برخی از معابر را به نوبت خاموش کنند و برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی این کار را انجام می‌دهند.

این مسئله باعث شده برخی نقاط شهری، روشنایی نداشته باشند و چراغ‌های برخی بوستان‌ها و معابر خاموش شوند. مشکلاتی که این وضعیت می‌تواند ایجاد کند افزایش ناامنی، سرقت و خفت‌گیری‌ها است، همچنین می‌تواند سبب افزایش تصادفات در معابر شهری شود، حتی برخی از مردم جرات نمی‌کنند با خودرو از مناطقی که روشنایی ندارد عبور کنند، این مسئله به‌نوعی زندگی شبانه مردم را مختل می‌کند، ما حتما از طریق شورای شهر این مورد را تذکر می‌دهیم و پیگیری می‌کنیم.»


 *عباس عبدی چرا دروغ می‌گوید؟

خبرگزاری فارس با اشاره به اظهارات اخیر عباس عبدی، فعال سیاسی اصلاح طلب و انتقاد به مطالبی که تحت عنوان نقد از او منتشر می‌شود، خاطرنشان کرد: «تحلیل درست، نقد و مطالبه، حیات سیاسی و اجتماعی یک تحلیلگر را رقم می‌زند. اما آیا می‌توان هر نوشته ای را تحلیل یا نقد دانست؟ پایه هر نوشتار، اطلاعات است. زمانی که اطلاعات اولیه یک نقد غلط باشد هر تحلیل و روایتی که سوار بر آن شود نیز غلط خواهد بود. یا زمانی که یک یادداشت صرفا بر اساس تسویه حساب سیاسی نوشته شود خیانتی است که به ملت ایران روا داشته می شود و انگیزه ای جز قدرت طلبی ندارد.

عباس عبدی در روزهای اخیر یکی از افرادی است که یادداشت نویسی و توییت زنی جریان خاص سیاسی را بر عهده گرفته است. او ابایی در دروغ گویی و ارائه تحلیل های مشوش ندارد و تلاش می کند خط رسانه ای مانند شبکه هایی مانند اینترنشنال را در داخل کشور ادامه دهد.

تحلیل سیاسی یعنی فهم رابطه مفاهیم و پدیده ها. مشکل زمانی اتفاق می افتد که یک تحلیلگر نتواند رابطه پدیده ها یا حداقل وزن علت پدیده ها را به درستی تشخیص دهد. اما فاجعه زمانی اتفاق می افتد که یک تحلیلگر معتقد باشد می تواند هر علتی را به هر پدیده ای نسبت دهد. بخشی از اصلاح طلبان دچار مشکل اول هستند و بخشی نیز دچار فاجعه بعدی. علت این فاجعه نه یک رخداد تصادفی بلکه ناشی از اعتقاد قلبی این جریان به آموزه های پست مدرنی و نظریات جدید زبان شناختی است.

برخی چهره های سیاسی اصلاح طلب معتقدند زبان حقیقت را می سازد. اساسا حقیقت، واقعیت ندارد و می توان آن را بر اساس یک بازنمایی تعریف کرد. همین نظریات جدید و تصور بازنمایی از واقعیت ها سبب شده است اصلاحات دچار یک توهم مزمن شود و تحلیلگران این جریان تحلیل هایی ارائه دهند که بیشتر بوی نفع خواهی بدهد تا ارائه تصویری دقیق از آنچه که رقم خورده است.»


*آقای رئیس‌جمهور؛ اجازه اشتباه ندارید!

