سردار حاجی زاده: ماجراجویی علیه ایران را پشیمان‌کننده پاسخ می‌دهیم/ عاملان و آمران ترور «حاج قاسم» تحت تعقیب ما هستند

گروه سیاسی الف،   4000726143 ۱۳ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

فرمانده نیروی هوافضای سپاه، با تاکید بر اینکه ماجراجویی علیه ایران در هر سطح را با پاسخ پشیمان کننده روبرو خواهیم ساخت، گفت: عاملان و آمران حمله به شهید سلیمانی همچنان تحت تعقیب ایران قرار دارند و از جنایت خود رهایی پیدا نخواهند کرد.

سردار حاجی زاده: ماجراجویی علیه ایران را پشیمان‌کننده پاسخ می‌دهیم/ عاملان و آمران ترور «حاج قاسم» تحت تعقیب ما هستند

به گزارش فارس به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه عصر امروز در دیدار و برنامه بازدید وابستگان نظامی کشورهای خارجی مستقر جمهوری اسلامی ایران از نمایشگاه ملی توانمندی‌ها و دستاوردهای این نیرو، اظهار داشت: منطقه غرب آسیا چهار دهه درگیر جنگ‌های خانمان سوز نظامی، داخلی، تحریم و تهدید بوده است؛ آمریکا علاوه بر حمایت از رژیم شاهنشاهی ایران، در هشت سال جنگ تحمیلی عراق علیه ایران در کنار صدام قرار داشت و با حمایت خود از رژیم بعثی عراق ۲۳۷ هزار نفر از ملت ایران را به شهادت رساند و جمع کثیری را هم جانباز و مجروح ساخت.

وی افزود: در سال های ۱۹۹۱ و ۲۰۰۳ دو بار آتش جنگ‌ را در عراق روشن‌کرد که نتیجه آن‌ تحمیل خسارات و عقب‌افتادگی غیرقابل جبران عراق و صدها هزار کشته و تحمل خسارات بسیار بود.

سردار حاجی‌زاده ادامه داد: آمریکا با کمک دنباله‌روهای خود در سال ۲۰۰۱ به افغانستان حمله کرد و بعد از ۲۰ سال با تلاش برای ایجاد جنگ داخلی و هرج و مرج در این‌کشور، آن را ترک‌کرد، ولی توطئه آمریکا تا شعله‌ور کردن درگیری های داخلی در افغانستان همچنان ادامه پیدا خواهد کرد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه اضافه کرد: در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ با ایجاد گروه های تکفیری و داعش منطقه سوریه و عراق و برخی کشورهای را درگیر جنگ داخلی و‌ناامنی دامنه داری کرد؛ جنگ یمن و‌ نسل‌کشی طولانی مدت با حمایت و هدایت مستقیم آمریکا و برخی کشورهای اروپایی تداوم پیدا کرده است.  

وی تصریح کرد: تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه ایران تا سرحد جلوگیری از ارسال دارو برای بیماران خاص نیز ادامه پیدا کرده است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه، خطاب به وابستگان نظامی کشورهای خارجی دوست خاطرنشان کرد: با توجه به نوع ماموریت شما وابستگان نظامی بیان این‌موارد و موضوعات تکراری است چون شما به ظلم ها و جنایات آمریکا کاملا آگاه و مسلط هستید و اخبار منطقه را در اختیار دارید.  

اگر‌ مبارزه سردار سلیمانی نبود، امروز شاهد صدور گروه‌های تروریستی به اروپا بودیم

سردار حاجی زاده در ادامه بیان داشت: سردار سپهبد شهید قاسم‌سلیمانی قهرمان ایجاد صلح در منطقه بود، زیرا با گروه های مخالف امنیت کشورها یعنی  تکفیری ها  و داعش مبارزه کرد؛ در واقع اگر‌ مبارزه سردار سلیمانی نبود علاوه بر حاکمیت تروریست‌ها بر منطقه ما، شاهد صدور این‌ گروه های تروریستی به اروپا و سایر کشورهای منطقه به صورت وسیع بودیم.

وی اظهار داشت:  امروز امنیت و آرامش اروپا مدیون مبارزه سردار شهید سلیمانی و یاران او است اما آمریکا ناجوانمردانه او را با شلیک موشک ترور می کند و در عین حال  برغم وجود همه این ظلم ها آمریکا در حال افول قدرت قرار دارد و جهان تک قطبی تمام شده است. این یک واقعیت غیرقابل انکار است که آمریکا در برابر ایران، روسیه و چین‌ و کشورهای آزاده جهان تاب ایستادگی ‌ندارد و از درون در حال متلاشی شدن است.

