کنایه نکونام به پرسپولیسی‌ها: بازی جوانمردانه توقع بی‌خودی است!

گروه ورزشی الف،   4001102104

سرمربی فولاد می‌گوید به بازیکنانش گفته بود که پرسپولیس در دیدار با فجرسپاسی و در هنگام زمین خوردن بازیکن حریف، بازی را متوقف نمی‌کند و در این دیدار هم این اتفاق رخ داد.

کنایه نکونام به پرسپولیسی‌ها: بازی جوانمردانه توقع بی‌خودی است!

به گزارش ایسنا، جواد نکونام بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار کرد: می دانستیم که تیم پرسپولیس منتظر اشتباه ماست که به گل برسد. در نیمه اول خیلی شجاعانه و جسورانه بازی کردیم و می‌توانستیم نیمه اول را برنده شویم. پرسپولیس می خواست از روی اشتباهات ما به گل برسد که در نیمه اول روی یک صحنه خطرناک شد. می دانستیم که اگر اشتباه کنیم، ما را تنبیه می‌کنند. در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم. به نظرم بازی خوبی انجام دادیم و می توانستیم برنده شویم اما از موقعیت هایمان استفاده نکردیم.

او ادامه داد: با بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که اگر اشتباه نکنیم، پرسپولیس به گل نمی رسد. دو بازیکن ما به هم خوردند. لب بازیکن ما پاره شد اما انجام دادن بازی جوانمردانه شاید توقع بی خودی باشد. به بازیکنانم گفتم که در بازی با فجرسپاسی هم بازیکن حریف زمین افتاد و پرسپولیس حمله کرد و به گل رسید. من خودم موافق بازی درگیرانه هستم و اینکه بازی ادامه داشته باشد. روی یک اشتباه ساده گل خوردیم. بعد از آن پرسپولیس با پنج دفاع بازی کرد و جلوی موقعیت سازی را گرفت. در همین شرایط هم اگر ضربه آخر را خوب می زدیم، به گل می‌رسیدیم. شرایط ما با پرسپولیس قابل مقایسه نیست. تیم ما مستحق باخت نبود.

سرمربی فولاد تاکید کرد: از این نکته ناراحتم که دو بازی را در آزادی باختیم که حداقل حق تیم ما یک امتیاز بود. نشان دادیم که تیم با کیفیت و شایسته‌ای هستیم. امیدوارم در نیم فصل دوم بتوانیم روند بهتری را با جذب بازیکنان جدید داشته باشیم.

وی درباره اینکه آیا اهدافش در نیم فصل اول محقق شده است؟ گفت: کمبود کوچکی در نیم فصل اول داشتیم. توانستیم به هدفمان برسیم ولی یک معضل بزرگ داریم. حمید بوحمدان و آبشک را با مصدومیتی که قادر به بازی هم نبودند، به میدان فرستادیم. در ادامه وحید حیدریه مصدوم شد و دفاع وسط ما در سمت چپ بازی کرد. در این شرایط دست ما خالی است و نبود هر بازیکنی به ما ضربه می زند. برای نیم فصل دوم نیازمند جذب بازیکن هستیم و باید تقویت شویم.

سرمربی فولاد درباره اینکه ظاهرا بعد از پایان بازی جر و بحثی میان دستیارانش و بازیکنان پرسپولیس صورت گرفته گفت: وقتی من به تونل رسیدم، خبری نبود. قبل و بعد از آن را متوجه نشدم. شاید هم اتفاقی افتاده باشد. نمی گویم که نگویند دروغ گفته است.

او درباره مذاکره استقلال برای جذب مدافع راست تیمش هم گفت: مذاکراتی که صورت گرفت یک طرفه و به ضرر باشگاه ما بود و من مخالفت کردم و موضوع برای ما تمام شد.

نکونام درباره نامه نگاری پرسپولیس برای جذب لوسیانو پریرا و درخواست فولاد برای جذب سه بازیکن این تیم نیز گفت: ما بازیکنی نداریم که کسی را از دست بدهیم. وقتی شیمبا برود، چه کسی را بازی دهیم؟ ما فقط می توانیم بازیکن بگیریم. دو سال است که بازیکن نگرفته‌ایم. تیم های دیگر، وقتی ۴ بازیکن نمی گیرند، سر و صدا می کنند. می خواهم از تیم ها خواهش کنم که به ما کمک کنند چون نماینده ایران در آسیا هستیم و اگر امتیاز خوبی نگیریم، امتیاز ایران برای سهمیه های آسیا کم می شود. وقتی با مربیان و مدیران حرف می‌زنم، از برخی مسائل خنده‌ام می گیرد. با یک بازیکن صحبت کردیم که برای پیوستن به ما،  ۱۸ میلیارد تومان برای آب می‌خورد. ترجیح می دهیم هفتم، هشتم شویم. ۱۸ میلیارد تومان برای نیم فصل در حد توان ما نیست.

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. غربگرایان ایرانی، همدست عبدالباقی های نابکار !

 2. سلبریتی های مجنون غرب و مسابقه فوتبال ایران و کانادا !

 3. ابتلای نوازد رها شده در سطل زباله به عفونت داخلی

 4. مدینه فاضله موهوم؟!

 5. آبله‌میمونی بلای جدید جهانی!

 6. عجیب‌ترین عکس از روز جنجالی فوتبال در تبریز

 7. فرماندهِ «سلام فرمانده» کیست؟!          

 8. کنایه سردار سپاه به مسئولینی که خانواده هایشان خارج از کشور زندگی می کنند

 9. از پلاسکو تا متروپل ؛ برج هایی که همچنان فرو می ریزند!

 10. مالک متروپل:‌ اجرای دهانه‌های ۱۶ متری بدون ستون در ‎متروپل!

 11. این ابهام را هر چه زودتر برطرف کنید !

 12. آبروریزی در نمایشگاه خودرو؛ خراب شدن دناپلاس مقابل چشم بازدیدکنندگان!

 13. ژئوپلیتیک مقدم بر زنجیره تامین

 14. رد خون ؛ از قنیطره تا تهران 

 15. قصد ایران برای انجام اقدام تنبیهی علیه یونان

 16. رئیسی: باید بسترهای فسادزا را اصلاح کنیم / قالیباف رئیس مجلس باقی می‌ماند؟/ روایت تاجیک از خیانت جریان اصلاح‌طلبی

 17. سگ وحشی برای شکار ایمپالا به آب زد اما اسب آبی سر رسید !

 18. ویدئویی دیده نشده از وضعیت مردم تهران پیش از انقلاب!

 19. بایدن تا کی می خواهد به سیاست های ترامپ بچسبد؟!

 20. شهادت پاسدار مدافع حرم در اقدامی تروریستی

 21. گرانی در ۴ سال آخر دولت روحانی

 22. قد خودروسازان داخلی  چقدر است؟!

 23. اتهامات عجیب یک وکیل

 24. چگونه تهدیدات را کاهش دهیم؟

 25. تصاویری زیبا از همایش «سلام فرمانده»

ابر آروان

آخرین عناوین

بلیط هواپیما