محمد خوش‌چهره از اقتصاد‌دانان کشور و استاد دانشگاه در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر با اشاره به لزوم مدیریت مناسب مسائل و چالش‌ها در میانه جنگ اقتصادی تاکید کرد:« در جلسه‌ای که داشتیم، به آقای رئیسی عرض کردم یک چشم من از آمدن شما خندان است و چشم دیگرم، گریان. خندان از این بابت است که می‌بینم دولت یکدست شده است و کارها پیش می‌رود. قوای مجریه، مقننه، قضائیه و نهادهای انقلابی، شهرداری تهران و… همه کاری شده‌اند و می‌خواهند وظایفشان را انجام دهند. اینکه که در گذشته ناهماهنگی‌هایی بود، دیگر نیست. اما چشم دیگرم گریان است چون اگر شما از عهده وعده‌هایی که داده‌اید بر نیایید، مردم دیگر نمی‌گویند، دولت مردمی رئیسی نتوانست، بلکه آنها این را به پای نظام و حتی اسلام می‌نویسند. لذا لازم است شما آقای رئیسی از پس شعارهایتان برآیید و اجازه اشتباه ندارید. لازم است در حوزه‌های تصمیم‌گیری، سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و اجرا درست اقدام شود. البته قطعاً و دقیقاً این گونه نخواهد بود، چون همه دولت‌ها خطاهایی با ضرایب مختلف در برنامه‌ریزی داشتند.

اگر قائل شویم که برنامه درست طراحی شده باشد، چگونگی اجرای آن برنامه و پیاده سازی آن در مرحله بعدی است و بسیار مهم است. همچنین باید بگویم، در حال حاضر و در مدیریت کلان می‌گویند که در جنگ اقتصادی هستیم. این خیلی خوب است که به پیچیدگی مسائل و جنگ توجه دارند، اما برای اجرای وعده‌ها در این جنگ اقتصادی، یک فرمانده دسته را فرمانده لشگر کرده‌اند. فرمانده گروهان را که اتفاقاً جوان خوبی است را فرمانده لشکر گذشته‌اید در حالی که تجربه کافی ندارد. مثلاً مدیر یک مدرسه را وزیر کرده‌اید. آن‌هم در جایی که باید سیاستگذاری شود و خط مشی‌ها مشخص شود، این نشان می‌دهد که آموزش و پرورش رها شده است.


* بین اغتشاش‌گران، بیکاران هم حضور داشتند

لطف الله سیاهکلی، نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره شرایط اقتصادی و اغتشاشات ماه‌های گذشته اظهار داشت: «واقعیت این است که تعدادی از این‌ها که آمدند اغتشاش کردند بیکار بودند و تعدادی نیز وضعیت مالی خوبی نداشتند و در صحبت هایی که بازجوها با این افراد داشتند چیز خاصی در نیامد. البته یک تعدادی هم وابستگی دارند و جاسوس و مزدورهستند که اینها در اقلیت هستند و شاید کمتر از ۲۰ درصد اینها افرادی باشند که چنین وابستگی هایی داشته باشند، اما برابر آمارها ۸۰ درصد اینها افراد ناراضی هستند؛ ناراضیانی که ما به‌راحتی می توانیم رضایت آن‌ها را کسب کنیم. آن‌ها از نظام اسلامی ناراضی نیستند، بلکه از شیوه مدیریت و شرایطی که ما در اقتصاد داریم ناراضی هستند. وقتی سالی ۴۰ یا ۵۰ درصد تورم داریم و درآمد مردم سالی ۱۰ درصد افزایش پیدا می‌کند، مردم چگونه می‌خواهند این ۴۰ درصد را جبران کنند.»


*کمپین «من وکالت می‌دهم»؛ عرصه‌ای جدید برای نزاع اپوزیسیون

خبرگزاری تسنیم در گزارشی به کمپین اخیر اپوزیسیون جمهوری اسلامی تحت عنوان «من وکالت می‌دهم» پرداخت و در این خصوص نوشت: «کمپین من وکالت می‌دهم که سلطنت‌طلب‌ها و طرفداران رضا پهلوی به راه انداخته‌ بودند و امید داشتند که موجب اجماع و اتحاد گروه‌ها و افراد اپوزیسیون شود، خیلی زود به محل نزاع و درگیری جدیدشان تبدیل شد. در مقابل این اقدام، کمپین من وکالت نمی‌دهم به راه افتاد و از کمپین من وکالت می‌دهم نیز استقبالی نشد. برخی از گروه‌ها همچون مجاهدین خلق (منافقین) و کومله هم به شدت با این اقدام سلطنت‌طلب‌ها مخالفت و برخورد کردند.