سردار حاجی زاده تاکید کرد: ایران اسلامی بیش از چهار دهه  برابر همه زیاده خواهی های آمریکا و همپیمانان مستکبر کاخ سفید  ایستادگی و مقاومت ‌کرده است؛ ایران در جنگ هشت ساله با رژیم بعث عراق در برابر حمایت های بیش از ۳۰ کشور از صدام ایستادگی کرد به نحوی که در این جنگ از ۱۱ کشور هم  اسیر گرفت.

وی افزود: ایران هواپیمای متجاوز گلوبال هاوک آمریکایی را سرنگون ساخت و به قلب پایگاه تروریست های این کشور در عین‌الاسد حمله کرد و با ضربات موشکی خود درس عبرت تاریخی به آنها داد.

عاملان و آمران حمله به شهید سلیمانی، همچنان تحت تعقیب ایران قرار دارند 

سردار حاجی زاده در ادامه عنوان‌کرد: البته عاملان  و آمران حمله به شهید سلیمانی همچنان تحت تعقیب ایران قرار دارند  و از جنایت خود رهایی پیدا نخواهند کرد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر اینکه ملت ایران برابر تحریم‌ها و فشارهای حداکثری آمریکا و ایادی او ایستادگی کرده و پیروز شده است ، بیان داشت: معتقدیم کشورهای منطقه با امنیت بومی و بدون اجازه به ورود و مداخله بیگانگان و بدخواهان قادر به برقراری صلح، امنیت و دوستی در منطقه هستند؛ دشمنان ایران را متهم به قدرت طلبی و نظامی گری می کنند در حالی که ما قدرت را برای کشورگشایی نمی خواهیم زیرا تجربه نشان داده برای حفظ صلح و امنیت باید قوی بود.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ادامه داد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تولید قدرت را بر پایه اصول و دکترین دفاعی و بازدارنده خود  مورد اهتمام  قرار داده اند؛ تولید قدرت دفاعی امنیتی با هدف تضمین بازدارندگی در دفاع از منافع ملی کشورمان و محافظت از تحرکات دشمن و انجام عملیات دقیق و تاثیر محور در تمام‌محیط های عملیاتی محتمل، صورت می گیرد.

وی گفت: تولید داخلی و بدون وابستگی تجهیزات پیشرفته دفاعی با تکیه بر جوانان در شرایط تحریم‌های چند ساله انجام می شود و  حفظ و ارتقای آمادگی دفاعی ما نیز  برای تنبیه هر متجاوزی صورت می گیرد.

سردار حاجی زاده افزود: توسعه همکاری های امنیتی و دفاعی با کشورهای دوست و محور مقاومت، مشارکت و اتحاد قابل اعتماد با همه کشورهای اسلامی و‌مشترک المنافع انجام می شود.

رژیم هایی که فکر می کنند امنیت آنها توسط رژیم صهیونیستی تامین می‌شود، سخت در اشتباهند

وی خاطرنشان کرد : امروز برخی کشورهایی که با ناامید شدن از آمریکا با عجله به سمت رژیم صهیونیستی رفتند و تصور می کنند امنیت آنها توسط این رژیم حفظ خواهد شد کاملا در اشتباه هستند؛ اسراییل حتی قادر به حفظ امنیت خود هم نیست ؛ لذا اگر دولت ها و ملت ها اراده داشته باشند با امنیت بومی، داخلی و منطقه ای می توانند به چهار دهه ناامنی و ‌جنگ‌های گسترده در منطقه خاتمه دهند.

وی ادامه داد: ما بیش از ۴۰ سال است در کنار مظلومان منطقه بویژه فلسطین بوده، هستیم و خواهیم بود؛ در همین راستا ما با درس هایی که از اسلام و تاریخ گرفته ایم مسیر خودکفایی و قوی شدن را ادامه خواهیم داد و به هر ماجراجویی علیه ایران در هر سطحی و توسط هر رژیم یا گروهی که باشد پاسخ سخت و  پشیمان کننده خواهیم داد.

