انتخاب الکترونیک در آستانه ثبت رکورد جدید در تولید لباسشویی

گزارش بازرگانی،   4001103041

گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، صاحب گسترده ترین زنجیره ارزش صنعت لوازم خانگی در خاورمیانه در آستانه ثبت یک رکورد جدید برای تبدیل شدن به بزرگ‌ترین تولیدکننده لباسشویی در خاورمیانه است.

به گزارش مرکز ارتباطات رسانه‌ای انتخاب الکترونیک، ماشین لباسشویی همواره یکی از مهم‌ترین محصولات سبد لوازم خانگی از نظر حجم تکنولوژی بکاررفته و عمق ساخت داخل بوده و برهمین اساس انتخاب الکترونیک به عنوان بزرگ ترین مجتمع تولیدکننده لوازم خانگی در ایران همواره سعی کرده تا بخش قابل توجهی از ظرفیت تحقیق، توسعه و تولید خود را به افزایش کمی و کیفی تولید در حوزه محصولات شوینده همچون ماشین لباسشویی اختصاص دهد.

پس از بازارگریزی برندهای خارجی در پی تحریم‌های آمریکا و تنها گذاشتن مردم ایران در شرایط جنگ اقتصادی، اغلب بازارهای لوازم خانگی در ایران با مشکل تامین محصولات مورد نیاز مشتریان و خانواده‌های ایرانی مواجه شدند و همزمان با این خروج، ضرورت تلاش برای تحقق جهش تولید در صنایع به ویژه صنعت پیشران لوازم خانگی باعث شد تا صنعت لوازم خانگی ایران به خودکفایی در تولید محصولات با صرفه اقتصادی برسد و تولیدکنندگان ایرانی بتوانند سهم چشمگیری از بازارهای داخلی که تا پیش از این در اختیار مونتاژکاران خارجی بود را بدست بیاورند.

انتخاب الکترونیک یکی از تولیدکنندگان داخلی است که با تحقق عمق ساخت داخل بیش از 70 درصدی در محصولات شوینده خود همچون ماشین لباسشویی نقش مهمی در تامین نیاز بازارهای داخلی در سال‌های پس از بازارگریزی برندهای خارجی داشته و امروز در آستانه تبدیل شدن به بزرگ ترین تولیدکننده لباسشویی در غرب آسیا قرار دارد.

جهش بی سابقه تولید محصولات لباسشویی از سوی انتخاب الکترونیک

مجتبی رنجکش، مدیر کارخانه تولید محصولات شوینده انتخاب الکترونیک معتقد است تغییر مقیاس فعالیت در کارخانجات انتخاب الکترونیک و توسعه روزافزون فناوری‌های تولید، یک تحول چشمگیر در صنعت لوازم خانگی ایران بوده که صرفه‌جویی ارزی چشمگیر و بومی‌سازی بی‌سابقه‌ای را در پی داشته است.

وی در رابطه با تحقق جهش بی سابقه تولید محصولات لباسشویی از سوی انتخاب الکترونیک در راستای تامین هرچه بیشتر نیاز خانواده‌های ایرانی و فتح بازارهای جدید صادراتی، می‌گوید: خوشبختانه اعتماد به تولیدکنندگان داخلی و تلاش بی‌سابقه انتخاب الکترونیک در زمینه بومی سازی تکنولوژی و فناوری‌های به‌روز دنیا باعث شده تا امروز دیگر بازارهای لوازم خانگی داخلی نیازی به اجناس بی کیفیت و مونتاژی خارجی یا قاچاق نداشته باشند.

وی ادامه می‌دهد: توسعه خطوط تولید محصولات شوینده در کارخانجات انتخاب الکترونیک باعث شده تا این گروه صنعتی بخش قابل توجهی از سهم بازار این محصولات را به خود اختصاص دهد و برهمین مبنا انتخاب الکترونیک در آستانه تبدیل شدن به بزرگ ترین تولید کننده لباسشویی در غرب آسیا قرار دارد.

رنجکش اضافه می‌کند: بهبود سازوکارهای فعالیت محصول، تزریق تکنولوژی‌های جدید، ارائه خدمات ویژه به مشتریان، کیفیت و قابلیت اطمینان محصولات شوینده و تحویل سریع (Home Delivery) محصولات انتخاب الکترونیک باعث شده تا خانواده‌های ایرانی استقبال زیادی از محصولات لباسشویی برندهای وابسته به گروه صنعتی انتخاب الکترونیک داشته باشند.

بر اساس این گزارش، گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، صاحب گسترده ترین زنجیره ارزش صنعت لوازم خانگی در خاورمیانه در آستانه ثبت یک رکورد جدید برای تبدیل شدن به بزرگ‌ترین تولیدکننده لباسشویی در غرب آسیا است.

یکتانتتریبون

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. سلبریتی های مجنون غرب و مسابقه فوتبال ایران و کانادا !

  2. مدینه فاضله موهوم؟!

  3. آبله‌میمونی بلای جدید جهانی!

  4. عجیب‌ترین عکس از روز جنجالی فوتبال در تبریز

  5. فرماندهِ «سلام فرمانده» کیست؟!          

  6. کنایه سردار سپاه به مسئولینی که خانواده هایشان خارج از کشور زندگی می کنند

  7. از پلاسکو تا متروپل ؛ برج هایی که همچنان فرو می ریزند!

  8. نظرات برگزیده مخاطبان الف: خدا را شکر میرسلیم رئیس‌جمهور نشد/ سیدحسن خمینی درباره آرامگاه تجملی امام پاسخگو باشد/ نظام باید حق اعتراض را به رسمیت بشناسد

  9. مالک متروپل:‌ اجرای دهانه‌های ۱۶ متری بدون ستون در ‎متروپل!

  10. این ابهام را هر چه زودتر برطرف کنید !

  11. آبروریزی در نمایشگاه خودرو؛ خراب شدن دناپلاس مقابل چشم بازدیدکنندگان!

  12. ژئوپلیتیک مقدم بر زنجیره تامین

  13. رد خون ؛ از قنیطره تا تهران 

  14. رئیسی: باید بسترهای فسادزا را اصلاح کنیم / قالیباف رئیس مجلس باقی می‌ماند؟/ روایت تاجیک از خیانت جریان اصلاح‌طلبی

  15. سگ وحشی برای شکار ایمپالا به آب زد اما اسب آبی سر رسید !

  16. ویدئویی دیده نشده از وضعیت مردم تهران پیش از انقلاب!

  17. بایدن تا کی می خواهد به سیاست های ترامپ بچسبد؟!

  18. شهادت پاسدار مدافع حرم در اقدامی تروریستی

  19. گرانی در ۴ سال آخر دولت روحانی

  20. قد خودروسازان داخلی  چقدر است؟!

  21. اتهامات عجیب یک وکیل

  22. چگونه تهدیدات را کاهش دهیم؟

  23. صنعت خودروسازی اصلاح خواهد شد؟!

  24. اهداف پشت پرده ترور سرهنگ خدایی و سناریوهای پاسخ ایران

  25. واکنش سخنگوی دولت به شایعه افزایش قیمت بنزین/ دفاع صفارهرندی از تبدیل نظام ریاستی به پارلمانی/ توضیحات عبدالملکی درباره علت حذف یارانه برخی از مردم

  ابر آروان

  آخرین عناوین

  بلیط هواپیما