با به بن‌بست رسیدن اقدام سلطنت‌طلب‌ها این سوال در بین رسانه‌های ضدانقلاب به وجود آمد که آیا این اقدام به نفع براندازی است یا خیر؟ به طور مثال شبکه تلویزیونی اینترنشنال در برنامه‌ای به بررسی این سوال پرداخت و حتی برخی میهمان این برنامه پا را فراتر گذاشتند و گفتند که نسبت به این کارزار مشکوک هستند و آن را کار جمهوری اسلامی می‌دانند. آنچه اکنون از کمپین من وکالت می‌دهم برای طرفداران سلطنت پهلوی باقی مانده، دعوا و درگیری با مخالفانشان است.»

 

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۸۷۴۸۳۸۲۰:۲۴:۲۶ ۱۴۰۱/۱۱/۴
از ریاست محترم قوه قضاییه درخواست میشود سند تحول قوع قضا را که قاضی القضات وقت تصویب کردند بطور کامل اجرایی نمایید آقای رییسی در زمان مسولیت در قوه قضا به دادستان فرمان دادند قانون مشروعیت سنجی اموال را اجرایی کنند لازمه اینکار این است که ثروت های افسانه ای و گنج قارونی و کلان و بسیار زیاد تا ثروت های زیاد بالاتر از یک زندگی خوب و مطلوب شناسایی شوند و مورد مشروعیت سنجی قرار گیرند و آنهایی را که نامشروع هستند مصادره و متصرفین را به حرم تصرف در بیت المال به جزای لازم برسانند
ناشناس۲۸۷۵۶۸۵۱۰:۳۸:۱۷ ۱۴۰۱/۱۱/۵
احسنت این است مادر تمامی مبارزات با فساد
ناشناس۲۸۷۴۸۸۵۲۰:۴۸:۴۱ ۱۴۰۱/۱۱/۴
همان کشورهایی که از طریق رسانه ها به خورد ساده لوحان می‌دهند نظامیان آنها فعالیت اقتصادی می کنند ولی برای دوقطبی سازی.. در مورد عبدی عجیب نیست ایشان زیاد از این شرین کاری ها می کند
همسرپاسدارفوت شده۲۸۷۴۹۶۸۲۱:۲۷:۵۳ ۱۴۰۱/۱۱/۴
پول میگیرنداینترنت هم نمیدهندازصبح قطع است چندتا سایت داخلی هم راروی مان بسته اندخداروخوش نمیادپول میگیرندوقت مون تلف میشه برای هیچ واتساپ واینستا ویوتیوپ که فیلتره به این چندسایت داخلی هم رحم نمیکنندکه استفاده کنیم .
ناشناس۲۸۷۵۰۹۲۲۲:۲۹:۱۲ ۱۴۰۱/۱۱/۴
چرا خبرگزاری فارس کلی گویی میکند و برای ادعای خود برای دروغگویی عباس عبدی مدرک و حتی مصداق ارائه نمیکند؟!
سینا۲۸۷۵۰۹۴۲۲:۳۰:۲۰ ۱۴۰۱/۱۱/۴
جناب سردار نقدی، به نظرم یکی از مهمترین دلائلی که جنگ رسانه ای را تا کنون واگذار کرده ایم، دقیقا نوعی از بیانات و اظهار نظرها از طرف مسئولین است که نمونه آنها خود شما هم فرموده اید. وقتی میفرمایید ما از مردم‌سالارترین کشورهای جهان هستیم... و حرفهایی از این دست... به مرور زمان اعتماد مردم به شما و مسئولین کم میشود.
حمید۲۸۷۵۱۲۴۲۲:۴۶:۴۳ ۱۴۰۱/۱۱/۴
سپاه، فعالیت اقتصادی به شکلی که در باور مردم است، ندارد. بلکه بسیار بیشتر از انچه مردم باور دارند است
