مشاوره پزشکی با آزمایش آنلاین

گزارش بازرگانی،   4000805075

استفاده از ویزیت پزشک در منزل و مشاوره پزشکی تلفنی طیف وسیعی از مزایای را هم برای بیماران و هم برای ارائه دهندگان مراقبت‌های بهداشتی آزمایش آنلاین ارائه می‌دهد. دسترسی به طیف گسترده‌ای از گزینه‌های مراقبتی از طریق خدمات پزشکی آزمایش آنلاین از جمله مشاوره مراقبت‌های اولیه، روان درمانی، فیزیوتراپی و حتی برخی از خدمات اورژانسی امکان پذیر است. درواقع استفاده از خدمات ما مانند یک معامله دو سر سود است. برخی از مزایای مشاوره پزشکی تلفنی و همچنین ویزیت پزشک در منزل عبارتند از:

 • هزینه‌های کمتر: تجربه و گزارشات ثبت شده نشان داده است، افرادی که از آزمایش آنلاین استفاده می‌کنند، زمان کمتری را در بیمارستان می‌گذرانند و در هزینه‌ها صرفه جویی می‌کنند. همچنین، زمان رفت و آمد کمتر ممکن است به معنای کاهش هزینه‌های ثانویه باشد.

 • دسترسی به مراقبت قابل اعتماد: مشاوره پزشکی و ویزیت پزشک در منزل دسترسی به مراقبت را برای افراد دارای معلولیت آسان تر می‌کند. همچنین می‌تواند دسترسی سایر جمعیت‌ها، از جمله افراد مسن، افرادی که از نظر جغرافیایی منزوی هستند و کسانی که در زندان هستند، بهبود بخشد.

 • مراقبت‌های پیشگیرانه: ویزیت پزشکی تلفنی دسترسی افراد را به مراقبت‌های پیشگیرانه که سلامت طولانی مدت آنها را بهبود می‌بخشد، آسان تر می‌کند. این امر به ویژه برای افرادی که موانع مالی یا جغرافیایی برای مراقبت با کیفیت دارند صادق است.

 • حفظ آرامش و آسایش: مشاوره پزشکی تلفنی به افراد اجازه می‌دهد تا در آسایش و حریم خصوصی خانه خود به مراقبت مورد نظر دسترسی داشته باشند. این بدین معناست که شخص مجبور نیست از کار مرخصی بگیرد یا ترتیب مراقبت از کودک خود را بدهد.

در آزمایش آنلاین ویزیت پزشک در منزل چگونه است؟

یکی از مزیت های اولیه مراقبت‌های بهداشتی در منزل این است که می‌توان آن را بر اساس نیازهای بیمار سفارشی کرد. ویزیت‌ پزشک در منزل می‌تواند برای ارائه همه چیز از انجام اقدامات پیشگیرانه گرفته تا مدیریت شرایط پیچیده مزمن مورد استفاده قرار گیرد و این امکان را برای بیمار فراهم می‌کند تا توسط طیف گسترده‌ای از متخصصان پزشکی از جمله پزشکان مراقبت‌های اولیه (عمومی)، فیزیوتراپیست‌ها، کاردرمانگران، گفتاردرمانگران و غیره انجام شود.

از جمله خدماتی که آزمایش آنلاین با استفاده از ویزیت پزشک در منزل ارائه می‌دهد، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراقبت‌های اولیه

 • مشاوره‌های تخصصی

 • مراقبت‌های پرستاری

 • فیزیوتراپی

 • کار درمانی

 • گفتار درمانی

 • شنوایی سنجی

 • مراقبت از زوال عقل

 • مدیریت دارویی

 • مراقبت‌های انتقالی

 • مشاوره دیابت

 • مشاوره سلامت و تغذیه

 • مراقبت از زخم

 • تزریقات در منزل

ویزیت پزشک در منزل را می‌توان با توجه به نیاز بیمار سفارش داد و این امکان وجود دارد که شامل هر ترکیبی از خدمات اشاره شده در بالا باشد. با ارائه مراقبت‌های بهداشتی در خانه، مشاروان تلفنی می‌توانند به صورت مداوم مراقبت بهتری را برای بیمارانی که ممکن است به خدمات بهداشتی منظم یا قابل اعتماد دسترسی نداشته باشند، ارائه دهند.

