پوستر دیواری و روش های نصب آن

گزارش بازرگانی،   4000727061

پوستر دیواری برای عموم افراد شناخته شده می باشد و از نوع کارایی آن مطلع می باشند. در واقع کاربرد پوستر دیواری همچون کاغذ دیواری به عنوان دیوارپوش در نمای دکوراسیون ساختمان مورد استفاده قرار گرفته می شود ولی یک سری تفاوت های جزئی و در عین حال بارز بین آنها وجود دارد. اگر تمایل دارید، نگاهی به محصولات پوستر دیواری بی اندازید، می توانید به سایت فروشگاهی دیوار دکور مراجعه نمائید.

در این مقاله، قصد داریم به صورت اختصاصی به نوع کاربرد و نحوۀ نصب پوستر دیواری بر روی دیوار بپردازیم، تا بیشتر با نحوۀ استفاده از پوستر آشنا شوید ولی اجازه دهید در ابتدا به معرفی انواع پوستر دیواری اشاره داشته باشیم.

https://divardecor.com/Administrator/files/ProductPic/photo_2019-08-13_19-55-06.jpg

ویژگی های پوستر دیواری سه بعدی

تفاوت قابل توجهی که میان کاغذ دیواری وجود دارد، مرتبط به سبک طراحی و چاپ این محصولات دیوارپوش می باشد. همانطور که می دانید کاغذ دیواری از جمله دیوارپوش های قدیمی است که همچنان مورد استفاده قرار گرفته می شود و سبک طراحی و چاپ تصاویر روی کاغذ دیواری بدین شکل است که یک تصویر به صورت افقی، عمودی و یا مورب بر روی کاغذ مخصوص چاپ می شود.

این در حالی است که بر روی پوستر دیواری تصاویر کامل و مفهومی بر روی کاغذِ کاغذ دیواری چاپ می شود. در واقع با نگاه کردن به پوستر دیواری، می توانید شمای کلی از یک تصویر را داشته باشید و به نوبۀ خود، زیبایی فوق العاده ای به دکوراسیون می بخشد. البته جهت چاپ پوستر دیواری از شیوۀ طراحی گرافیکی سه بعدی تصاویر استفاده می شود و این مسئله موجب زیبایی بصری پوستر دیواری شده است.

به طور کلی شهری و زیبایی خاصی که پوستر دیواری در تزئین نمای دکوراسیون ساختمان دارد، به دلیل تصاویر منحصربفرد و زیبای گرافیکی آن می باشد که به صورت سه بعدی طراحی می شوند و چشم هر بیننده ای را به خود جلب می نماید.

در دهۀ اخیر بیش از کاغذ دیواری، شاهد نصب پوستر دیواری سه بعدی در نمای دکوراسیون می باشیم. امروزه سبک طراحی دکوراسیون داخلی تغییرات قابل توجهی نموده است و از تلفیق کاغذ دیواری و پوستر دیواری سه بعدی به صورت مجزا در قسمت های مختلف نمای دکوراسیون، می توان زیبایی خاصی به دکوراسیون بخشید.

با مراجعه به فروشگاه دیوار دکور، می توانید نگاهی به محصولات پوستر دیواری آماده، پوستر دیواری چاپی و یا پوستر دیواری سفارشی داشته باشید. تا از نزدیک با نحوۀ طراحی و چاپ این محصول دیوارپوش آشنا شوید.

نکتۀ قابل توجهی که در رابطه با انتخاب و خرید پوستر دیواری وجود دارد، این است که طرح و ترکیب رنگبندی پوستر به تنهایی می تواند نقش بسزایی در نمایش ابعاد فضای دکوراسیون داشته باشد. به عنوان مثال به تنهایی می توان با نصب پوستر دیواری سه بعدی تصاویر انتزاعی، ابعاد اتاق را کوچکتر و یا بزرگ تر نشان داد.

با نصب پوستر دیواری سه بعدی طرح راهروی سفید و مارپیچ بر روی ضلعی از دیوار، می توان آنجا را بزرگ تر از حد معمول نشان دهد و بیننده نا خودآگاه گمراه می شود. بنابراین در عمل طراحی دکوراسیون، انتخاب تصاویر پوستر دیواری به صورت دقیق مشخص می شود، تا از آنها به درستی در نمای دکوراسیون مورد استفاده قرار گرفته شود و بتوان از آنها جهت زیباسازی فضا استفاده نمود.

