مشاوره پزشکی با آزمایش آنلاین

گزارش بازرگانی،   4010228016

استفاده از ویزیت پزشک در منزل و مشاوره پزشکی تلفنی طیف وسیعی از مزایای را هم برای بیماران و هم برای ارائه دهندگان مراقبت‌های بهداشتی آزمایش آنلاین ارائه می‌دهد. دسترسی به طیف گسترده‌ای از گزینه‌های مراقبتی از طریق خدمات پزشکی آزمایش آنلاین از جمله مشاوره مراقبت‌های اولیه، روان درمانی، فیزیوتراپی و حتی برخی از خدمات اورژانسی امکان پذیر است. درواقع استفاده از خدمات ما مانند یک معامله دو سر سود است. برخی از مزایای مشاوره پزشکی تلفنی و همچنین ویزیت پزشک در منزل عبارتند از:

 • هزینه‌های کمتر: تجربه و گزارشات ثبت شده نشان داده است، افرادی که از آزمایش آنلاین استفاده می‌کنند، زمان کمتری را در بیمارستان می‌گذرانند و در هزینه‌ها صرفه جویی می‌کنند. همچنین، زمان رفت و آمد کمتر ممکن است به معنای کاهش هزینه‌های ثانویه باشد.
 • دسترسی به مراقبت قابل اعتماد: مشاوره پزشکی و ویزیت پزشک در منزل دسترسی به مراقبت را برای افراد دارای معلولیت آسان تر می‌کند. همچنین می‌تواند دسترسی سایر جمعیت‌ها، از جمله افراد مسن، افرادی که از نظر جغرافیایی منزوی هستند و کسانی که در زندان هستند، بهبود بخشد.
 • مراقبت‌های پیشگیرانه: ویزیت پزشکی تلفنی دسترسی افراد را به مراقبت‌های پیشگیرانه که سلامت طولانی مدت آنها را بهبود می‌بخشد، آسان تر می‌کند. این امر به ویژه برای افرادی که موانع مالی یا جغرافیایی برای مراقبت با کیفیت دارند صادق است.
 • حفظ آرامش و آسایش: مشاوره پزشکی تلفنی به افراد اجازه می‌دهد تا در آسایش و حریم خصوصی خانه خود به مراقبت مورد نظر دسترسی داشته باشند. این بدین معناست که شخص مجبور نیست از کار مرخصی بگیرد یا ترتیب مراقبت از کودک خود را بدهد.

در آزمایش آنلاین ویزیت پزشک در منزل چگونه است؟

یکی از مزیت های اولیه مراقبت‌های بهداشتی در منزل این است که می‌توان آن را بر اساس نیازهای بیمار سفارشی کرد. ویزیت‌ پزشک در منزل می‌تواند برای ارائه همه چیز از انجام اقدامات پیشگیرانه گرفته تا مدیریت شرایط پیچیده مزمن مورد استفاده قرار گیرد و این امکان را برای بیمار فراهم می‌کند تا توسط طیف گسترده‌ای از متخصصان پزشکی از جمله پزشکان مراقبت‌های اولیه (عمومی)، فیزیوتراپیست‌ها، کاردرمانگران، گفتاردرمانگران و غیره انجام شود.

از جمله خدماتی که آزمایش آنلاین با استفاده از ویزیت پزشک در منزل ارائه می‌دهد، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراقبت‌های اولیه
 • مشاوره‌های تخصصی
 • مراقبت‌های پرستاری
 • فیزیوتراپی
 • کار درمانی
 • گفتار درمانی
 • شنوایی سنجی
 • مراقبت از زوال عقل
 • مدیریت دارویی
 • مراقبت‌های انتقالی
 • مشاوره دیابت
 • مشاوره سلامت و تغذیه
 • مراقبت از زخم
 • تزریقات در منزل

ویزیت پزشک در منزل را می‌توان با توجه به نیاز بیمار سفارش داد و این امکان وجود دارد که شامل هر ترکیبی از خدمات اشاره شده در بالا باشد. با ارائه مراقبت‌های بهداشتی در خانه، مشاروان تلفنی می‌توانند به صورت مداوم مراقبت بهتری را برای بیمارانی که ممکن است به خدمات بهداشتی منظم یا قابل اعتماد دسترسی نداشته باشند، ارائه دهند.

چه کسی واجد شرایط ویزیت پزشک در خانه است؟

بزرگسالان بالای 85 سال بیشترین بخش از جمعیت را در بر می‌گیرند و همچنین برخی از رایج‌ترین ذینفعان ویزیت‌های پزشک در خانه هستند. مراقبت‌های بهداشتی در خانه یک گزینه عالی برای سالمندان است، اما سایر بیماران نیز می‌توانند از آن بهره مند شوند. به منظور بهره بردن از این مورد و واجد شرایط بودن برای ویزیت پزشک در منزل، بیمار اغلب دلیل معتبری برای عدم امکان مراجعه به مطب پزشک دارد. دلایل بالقوه زیادی وجود دارد، اما برخی از رایج‌ترین آنها شامل موارد زیر است:

 • مشکلات حرکتی مانند ناتوانی یا آسیب دیدگی
 • نبود وسیله نقلیه (یا عدم دسترسی به وسایل حمل و نقل)
 • مشکلات بینایی که رانندگی یا سفر را خطرناک می‌کند
 • مشکلات سلامت روان یا مشکلات حافظه (مانند آلزایمر)
 • شرایط مزمن متعدد و پیچیده

