فیلم از محل سوء قصد به ماموران ناجا در خیابان طالقانی

گروه ویدئو الف،   4010307056

تهران - ایرنا - دقایقی پیش ۲ تن از ماموران فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در خیابان طالقانی تهران مورد حمله یک فرد مسلح قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، دقایقی پیش ۲ تن از ماموران فراجا، روبروی بانک تجارت واقع در خیابان طالقانی تهران مورد حمله قرار گرفتند و عامل مسلح توسط نیروهای فرماندهی انتظامی دستگیر شد.

براساس گزارش خبرنگار ایرنا که در محل حادثه حضور دارد، گفته می شود ۲ مأمور که از عوامل یگان ویژه فراجا بودند و یک عابر دچار مصدومیت شدند که یکی از مأموران وضعیت وخیمی دارد.

بر اساس این گزارش، در حال حاضر شرایط محل حادثه عادی است و منطقه تحت تدابیر امنیتی قرار دارد و از شهروندان خواسته شده تا از تردد و توقف در این منطقه عملیاتی خودداری کنند همچنین چند بازرس قضایی و انتظامی نیز در حال بررسی محل وقوع حادثه هستند.

سرهنگ مراد مرادی معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس پایتخت درباره حادثه خیابان طالقانی توضیح داد و اعلام کرد در پی تجمع تعدادی از  افراد مقابل بنیاد شهید و امور ایثارگران، شخصی با سلاح کمری اقدام به تیراندازی به سمت ماموران و شهروندان کرده است که در این حادثه ۲ نفر از مامورین پلیس پایتخت بر اثر اصابت گلوله از ناحیه پا و صورت مجروح و برای مداوا به بیمارستان انتقال داده شدند.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس پایتخت گفت: متهم دستگیر و بازجویی از او در حال انجام است واکنون امنیت در خیابان طالقانی و مناطق اطراف برقرار و مورد خاصی وجود ندارد.  

وی اظهارداشت: اطلاعات تکمیلی، مجدد اعلام خواهد شد.