قاب افق رنگ و بوی وحدت گرفت / مستندهای شبکه افق در هفته جاری

گروه فرهنگی الف،   4000801097

شبکه افق سیما با مستندهای متنوع در هفته جاری مهمان خانه مخاطبین خواهد بود.

قاب افق رنگ و بوی وحدت گرفت / مستندهای شبکه افق در هفته جاری

به گزارش روابط عمومی شبکه افق، شبکه افق صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران به منظور اهمیت و تاثیرگذاری بیشتر انتقال اطلاعات از روش تولید محتواهای چند رسانه‌ای در قالب مستند، طبق روال هر هفته با چندین مستند و مجموعه مستند به صورت موضوع و مناسبتی که در قاب خود جای داده، مهمان خانه مخاطبین شده است.

به دنبال صلح در سرزمین رافدین
این مستند تک قسمتی به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد مهدی خالقی تولیده شده و با روایتی از زندگی و فعالیت‌های حجت الاسلام حمید رضا غریبرضا، مدیر موسسه گفتگوی دینی وحدت، مهمان خانه مخاطبین خواهد بود. 
علاقه مندان به این مستند می‌توانند آن را امروز (شنبه) ساعت 17 و تکرار آن را روز بعد ساعت  01:30 و 12 از قاب شبکه افق به تماشا بنشینند. 

آن پیامبر
این مستند تک قسمتی به تهیه کنندگی محمد کاشانی و کارگردانی محسن فضلی تولیده شده و با موضوع بومی سازی در صنایع مختلف تولیدی در ایران مهمان خانه مخاطبین خواهد بود. 
علاقه مندان به این مستند می‌توانند آن را امروز (شنبه) ساعت 19:30 از قاب شبکه افق به تماشا بنشینند. 

طوفان
این مستند تک قسمتی به تهیه کنندگی محمد علی فارسی و کارگردانی مهدی فارسی تولیده شده و با روایتی از زندگی دکتر علی عماری، بنیانگذار مرکز اسلامی هامبورگ، مهمان خانه مخاطبین خواهد بود. 
علاقه مندان به این مستند می‌توانند آن را امروز (شنبه) ساعت 20 و تکرار آن را روز بعد ساعت ٠٢:٠٠ و ١٢:٣٠ از قاب شبکه افق به تماشا بنشینند. 

اهل گنبد
این مستند تک قسمتی به تهیه کنندگی محمد امین مهتدی جعفری و کارگردانی امیر حسین خلیل زاده تولیده شده و با موضوع آشنایی با مردم شهر گنبد کاووس و شناخت فرهنگ و آداب و رسوم آن منطقه، مهمان خانه مخاطبین خواهد بود. 
علاقه مندان به این مستند می‌توانند آن را یکشنبه ساعت  17 و تکرار آن را روز بعد ساعت 06:30 از قاب شبکه افق به تماشا بنشینند. 

خورشید هر روز از قرقی طلوع میکند
این مستند تک قسمتی به تهیه کنندگی مسعود کارگر و کارگردانی یحیی آزادی تولیده شده و با موضوع بررسی مشکلات تحصیلی دانش آموزان افغانستانی در دوران کرونا، مهمان خانه مخاطبین خواهد بود. 
علاقه مندان به این مستند می‌توانند آن را یکشنبه ساعت 19:30 و تکرار آن را روز بعد ساعت 01:30 از قاب شبکه افق به تماشا بنشینند. 

ارونه ماد
این مجموعه مستند در سه قسمت به تهیه کنندگی  مجید حدادی و کارگردانی محمد ملا عباسی تولید شده است و با موضوع بررسی تاریخچه قوم تات و تشریح زبات ناتی، مهمان خانه مخاطبین خواهد بود.
علاقه مندان به این مجموعه می‌توانند آن را از دوشنبه تا چهارشنبه این هفته ساعت 17 و تکرار آن را روز بعد ساعت 06:30 از قاب شبکه افق به تماشا بنشینند. 

رفقای آمریکایی
این مجموعه مستند در سه قسمت به تهیه کنندگی مهدی مطهر و کارگردانی سید حسین محمودی فر تولید شده و با موضوع روایتی از تحولات سیاسی و اجتماعی افغانستان ، مهمان خانه مخاطبین خواهد بود.
علاقه مندان به این مجموعه می‌توانند آن را از دوشنبه تا چهارشنبه این هفته ساعت 19:30 و تکرار آن را روز بعد ساعت 1:30 از قاب شبکه افق به تماشا بنشینند. 