علاوه بر این موارد عمومی، ممکن است شرایط یا صلاحیت خاصی نیز وجود داشته باشد که اصلا جای نگرانی نیست. زیرا تیم حرفه‌ای آزمایش آنلاین قادر است با استفاده از مشاوره پزشکی تلفنی، خدمات مورد نیاز شما را در منزل با بهترین کیفیت به شما ارائه دهد. برای واجد شرایط بودن برای استفاده از ویزیت پزشک در منزل آزمایش آنلاین تنها کافیست نیاز به مراقبت ماهرانه به صورت متناوب یا پاره وقت برای بهبود، مدیریت، پیشگیری یا کند کردن وضعیت سلامت فعلی داشته باشید و یا هر مورد دیگری که مراجعه حضوری به پزشک را برای شما دشوار می‌کند و همچنین، لازم است به سرعت تحت نظر پزشک و مراقبت قرار بگیرید.

مشاوره روانشناسی ، سرویس جدید آزمایش آنلاین

به طور کلی بسیاری از افراد جامعه در هر سنی و با هر پست و مقامی در زندگی خود با مشکلاتی دست پنجه نرم می‌کنند که نیازمند صحبت کردن و مشورت گرفتن از یک فرد متخصص و با تجربه هستند. قطعا بهترین فرد برای مشورت، فردی است که در زمینه مسائل فردی و روانی دارای تخصص باشد بتواند ذهن و روان افراد را رمز گشایی کند و راه حل درست را پیش روی آنها قرار دهد. به همین علت بهترین راه صحبت کردن با یک روانشناس و مشاور متعهد و دلسوز می‌باشد. از این فرصت استفاده کنید و کیفیت زندگی خود را بهبود بخشید. ما همراه شما هستیم

 

مزایای روانشناسی تلفنی با آزمایش آنلاین

.

همیشه در دسترس است: یکی از مهمترین مزایای مشاوره روانشناسی تلفنی در دسترس بودن آن است. شما می‌توانید در هر مکان و هر ساعتی از روز با مشاوران در ارتباط باشید. برای مشاوره تلفنی نیازی به رزرو نوبت و طی مسافتی طولانی برای ملاقات با روانشناس نخواهید داشت

کاهش هزینه ها: با استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی بسیاری از هزینه‌های رفت و آمد کاهش می‌یابد و هزینه ویزیت نیز بسیار کمتر از مراجعه حضوری خواهد بود. بدین ترتیب شما می‌توانید تعداد جلسات بیشتری با روانشناسان آزمایش آنلاین صحبت کنید و از راهنمایی ایشان بهره مند گردید

راحتی در برقراری تماس: برای براقراری ارتباط با مشاوران ما، می‌توانید به راحتی با استفاده از تلفن همراه یا تلفن منزل با مرکز تماس گرفته و از خدمات روانشناسی بهره مند گردید

یکتانتتریبونخرید ارز دیجیتال از والکس

پربحث‌های هفته

 1. کشوری که در آن هیچ خبر خوبی وجود ندارد !

 2. آقای دایی؛ گران حساب نکردید؟!

 3. تلاش برای رفع سریع تحریم ها یک وظیفه است !

 4. کیفیت فاجعه‌بار سقف و شاسی محصولات ایران‌خودرو

 5. معمای تورم خرداد ماه !

 6. مرفهین سه درصدی؛ پرمصرف های گاز در کشور

 7. حکایت کارتخوان و پزشک

 8. بیانیه اعتراضی رتبه های برتر کنکور درباره مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی

 9. رعیتی با زندگی شاهانه !

 10. مالیات ستانی در ایران نیازمند انقلاب است

 11. واردات برخی کالاهای اساسی همیشه در انحصار چند نفر بوده است 

 12. روشن شدن بنز جا مانده از جنگ جهانی دوم

 13. چرا ترویج اطلاعات غلط درباره ایران به یک امر عادی تبدیل شده است؟!

 14. دولت سیزدهم «نولیبرال» نیست !

 15. فرق قطار ایرانی با آمریکایی!

 16. واکنش دادستان کل کشور به تجمع دختران بی‌حجاب در شیراز/ نظر کوثری درباره احتمال تجمیع نهادهای اطلاعاتی

 17. مقایسه سایپا شاهین و دنا پلاس

 18. بانک مرکزی: بدون ارزپاشی بازار ارز به آرامش رسید/ برخلاف دولت قبل دست اندازی به ذخایر ارزی کشور نکردیم

 19. مشاهده یک توله یوزپلنگ آسیایی در پناهگاه حیات وحش میاندشت

 20. ایران چگونه یک اقتصادِ ضدتحریم را ایجاد کرد؟

 21. حراست وزارت ورزش: دبیر باید پاسخگوی بی احترامی در مجمع کشتی باشد

 22. کشتار وحشیانه مهاجرین آفریقایی توسط مرزبانان اسپانیایی!

 23. به این میگن اعتماد بنفس

 24. چرا در ازدواج ایده آل گرا شدیم؟!

 25. صاحبخانه جدید برای مستاجران پایتخت

ابر آروان

آخرین عناوین

بلیط هواپیما