چه کسی واجد شرایط ویزیت پزشک در خانه است؟

بزرگسالان بالای 85 سال بیشترین بخش از جمعیت را در بر می‌گیرند و همچنین برخی از رایج‌ترین ذینفعان ویزیت‌های پزشک در خانه هستند. مراقبت‌های بهداشتی در خانه یک گزینه عالی برای سالمندان است، اما سایر بیماران نیز می‌توانند از آن بهره مند شوند. به منظور بهره بردن از این مورد و واجد شرایط بودن برای ویزیت پزشک در منزل، بیمار اغلب دلیل معتبری برای عدم امکان مراجعه به مطب پزشک دارد. دلایل بالقوه زیادی وجود دارد، اما برخی از رایج‌ترین آنها شامل موارد زیر است:

 • مشکلات حرکتی مانند ناتوانی یا آسیب دیدگی

 • نبود وسیله نقلیه (یا عدم دسترسی به وسایل حمل و نقل)

 • مشکلات بینایی که رانندگی یا سفر را خطرناک می‌کند

 • مشکلات سلامت روان یا مشکلات حافظه (مانند آلزایمر)

 • شرایط مزمن متعدد و پیچیده

علاوه بر این موارد عمومی، ممکن است شرایط یا صلاحیت خاصی نیز وجود داشته باشد که اصلا جای نگرانی نیست. زیرا تیم حرفه‌ای آزمایش آنلاین قادر است با استفاده از مشاوره پزشکی تلفنی، خدمات مورد نیاز شما را در منزل با بهترین کیفیت به شما ارائه دهد. برای واجد شرایط بودن برای استفاده از ویزیت پزشک در منزل آزمایش آنلاین تنها کافیست نیاز به مراقبت ماهرانه به صورت متناوب یا پاره وقت برای بهبود، مدیریت، پیشگیری یا کند کردن وضعیت سلامت فعلی داشته باشید و یا هر مورد دیگری که مراجعه حضوری به پزشک را برای شما دشوار می‌کند و همچنین، لازم است به سرعت تحت نظر پزشک و مراقبت قرار بگیرید.

آیا مراقبت از سالمندان در خانه واقعاً مؤثر است؟

مزایای مشاوره پزشکی تلفنی برای سالمندان بسیار حائز اهمیت است. برنامه‌های مختلف ثابت کرده‌اند که این مدل از مراقبت واقعاً موثر است. داده‌های آماری کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان و همچنین کاهش مراجعه به اورژانس و بستری شدن در بیمارستان را در طول دوره‌های مختلف نشان داده است.

علاوه بر این، اکثر افرادی که برای خانواده و یا خود از این خدمات آزمایش آنلاین استفاده کرده‌اند، کاملا راضی بوده و بهبودی خود را سریعتر از بستری بودن در بیمارستان به دست آورده‌اند.

یکتانتتریبون

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. تام کاتن یا ظریف؛ نظام جهانی حرف کدام یک را خرید؟!

  2. دست پر ایران و تصمیم سخت آمریکا در وین

  3. چرا روابط خارجی کشور به سرعت رو به بهبود است؟

  4. لازم باشد باید ۸۰ نفر بروند !

  5. درگیری در مرز ایران و افغانستان چگونه شکل گرفت؟

  6. بازگشت به ميز مذاكرات برجامی در وين/ توافق احيا می‌شود؟

  7. با اعتراضات آبی اصفهان چه باید کرد؟

  8. بازار دلار را به مذاکرات وین گره نزنید!

  9. حقوق کارکنان دولت از سال آینده ۱۰ درصد افزایش می‌یابد

  10. آقای رئیسی، کمی رقابت‎

  11. اقدام جسورانه یک سرباز وظیفه برای جلوگیری از دزدی یک شیاد از یک بانو

  12. هشدار وزیر نفت درباره تبدیل شدن ایران به واردکننده بنزین/ رئیس جمهور به رهبری نامه نوشت

  13. چه کسی به بازی خودروسازان پایان می دهد؟!

  14. دولت سیزدهم و یک تصمیم بسیار سخت

  15. احمد توکلی: هشیار باشید؛ فرصت کوتاه است

  16. مبارزه با حقوق هاي نجومي در تاریکی

  17. پیشنهاد مشابه جلیلی و بهزاد نبوی برای بهبود شرایط اقتصادی/ تاکید رئیسی بر ادامه روند واکسیناسیون/ دستور رهبری برای بازنگری در پرونده احمد عراقچی

  18. اتفاق جالب در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس

  19. کلاهبرداری ۸۰ میلیون دلاری از آستان قدس رضوی!

  20. روایت دیپلمات ایتالیایی از اصرارِ آمریکا جهت حصول توافق با ایران در وین

  21. امیرعبداللهیان:دنبال یک توافق خوب هستیم/ کنایه سخنگوی دولت به روحانی/ طرح صیانت برگشت خورد/ پیش‌بینی تاجیک درباره آینده جریان اصلاح‌طلب

  22. خشک شدن خوزستان، لرستان و اصفهان تقصیر کیست؟

  23. عکس یادگاری نماینده مجلس کشورمان هنگام تماشای بازی رئال مادرید

  24. شکست گام نخست مقصرنمایی ایران در مذاکرات وین

  25. لطفاً ژست فرهنگی نگیرید

  ابر آروان

  آخرین عناوین

  بلیط هواپیما