مواد اولیه شوینده خرد و عمده با قیمت عالی و ارزان

گزارش بازرگانی،   4010307063

مواد اولیه شوینده اگر با کیفیت تهیه نشوند ممکن است در تولید محصول نهایی و کیفیت آن تاثیر سو داشته باشند. در نتیجه توصیه می شود اگر شما هم به دنبال خرید و فروش مواد اولیه شوینده با کیفیت و قیمت عالی هستید با شیمیایی تهران فعال در زمینه ی فروش مواد اولیه شیمیایی در ارتباط باشید. برخی از مواد اولیه شوینده موجود در این مجموعه عبارتند از: تگزاپون، اسید سولفونیک، سدیم لوریل سولفات( اس ال اس)، تری اتانول آمین، بتائین و... در ادامه با برخی از این مواد و کاربرد های آن ها بیشتر آشنا خواهید شد.

کدام مواد شوینده برای کدام محصول؟

اگر شما به تازگی می خواهید تولید مواد شوینده را آغاز کنید لازم است تا با برخی از این مواد
آشنا شوید. به عنوان مثال تگزاپون با نام دیگر سدیم لوریل اتر سولفات در اغلب شوینده ها مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده سورفکتانتی قوی است و با تولید کف و فوم توانسته است در میان تولید کنندگان طرفداران زیادی داشته باشد. اما مشکل کجاست؟ جالب است بدانید این ماده با اینکه خواص زیادی در شوینده ها دارد اما خاصیت تحریک پذیری و آلرژی بالایی دارد در نتیجه در استفاده از شوینده های مناسب برای پوست و مو های حساس به خصوص مو های کراتینه از این شوینده و یا مواد اولیه ای مانند سدیم لوریل سولفات sls استفاده نمی شود.

چاره چیست؟

قبل از آنکه شروع به تولید مواد شوینده کنید درباره ی خواص و ویژگی های مواد اولیه آن به خوبی مطالعه نمایید و فرمولاسیون مناسبی جهت تولید تهیه کنید.

در ادامه با فرمولاسیون برخی از مواد شوینده بیشتر آشنا خواهید شد:

فرمولاسیون های ارائه شده در ادامه ی متن کلی هستند و برای دریافت فرمولاسیون دقیق با شیمیایی تهران فعال در زمینه ی خرید و فروش مواد شیمیایی در ارتباط باشید:

فرمولاسیون مایع ظرفشویی:

مقدار مورد نیاز

مواد اولیه

حجم 100 میلی لیتر

آب

2.52

سدیم هیدروکسید 50 درصد

9.60

DDBSA

1.20

Cocamide DEA

1.2

 

سدیم کلرید

13.26

 

ادتا و...

به مقدار لازم

نگهدارنده، رنگ، اسانسبرای ایجاد یک فرمول اقتصادی، شما می توانید از سورفکتانت هایی با هزینه ی پایین استفاده کنید. برای این منظور توصیه ی ما به شما DDBSA یا همان اسید سولفونیک است. DDBSA یکی از کم‌هزینه‌ترین سورفکتانت‌های آنیونی موجود در بازار است. سولفونیک اسید همراه با کوکامید DEA ( لورامید) عملکرد مناسبی در مایع ظرفشویی از خود نشان می دهد و قابلیت پاک کنندگی و فومر عالی ای به حساب می آید.. کوکامید DEA باعث افزایش فوم و پایداری، امولسیون سازی و بهبود ویسکوزیته می شود. فرمول ذکر شده در بالا دارای ویسکوزیته 200 cpدر 70 درجه فارنهایت است . شما می توانید با مقداری EDTA یا سیترات سدیم برای نرم نمودن آب فرمولاسیون خود را بهبود دهید. در صورتی که آب سخت باشد ممکن است شوینده ای که با فرمولاسیون فوق تهیه نموده اید کف مناسبی تولید نکند در نتیجه استفاده از ادتا و یا سیترات سدیم حتما توصیه می شود.