خارجی
این مستند تک قسمتی به تهیه کنندگی مالک شیخی و کارگردانی بهناز رفائیل زاده تولیده شده و با موضوع روایتی از زندگی پروفسور رحمت الله قدیمی چرمهینی، دانشمندان ایرانی پیشین ناسا، مهمان خانه مخاطبین خواهد بود. 
علاقه مندان به این مستند می‌توانند آن را دوشنبه ساعت 21 و تکرار آن را روز بعد ساعت 13:30 از قاب شبکه افق به تماشا بنشینند. 

سنگ‌ها  را بسته‌اند
این مستند تک قسمتی به تهیه کنندگی و کارگردانی سیامک مختاری تولیده شده و با موضوع صنعت سنگ و استفاده از ظایعات آن مهمان خانه مخاطبین خواهد بود. 
علاقه مندان به این مستند می‌توانند آن را سه شنبه ساعت 20 و تکرار آن را روز بعد ساعت 02 و 07 و 12:30 از قاب شبکه افق به تماشا بنشینند. 

روی سبز بیابان
این مستند تک قسمتی به تهیه کنندگی و کارگردانی فتح الله امیری تولیده شده و با موضوع فعالیت‌های زیست محیطی معدن سرب و روی مهدی آباد یزد، مهمان خانه مخاطبین خواهد بود. 
علاقه مندان به این مستند می‌توانند آن را چهارشنبه ساعت 20 و تکرار آن را روز بعد ساعت 02 و 07 از قاب شبکه افق به تماشا بنشینند.

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. دست پر ایران و تصمیم سخت آمریکا در وین

 2. چرا روابط خارجی کشور به سرعت رو به بهبود است؟

 3. لازم باشد باید ۸۰ نفر بروند !

 4. بازگشت به ميز مذاكرات برجامی در وين/ توافق احيا می‌شود؟

 5. با اعتراضات آبی اصفهان چه باید کرد؟

 6. آٰرمان عبدالعالی قصاص شد

 7. آقای رئیسی، کمی رقابت‎

 8. پرونده ای که کاش دیگر تکرار نشود...

 9. قمه‌کشی کودکان برای یکدیگر در یکی از خیابان‌های تهران!

 10. صحبت‌های خانواده «غزاله شکور» پس از قصاص قاتل دخترشان

 11. بازار دلار را به مذاکرات وین گره نزنید!

 12. هشدار وزیر نفت درباره تبدیل شدن ایران به واردکننده بنزین/ رئیس جمهور به رهبری نامه نوشت

 13. حقوق کارکنان دولت از سال آینده ۱۰ درصد افزایش می‌یابد

 14. پرچم سفید اردوغان در برابر دلارهای بن زاید

 15. چه کسی به بازی خودروسازان پایان می دهد؟!

 16. اقدام جسورانه یک سرباز وظیفه برای جلوگیری از دزدی یک شیاد از یک بانو

 17. مبارزه با حقوق هاي نجومي در تاریکی

 18. واکنش سردبیر میزان نسبت به خبر اعدام آرمان عبدالعالی

 19. پیشنهاد مشابه جلیلی و بهزاد نبوی برای بهبود شرایط اقتصادی/ تاکید رئیسی بر ادامه روند واکسیناسیون/ دستور رهبری برای بازنگری در پرونده احمد عراقچی

 20. کلاهبرداری ۸۰ میلیون دلاری از آستان قدس رضوی!

 21. روایت دیپلمات ایتالیایی از اصرارِ آمریکا جهت حصول توافق با ایران در وین

 22. امیرعبداللهیان:دنبال یک توافق خوب هستیم/ کنایه سخنگوی دولت به روحانی/ طرح صیانت برگشت خورد/ پیش‌بینی تاجیک درباره آینده جریان اصلاح‌طلب

 23. عکس یادگاری نماینده مجلس کشورمان هنگام تماشای بازی رئال مادرید

 24. سقف درآمد پزشکان بالاخره کجاست؟ 

 25. لطفاً ژست فرهنگی نگیرید

ابر آروان

آخرین عناوین

بلیط هواپیما