نان و دارو افزایش قیمت نخواهند داشت/ دولت به دنبال کاهش تورم

گروه اقتصادی الف،   4010226116

معاون اجرایی رئیس‌جمهور بابیان اینکه نان و دارو از افزایش قیمت برخوردار نخواهند شد، گفت: بهبود کیفیت نان در دستور کار است.

نان و دارو افزایش قیمت نخواهند داشت/ دولت به دنبال کاهش تورم

به گزارش مهر، سید صولت مرتضوی غروب دوشنبه در حاشیه جلسه شورای اداری استان سمنان به میزبانی سالن یادگار امام استانداری سمنان در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه رئیس‌جمهور دستور داده‌اند که ابداً بنا نیست قیمت نان افزایش پیدا کند، ابراز داشت: این موضوع تحت هیچ شرایطی افزایش نخواهد یافت.

وی ضمن بیان اینکه با طراحی صورت گرفته نان و دارو به‌هیچ‌عنوان از افزایش قیمت برخوردار نخواهند شد، افزود: اما اینکه کیفیت نان بهبود یابد، مدیریت و ساماندهی شود حتماً دولت به این مهم خواهد پرداخت.

معاون اجرایی رئیس‌جمهور بابیان اینکه دولت عزم خود را جزم کرده تا به سفره مردم به‌ویژه دهک‌های کم‌درآمد آسیب وارد نشود، ابراز داشت: این را می‌پذیریم که به دلیل اجرای طرح ساماندهی و توزیع یارانه‌ها به نفع مردم بعضی دیگر از کالاها هم دچار نوسانات شدند.

صولت ضمن بیان اینکه با رقابتی کردن اقتصاد و نظارت کافی دستگاه‌های نظارتی، همت مردم و کمک کسبه و اصناف این مشکلات به وجود آمده رفع خواهد شد، تصریح کرد: قطعاً دولت نیز با پیگیری اهداف فوق به دنبال کاهش فشار از روی مردم است.