از دیگر ویژگی های پوستر دیواری، می توان به داشتن روکش pvc اشاره نمود. در واقع این لایه، میزان نفوذپذیری آب و رطوبت را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و امکان شستشو و نظافت آسان را برای از بین بردن لکه ها فراهم می سازد. علاوه بر آنکه مقاومت بالایی در برابر تابش نور خورشید و تصاویر به راحتی جلوه و زیبایی خود را از دست نمی دهند.

با توجه به اینکه قیمت پوستر دیواری به کیفیت چاپ، جنس کاغذ و سایز آن بستگی دارد، بنابراین امکان خرید پوستر دیواری ارزان برای علاقه مندان به این دیوارپوش وجود دارد. بنابراین با خرید تنها یک پوستر دیواری لوکس در ابعاد کوچک، زیبایی خاص و فوق العاده ای در نمای دکوراسیون سالن پذیرایی و دیگر بخش های ساختمان بوجود آورید.

چگونگی اندازه گیری و نصب پوستر دیواری

همانطور که از ابتدا بدان اشاره نمودیم، در ادامۀ مقاله قصد داریم به نحوۀ نصب پوستر دیواری اشاره داشته باشیم، تا در صورت لزوم بتوانید خودتان پوستر دیواری مورد علاقۀ خود را بر روی دیوار نصب نمائید و نیاز به هزینۀ نصب توسط نصاب نداشته باشید.

اولین مرحلۀ نصب پوستر دیواری سه بعدی و نوع پوستر مربوط به اندازه گیری دقیق محل نصب پوستر می باشد. البته این مرحله کار ساده ای می باشد و فروشگاه دیوار دکور تلاش می کند تا شما را به خواسته اتان برساند و بتوانید خودتان پوستر دیواری مورد پسند خود را در نمای دکوراسیون اتاق خواب، اتاق شخصی، راهرو و هر قسمتی از نمای دکوراسیون به راحتی نصب نمائید.

با استفاده از متر، ابعاد طول و عرض دیوار مورد نظر خود را به طور دقیق اندازه گرفته و ثبت نمائید.

توجه داشته باشید که هنگام خرید و یا سفارش پوستر دیواری، 3 الی 5 سانتی متر بزرگ تر تهیه نمائید و پس از نصب نمودن، می توان آنها را برش داد و نتیجۀ نهایی زیبایی فوق العاده خواهد داشت.

با توجه به اینکه طراحی دیوارها در نمای دکوراسیون های مختلف، ممکن است تفاوت های زیادی داشته باشد، در ابتدا باید تمرکز بر روی اندازه گیری درست دیوار باشد. سپس رول های پوستر دیواری را آماده می کنیم. پس از آن بر روی قسمتی که قصد نصب پوستر را دارید، چسب مخصوص بر روی دیوار می مالید و سپس اولین رول را از بالا به پایین، بدون ایجاد حباب هوا بر روی دیوار نصب می نمائید.

جهت نصب پوستر دیواری نباید به هیچ عنوان عجله نمود بلکه توأم با آرامش و صبوری رول پوستر را باز کنید و بدون ایجاد فاصله بر رو دیوار بچسبانید.

با توجه به اینکه بر روی برخی از پوسترهای دیواری، تصاویر کامل چاپ شده است، میزان بزرگی ابعاد پوستر را هنگام نصب پوستر در نظر داشته باشید که هنگام برش های اضافی، تصویر پوستر دیواری ناقص نشود.

همانطور که می دانید چاپ و فروش پوستر دیواری به صورت رولی و چند تکه ای می باشد. بنابراین نصب نمودن پوستر و کاغذ دیواری کار آسانی می باشد ولی دارای یک سری نکات ظریف است که افراد حین انجام کار، باید مد نظر داشته باشند. به عنوان مثال توجه داشته باشید که پیش از چسباندن پوستر دیواری، سطح دیوار را با دستمال مرطوب تمیز کنید که هیچ گونه گرد و خاک و آشغالی بر روی دیوار وجود نداشته باشد چون هر گونه ناهمواری زیر پوستر، موجب برجستگی پوستر دیواری می شود و ممکن است در برخی از تصاویر، قابل توجه به نظر آید.

https://divardecor.com/Administrator/files/ProductPic/A-3000---Mockup.jpg

اگر علاقه مند هستید که خود تهیه نموده و بر روی دیوار نصب کنید، می توانید به فروشگاه اینترنتی دیوار دکور مراجعه نموده و با قیمت ارزان پوستر دیواری مورد پسند خود را به صورت اینترنتی و آنلاین سفارش دهید. این مجموعه در اسرع وقت، محصول خریداری شده را در محل تحویل مشتریان گرامی می دهد.