فروش اسید سولفونیک

اگر قیمت محصول کلی برای شما مهم نیست می توانید از تگزاپون به عنوان سورفکتانت آنیونی استفاده کنید

فرمولاسیون شامپو

فرمولاسیون شامپو ها متنوع است با این حال اگر از فرمولاسیون های خاص صرف نظر کنیم، مواد اولیه شامپو ها به صورت زیر می باشد:

اب: ماده اولیه در همه شامپوها می باشد. آب حدود 70 تا 80 درصد از کل فرمول را تشکیل می دهد. اب می تواند به رقیق شدن مواد شوینده کمک کند و فرمول را راحت تر پخش نماید.

سورفکتانت ها فراوان ترین مواد اولیه بعد از آب در شامپو ها هستند. این سورفکتانت ها مواد اولیه پاک کننده هستند و حدود 10 تا 15 درصد فرمول را تشکیل می دهند. این مواد از اسیدهای چرب طبیعی یا مشتقات نفتی به دست می آیند. سورفکتانت های معمول عبارتند از آمونیوم لوریل سولفات، سدیم لوریل سولفات sls و سدیم لورت سولفات. برای شامپوهای طبیعی، شرکت‌ها از موادی مانند Decyl Glucoside و Lauryl Glucoside استفاده می‌کنند.

فروش تگزاپون و سدیم لوریل سولفات

تقویت کننده های فوم:مصرف‌کنندگان معمولا محصولی را می پسندند که فوم و کف زیادی تولید نماید، حتی اگر تأثیری بر عملکرد محصول نداشته باشد. ترکیبات تقویت کننده کف، معمولا بتائین ها یا آلکانولامیدها، به افزایش مقدار کف و اندازه حباب ها کمک می کنند و حدود 5 الی 10 درصد محصول را تشکیل می دهند

قوام دهنده: متیل سلولز که یک پلیمر سلولزی است یا کربومر که یک پلیمر مصنوعی است سبب قوام محصول نهایی می شود

نرم کننده: برخی از مواد اولیه به محصول اضافه می شوند تا مقدار خاصیت آلرژیک و خشکی سورفکتانت آنیونی را کمتر کنند. نمونه هایی از عوامل نرم کننده عبارتند از: پلی کواترنیوم-10، گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلرید ، دایمتیکون و سیکلومتیکون و کواترنیم

نگهدارنده ها: سه مورد از رایج ترین نگهدارنده های مورد استفاده در شامپوها DMDM ​​هیدانتوئین ، ایزوتیازولین و متیل پارابن هستند. برای شامپوهای طبیعی از موادی مانند بنزوات سدیم، بنزیل الکل و فنوکسی اتانول استفاده می شود .

فرمولاسیون خمیردندان:

یک فرمولاسیون منتشر شده در سایت ریسرچ گیت برای خمیردندان ها به صورت زیر است:مواد اولیه خمیردندان

مقدار مورد نیاز

کلسیم کربنات

40

کربوکسی متیل سلولز

2.8

گلیسیرین

16

سدیم لوریل سولفات ( sls)

1.5

پلی اتیلن گلیکول400

0.8

روغن زیتون

5.4

عصاره خشک پوست بلوط

4

عصاره گل

2

روغن ضروری

0.2

متیل پارابن

0.2

پروپیل پارابن

0.4

زایلیتول

1.5

آب مقطر

25

 

مواد اولیه شوینده خرد و عمده با قیمت عالی و ارزان

اگر شما هم به دنبال مواد اولیه شوینده با کیفیت عالی هستید می توانید با شماره های زیر در ارتباط باشید. همچنین در وبسایت شیمیایی تهران با این مواد اولیه بیشتر آشنا خواهید شد

با ما همراه باشید

تلفن های تماس:

09194351300

09197528381

02191006570