ناشناس۲۸۷۶۳۷۴۲۰:۵۳:۲۶ ۱۴۰۱/۱۱/۵
سپاه نه تنها فعالیت اقتصادی به شکلی که مردم باور دارند دارد بلکه نظارتی که بر نهادهای دولتی و خصوصی هست را هم ندارد.
ناشناس۲۸۷۵۱۹۴۲۳:۲۲:۴۲ ۱۴۰۱/۱۱/۴
رییس قوه قضا اقتدار اقتدار ریس قوه قضا سند تحول قوه قضا اجرا اجرا
ناشناس۲۸۷۵۲۰۰۲۳:۲۵:۱۱ ۱۴۰۱/۱۱/۴
عباس عبدی چرا دروغ می گوید ؟! زیرا عوامفریبی ویژگی بارز اصلاح طلبان است.
امیر حسین سلطان/تهران۲۸۷۵۵۸۵۰۹:۱۶:۱۴ ۱۴۰۱/۱۱/۵
آخر نه اینکه گروه های دیگر اصلا و ابدا اهل عوامفریبی نبوده اند و امتحان خودشان را هم از این لحاظ پس نداده اند!!! و لذا فقط و فقط عوامفریبی ویژگی بارز اصلاح طلبان است و بس! والله اعلم.
ناشناس۲۸۷۵۲۱۸۲۳:۳۳:۳۲ ۱۴۰۱/۱۱/۴
سردارنقدی در این برنامه ادعاهایی هم در مورد پیشرفت علمی کشور بیان کردند که اگر این ادعا صد در صد هم درست باشد ایشان و دیگر مدعیان به این سوال پاسخ دهند که چرا این پیشرفت های علمی باعث گره گشایی از کار ها مملکت نمیشود.
ناشناس۲۸۷۵۲۴۷۰۰:۰۳:۰۱ ۱۴۰۱/۱۱/۵
جناب اژه اي قطع اينترنت در هيچ موردي خوب نيست لطفا دست از اقدامات سلبي كشيده وبه اقدامات ايجابي روي بياوريد نتيجه حتما به نفع مردم است
ناشناس۲۸۷۵۴۶۲۰۷:۳۳:۰۱ ۱۴۰۱/۱۱/۵
این چه نوع تحلیل و برخوردی است که هر منتقد داخلی را اگر سخنش را آنطرف مرز تکرار کند دروغگو و فریب خورده می دانید؟ آیا این روشی است برای بیرون کردن منتقد داخلی از دایره سیاست و مخالفت؟ مگر می شود به این شکل به جامعه چند وجهی و چند صدایی فکر کرد؟! پاسخ عباس عبدی را رو در رو بدهید و چاپ کنید آقایان فارس نشین تا بتوان حقیقت را دریافت.
ناشناس۲۸۷۵۵۹۷۰۹:۲۴:۳۲ ۱۴۰۱/۱۱/۵
سپاه مگه حقوق نمی گیرد وبودجه دولتی ندارد ،که کار اقتصادی میکند
ناشناس۲۸۷۵۶۵۱۱۰:۰۹:۱۳ ۱۴۰۱/۱۱/۵
وارد شدن نهاد ارزشی مثل سپاه به این شدت و حدت در عرصه های اقتصادی مضرات بسیار بیشتری نسبت به محاسن آن هم برای سپاه وهم برای اقتصاد کشور دارد ، و باعث بسیاری از شک و شبهات مردم نسبت به این نهاد میشود .
ناشناس۲۸۷۵۶۶۰۱۰:۱۶:۳۸ ۱۴۰۱/۱۱/۵
برادر محترم ، سردار نقدی عزیز ، بپذیرید که شما معصوم نیستید و اشتباهاتی هم در گفتار وهم در عملکرد دارید از جمله دفاع غیر مستقیم شما، از ورود سپاه به عرصه های اقتصادی که منشاء بسیاری از اما و اگرهاست .
ناشناس۲۸۷۶۵۲۹۲۳:۱۳:۵۳ ۱۴۰۱/۱۱/۵
ایشون و همه سادات سیدند و بیگانه ! دلشان برای ایران نمی سوزد !!!!!!!
yektanetتریبونخرید ارز دیجیتال از والکس

