حضور ۱۰ هزار تماشاگر در بازی تیم‌ ملی مقابل عراق قطعی شد

گروه ورزشی الف،   4001104096

رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا، گفت: پیشنهاد حضور ۱۰ هزار تماشاگر از طریق این کمیته به ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ارائه شد که در نهایت این ستاد با حضور۱۰ هزار تماشاگر با شرط تزریق ۲ دُز واکسن و مشخص بودن وضعیت بیماری موافقت کرد.

حضور ۱۰ هزار تماشاگر در بازی تیم‌ ملی مقابل عراق قطعی شد

 سید مجید میراحمدی در نود و چهارمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا که با حضور نمایندگان دستگاهها در محل وزارت کشور برگزار شد به موضوع حضور تماشاگران در بازی (هفتم بهمن) تیم ملی فوتبال ایران (با تیم ملی فوتبال عراق) اشاره کرد و گفت: پیشنهاد حضور ۱۰ هزار تماشاگر از طریق کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا به ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ارائه شد که در نهایت ستاد ملی با پیشنهاد کمیته مبنی بر حضور ۱۰ هزار تماشاگر با شرط تزریق ۲ دُز واکسن و مشخص بودن وضعیت بیماری موافقت کرد.

به گزارش ایرنا، معاون امنیتی وزارت کشور خاطرنشان کرد: لازم است نظارت دقیق برای حضور ۱۰ هزار تماشاگر به شکل نشستن با فاصله مناسب از همدیگر، استفاده صددرصدی از ماسک از سوی مسوولان وزارت بهداشت به عمل آید.

میراحمدی همچنین از علاقه مندان به فوتبال ملی هم خواست که با توجه به وضعیت بیماری و قدرت سرایت پذیری آن از هر گونه تجمع در بیرون از ورزشگاه جهت حفظ سلامتی‌شان در بازی تیم ملی کشور اجتتاب کنند.

وی خاطرنشان کرد: حضور ۱۰ هزار تماشاگر صرفا برای مسابقات پیش روی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی است و برای مسابقات دیگر متناسب با شرایط بیماری تصمیم گیری می‌شود.

معاون امنیتی وزارت کشور با بیان اینکه، سویه اُمیکرون تعداد مبتلایان بیشتری را در کشور درگیر خود کرده است، گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و اجتناب از هر گونه دورهمی و تجمعات برای کنترل این سویه ضرورتی جدی است.

میراحمدی با اشاره به در پیش بودن مراسم یوم الله ۲۲ بهمن، گفت: برای برگزاری این مراسم باید همه شرایط و جوانب بهداشتی در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه مطالبات مختلفی از سوی گروههای سیاسی و قاطبه مردم برای برگزاری مراسم ابراز شده است، تصریح کرد: مبنای هر گونه تصمیم گیری برای برگزاری مراسم و تجمعات مذهبی و سیاسی مطابق بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سلامت عمومی جامعه است و برای همین در برگزاری هر گونه مراسم دستورالعمل‌های بهداشتی لازم باید پیش‌بینی شود.

میراحمدی با تاکید بر اینکه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه با توجه به اهمیتش برای تقویت وحدت و همبستگی ملی کشور امری ضروری است؛ گفت: برای همین ضمن در نظر داشتن برگزاری مراسم ۲۲ بهمن به‌شکل خودرویی مثل سال گذشته پیشنهاد برگزاری راهپیمایی در مراسم ۲۲ بهمن بدون توجه به ایجاد تجمع در میادین به ستاد ملی کرونا ارائه می‌شود.

معاون امنیتی وزارت کشور تصریح کرد: همچنین یک هفته قبل از ۲۲ بهمن شرایط و وضعیت بیماری در کشور رصد و مجددا تصمیم گیری و اطلاع رسانی می‌شود.

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. سلبریتی های مجنون غرب و مسابقه فوتبال ایران و کانادا !

 2. آبله‌میمونی بلای جدید جهانی!

 3. مدینه فاضله موهوم؟!

 4. عجیب‌ترین عکس از روز جنجالی فوتبال در تبریز

 5. فرماندهِ «سلام فرمانده» کیست؟!          

 6. خودروهایی عجیب و دفاعی عجیب تر!

 7. تهدید ایران با تپانچه توخالی !

 8. نظرات برگزیده مخاطبان الف: خدا را شکر میرسلیم رئیس‌جمهور نشد/ سیدحسن خمینی درباره آرامگاه تجملی امام پاسخگو باشد/ نظام باید حق اعتراض را به رسمیت بشناسد

 9. سرودی که دهه نودی ها را به شوق آورد

 10. آبروریزی در نمایشگاه خودرو؛ خراب شدن دناپلاس مقابل چشم بازدیدکنندگان!

 11. ژئوپلیتیک مقدم بر زنجیره تامین

 12. امیدی که در عربستان ناامید شد

 13. کنایه سردار سپاه به مسئولینی که خانواده هایشان خارج از کشور زندگی می کنند

 14. رد خون ؛ از قنیطره تا تهران 

 15. ساده انگاری در گذار از اقتصاد رانتی

 16. کسری بودجه دولت چطور تامین می شود؟

 17. رئیسی: باید بسترهای فسادزا را اصلاح کنیم / قالیباف رئیس مجلس باقی می‌ماند؟/ روایت تاجیک از خیانت جریان اصلاح‌طلبی

 18. ویدئویی دیده نشده از وضعیت مردم تهران پیش از انقلاب!

 19. بایدن تا کی می خواهد به سیاست های ترامپ بچسبد؟!

 20. شهادت پاسدار مدافع حرم در اقدامی تروریستی

 21. گرانی در ۴ سال آخر دولت روحانی

 22. اتهامات عجیب یک وکیل

 23. فکری برای این قشر حقوق‌بگیر کنید

 24. اهداف پشت پرده ترور سرهنگ خدایی و سناریوهای پاسخ ایران

 25. واکنش سخنگوی دولت به شایعه افزایش قیمت بنزین/ دفاع صفارهرندی از تبدیل نظام ریاستی به پارلمانی/ توضیحات عبدالملکی درباره علت حذف یارانه برخی از مردم

ابر آروان

آخرین عناوین

بلیط هواپیما