همانطور که می دانید قیمت پوستر دیواری به عوامل متعددی وابسته می باشد و هنگام خرید پوستر دیواری مدرن و کلاسیک، می توانید متناسب با بودجه ای که اختصاص داده اید، بهترین دیوارپوش را با قیمت مناسب و کیفیت بالا در ابعاد کوچک و یا بزرگ تهیه نمائید. البته مدت زمانی که قصد دارید، پوستر بر روی دیوار بماند نیز در نظر داشته باشید چون تأثیر بسزایی در انتخاب و خرید پوستر دیواری و یا کاغذ دیواری ارزان و گران خواهد داشت.

https://divardecor.com/

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. کدام طرف دست برتر را در مذاکرات هسته ای دارد؟

 2. جزییات ماجرای اذیت و آزار یک معلم توسط دانش‌آموزان در کلاس درس

 3. تام کاتن یا ظریف؛ نظام جهانی حرف کدام یک را خرید؟!

 4. درگیری در مرز ایران و افغانستان چگونه شکل گرفت؟

 5. بازار ارز در سایه خوشبینی‌ و بدبینی‌ها/ دلار ۱۸ هزار تومانی در راه است؟

 6. کارنامه ۱۰۰ روز دولت رئیسی از نگاه مطبوعات موافق و منتقد

 7. بازار دلار را به مذاکرات وین گره نزنید!

 8. جنبشی که دیگر جنبش نیست 

 9. آیا نام های محلی، «بیگانه» هستند؟

 10. نجات اردوغان با پول ایران

 11. آقای وزیر، اینترنت مان «نفتی» شده است!

 12. نظر قالیباف درباره ماجرای عنابستانی و سرباز راهور/ ارزیابی امیرعبداللهیان از دور اول مذاکرات وین/ پیش‌بینی رئیس بانک مرکزی درباره بازار ارز

 13. مهلت تمام شد؛ هیچ عذر و بهانه ای برای ثبت نکردن حقوق و دستمزدها در «پاکنا» وجود ندارد

 14. ماشین تولید مقاله را متوقف کنید

 15. «سندروم ایجاد سامانه» به کالاهای اساسی هم رسید/ بازرگام متعلق به کیست؟

 16. دولت سیزدهم و یک تصمیم بسیار سخت

 17. واکنش «اندیشکده تونی بلر» به ظهور «تکنوکرات های جدید» در دولت رئیسی

 18. کارشناس صهیونیست: قدرت حمله به ایران را نداریم

 19. فارین افرز: آمریکا از خاورمیانه خارج نخواهد شد

 20. ادعای فرمانده ارتش انگلیس در مورد ایران، چین و کره شمالی

 21. اقدام خوب دولت برای افزایش حقوق‌ها در سال ۱۴۰۱

 22. اعتراف عطریانفر درباره رای اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست‌جمهوری/ تاکید آیت‌الله جنتی درباره نقش مردم در نظام/ واکنش رئیس دفتر رئیسی به انتقاد از انتصابات فامیلی

 23. نظرات برگزیده مخاطبین الف: چرخش اقتصاد نباید به چرخش سانتریفیوژ گره می‌خورد/ کاش ظریف هم با کارشناسان بیشتری برای مذاکرات می‌رفت/ دولت رئیسی به دنبال احیای برجام است

 24. احمد توکلی: هشیار باشید؛ فرصت کوتاه است

 25. واکنش رئیسی به نوسانات ارزی/ بازگشت شفافیت آرا به خانه اول/ تشکر عنابستانی از قالیباف/ خاندوزی: گره‌های اقتصادی در ماه‌های آینده باز می‌شود

ابر آروان

آخرین عناوین

بلیط هواپیما