پربحث‌های دیروز

 1. حق انتخاب از میان دو مجرم !

 2. وقتی ترکیه به جای ما راه فرج‌الله سلحشور را ادامه داد

 3. واکنش کیهان به دستگیری تتلو/ بازگشت بهزاد/ واکنش جبلی به گسترش موسیقی مبتذل

 4. زورگیری ترسناک از یک زن مقابل دوربین‌ها

 5. بفهم دنیا دست کیست!

 6. اینفوگرافیک| بزرگترین فسادهای مالی کشف‌شده در ایران

 7. واکنش زاکانی به خبر ناپدید شدن ۱۷ هزار میلیارد تومان در شهرداری تهران

 8. منصوری: در همین دولت ۵۰ هواپیما وارد کردیم و اصلا اعلام نکردیم/ کنایه معاون رئیس‌جمهور به روحانی

 9. اینفوگرافیک/ داستان کشف فساد با طعم چای

 10. عصبانیت مجری اینترنشنال بابت حمایت ملت‌های غربی از فلسطین

 11. دولت از چه زمانی پیگیری پرونده فساد واردات چای را آغاز کرد؟

 12. قالیباف: تصور کمک آمریکا به توسعه کشورهای عربی خیالی باطل است

 13. سخنی با وزیر ارشاد 

 14. سرلشکر باقری: به‌نفع رژیم صهیونیستی است که دست از جنایت بردارد

 15. درب صداوسیما بر روی همه سلبریتی‌ها باز است

 16. بیانیه حماس درباره وتوی آمریکا علیه پیش‌نویس قطعنامه آتش‌بس در غزه

 17. محمدرضا گلزار در یک فدراسیون ورزشی پست گرفت!

پربحث‌های هفته

 1. درباره میدان شهید صدام حسین!

 2. احتمالاً مصوبه همسان‌سازی حقوق بازنشستگان در شورای نگهبان رد شود

 3. چیزهایی که درباره این «فساد دبش» نمی دانیم

 4. توضیحات قوه قضائیه درباره پرونده واردات چای/ آمار رئیسی از اقتصاد کشور

 5. عبدالحمید برای اسرائیل حق قائل است/ او طرفدار طرفدار پیمان ابراهیم و سخنانش درباره یک رژیم غاصب عجیب است

 6.  زلنسکی، قهرمان شکست خورده یا نادان بازنده!؟

 7. چرا موسیقی تتلوها «سم» است؟

 8. کاتولیک‌تر از پاپ؟!

 9. وقتی ترکیه به جای ما راه فرج‌الله سلحشور را ادامه داد

 10. ساسی مدیای آقای عبدی !

 11. در انتخابات به چه کسانی رای دهیم؟

 12. حق انتخاب از میان دو مجرم !

 13. کارخانه‌ها در به در به‌دنبال کارگر؛ کارگر حاضر به کار نیست!

