اقدمات نوآورانه در قوه قضاییه از زبان سورنا ستاری

گروه اجتماعی الف،   4010231084

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اشاره به کارهای جدیدی که در حوزه نوآوری‌های حقوقی و قضایی در حال انجام است، اظهار امیدواری کرد: با توسعه این نوآوری‌ها اتفاقات خوبی برای مردم در دریافت سرویس‌هایی که از قوه قضاییه می‌گیرند، بیفتد.

اقدمات نوآورانه در قوه قضاییه از زبان سورنا ستاری

به گزارش ایسنا، سورنا ستاری امروز در حاشیه بازدید از اولین نمایشگاه دستاوردها در حوزه فناوری‌های حقوقی و قضایی که به همت پردیس نوآوری حقوقی و قضایی برپا شده است، به همراه سید محمد صاحبکار خراسانی، معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی قوه قضاییه و محمد کاظمی فرد رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات  قوه قضاییه در جمع خبرنگاران با تشکر از اقدامات تحول آفرین در قوه قضاییه افزود: توسعه ارائه خدمت شرکت‌ها و استارت‌آپ‌هایی که در این حوزه کار می‌کنند و نمونه‌ای از کارهایی که در حوزه تکنولوژی اتفاق می‌افتد، در این نمایشگاه قابل دیدن است. هفته گذشته جلسه‌ای موفق با تدبیر رییس قوه قضاییه در شورای معاونین قوه داشتیم و این نمایشگاه پیرو آن جلسه برپا شده است.

وی با اشاره به کارهای جدیدی که در این حوزه در حال انجام است، بیان کرد: امیدوارم با توسعه این نوآوری‌ها اتفاقات خوبی برای مردم در دریافت سرویس‌هایی که از قوه قضاییه می‌گیرند، بیفتد.

ستاری در خصوص حمایت‌های معاونت علمی برای ارتقای این خدمات اظهار کرد: بسیاری از این شرکت‌ها از همان بسترهایی که ما فراهم کردیم، بیرون آمدند؛ در شتابدهنده‌های تخصصی و شرکت‌های دانش‌بنیانی که توسط معاونت علمی حمایت شدند. از این به بعد نیز حمایت‌ها جدی‌تر است؛ مخصوصا امسال که سال خاصی در حوزه دانش بنیان است، حتما با حمایت مسؤولان در قوه قضاییه اتفاقات خوبی خواهد افتاد.