 14. قوه‌قضائیه علیه «فساد ساسی‌مانکن» اقدام کند/ شکایت «زاکانی» از شایعه‌پردازان

 15. اولین تصویر از شهید مرزبان در سراوان

 16. تصاویری از لحظه شلیک مستقیم به نظامیان صهیونیست

 17. ۳ نکته در مورد راهکار تشکیل دو دولتِ اسرائیلی و فلسطینی

 18. پرونده فساد چای دبش از دولت قبل است/ احساسات جامعه جریحه‌دار شد

 19. گزارش تحقیقی از ماجرای مهاجران؛ ستیز یا ساماندهی؟/ چه کسی به اقبالیه حمله کرد؟

 20. امیر تتلو به ایران تحویل داده شد

 21. زباله ها را هم نزنید !

 22. نظر فرزاد حسنی درباره مستند تازه شبکه منوتو

 23. واکنش بازرسی ویژه رئیس‌جمهور به فساد در واردات چای

 24. دفاع تمام‌قد قالیباف از عملکرد مجلس/ تاکید رئیسی بر ساخت یک میلیون مسکن در سال

 25. کاهش تورم تا پایان سال ادامه دارد

پربحث‌های هفته

 1. درباره میدان شهید صدام حسین!

 2. توضیحات قوه قضائیه درباره پرونده واردات چای/ آمار رئیسی از اقتصاد کشور

 3. عبدالحمید برای اسرائیل حق قائل است/ او طرفدار طرفدار پیمان ابراهیم و سخنانش درباره یک رژیم غاصب عجیب است

 4.  زلنسکی، قهرمان شکست خورده یا نادان بازنده!؟

 5. در انتخابات به چه کسانی رای دهیم؟

 6. قوه‌قضائیه علیه «فساد ساسی‌مانکن» اقدام کند/ شکایت «زاکانی» از شایعه‌پردازان

 7. واکنش بازرسی ویژه رئیس‌جمهور به فساد در واردات چای

 8. دفاع تمام‌قد قالیباف از عملکرد مجلس/ تاکید رئیسی بر ساخت یک میلیون مسکن در سال

 9. واکنش کیهان به دستگیری تتلو/ بازگشت بهزاد/ واکنش جبلی به گسترش موسیقی مبتذل

 10. زحمت افتادید آقای ثابتی، باید ببخشید!

 11. فساد اخیر واردات چای مورد رصد مسئولان قضایی و اجرایی بود

 12. توصیه انتخاباتی اژه‌ای به نمایندگان مجلس/ پاسخ به انتقادات افزایش سن بازنشستگی/ درباره برخورد با فساد در واردات چای

 13. سریع‌القلم از سرنوشت کشور «دائم‌الهجینگ» قطر عبرت می‌گیرد؟

 14. اولین واکنش به جنجال منتقدان دولت درباره حواشی افتتاح متروی پرند

 15. منصوری: در همین دولت ۵۰ هواپیما وارد کردیم و اصلا اعلام نکردیم/ کنایه معاون رئیس‌جمهور به روحانی

 16. رئیسی: دولت در دوسال اخیر محور شناسایی و برخورد با گلوگاه‌های فساد بوده است

 17. نظرات برگزیده مخاطبان الف: نتیجه آمارهای اقتصادی دولت در جامعه دیده نمی‌شود/ چرا مولوی عبدالحمید از نظر مردم اهل‌سنت فلسطین حمایت نمی‌کند؟

 18. رئیسی: دولت شبانه‌روز برای رفع مشکلات تلاش می‌کند/سفر من به استان‌ها تشریفاتی نیست

 19. مجلس مرکز همه قانون‌ها و قدرتهاست

 20. یادی از نخستین جبهه ضدآمریکایی در ایران

 21. دولت از چه زمانی پیگیری پرونده فساد واردات چای را آغاز کرد؟

 22. آدم نرمال!

 23. قالیباف: تصور کمک آمریکا به توسعه کشورهای عربی خیالی باطل است

 24. قالیباف: بررسی لایحه حجاب و عفاف پشت درهای بسته نبوده است

 25. توضیحات سخنگوی دولت درباره پرونده کشف فساد چای در دولت سیزدهم

آخرین عناوین