دیدگاه کاربران

ناشناس۲۲۴۸۰۵۳۲۲:۳۱:۴۰ ۱۴۰۰/۷/۲۶
الان آذر باييجان هرروز عليه ايران مي بافد
ناشناس۲۲۴۸۸۹۹۱۰:۴۶:۳۰ ۱۴۰۰/۷/۲۷
رئیس جمهور آذربایجان فقط حرف موفت میزنه جرات انجامش نداره
ناشناس۲۲۴۸۱۷۲۲۳:۲۸:۲۶ ۱۴۰۰/۷/۲۶
سردار این تعقیب زیاد طول نکشیده؟اگر قراره عملی بشه در حد حرف نمونه،چون حرف زیاد شنیدیم! بعد از حاج قاسم بازم شهید دادیم
ایران سربلندبا 7هزار تاریخ سربلند۲۲۴۸۳۲۶۰۱:۰۹:۲۸ ۱۴۰۰/۷/۲۷
باسلام درود بر غیرت و مردانگی تان مطمعننا دشمنان ایران از ترس برخورد لرزیدن آمد پاسخ به آنان باید سریع و بدون رحم و شفقت باشد.
ناشناس۲۲۴۸۷۳۹۰۹:۳۹:۴۳ ۱۴۰۰/۷/۲۷
"سردار حاجی زاده: اگر مبارزه سردار سلیمانی نبود، امروز شاهد صدور گروه‌های تروریستی به اروپا بودیم." این اظهارات را در رابطه با مواد مخدر نیز از زبان مسئولین میشنویم. مگر ما باید با خونمان حافظ امنیت جامعه غرب باشیم.
ناشناس۲۲۴۹۵۲۳۱۷:۰۷:۲۵ ۱۴۰۰/۷/۲۷
اگه ما اینکار رو نمی کردیم می اومدن تو ایران
ناشناس۲۲۴۸۷۴۰۰۹:۴۲:۳۲ ۱۴۰۰/۷/۲۷
"اگر مبارزه سردار سلیمانی نبود، امروز شاهد صدور گروه‌های تروریستی به اروپا بودیم" با توجه به عدم حمایت اروپا از مردم ایران در جریان تحریم های ظالمانه بهتر بود از آن صدور ممانعت نمی کردیم.
ناشناس۲۲۴۸۷۴۷۰۹:۴۷:۵۱ ۱۴۰۰/۷/۲۷
سردار؛ امریکا داره نیروهایش را از منطقه خارج میکنه و دیگه برد موشکهایمان هم به آنها نمیرسه. زودتر انتقام شهید سلیمانی را ازشان بگیرید دیگر.
ناشناس۲۲۴۸۷۸۵۱۰:۰۲:۱۹ ۱۴۰۰/۷/۲۷
خداوند سردار سلیمانی را رحمت کند.
ناشناس۲۲۴۹۱۹۴۱۳:۴۵:۲۶ ۱۴۰۰/۷/۲۷
وطن فروش هایی منفی زدن مغزشون سطحی اشون توسط عوامل جنگ روانی دشمن تخریب شده
ناشناس۲۲۴۸۷۸۹۱۰:۰۴:۱۴ ۱۴۰۰/۷/۲۷
نام سردار حاجی زاده در کنار دو سردار شجاع دیگر یعنی سلامی و فدوی به خوبی میدرخشد. و من الله توفیق
نرگس نارده نژاد۲۲۴۸۸۰۷۱۰:۱۱:۱۳ ۱۴۰۰/۷/۲۷
باعرض سلام ;؛ خدانگهدارسردارحاجی زاده باشد وامنیت کشورمادست نیروهای پرقدرت سپاه پاسداران وارتش است ؛؛ تمامی آنها همیشه صحیح ‌وسالم باشند به امیدحق.
مجتبی ازاسلامشهر۲۲۵۰۱۲۱۰۷:۵۴:۴۵ ۱۴۰۰/۷/۲۸
سردار حاجی زاده مایه افتخار و سربلندی و مباهات برای این مرز و بوم است خداوند اینچنین غیور مردان را حفظ کند
یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. دست پر ایران و تصمیم سخت آمریکا در وین

 2. چرا روابط خارجی کشور به سرعت رو به بهبود است؟

 3. لازم باشد باید ۸۰ نفر بروند !

 4. تام کاتن یا ظریف؛ نظام جهانی حرف کدام یک را خرید؟!

 5. بازگشت به ميز مذاكرات برجامی در وين/ توافق احيا می‌شود؟

 6. با اعتراضات آبی اصفهان چه باید کرد؟

 7. آٰرمان عبدالعالی قصاص شد

 8. بازار دلار را به مذاکرات وین گره نزنید!

 9. آقای رئیسی، کمی رقابت‎

 10. پرونده ای که کاش دیگر تکرار نشود...

 11. قمه‌کشی کودکان برای یکدیگر در یکی از خیابان‌های تهران!

 12. صحبت‌های خانواده «غزاله شکور» پس از قصاص قاتل دخترشان

 13. هشدار وزیر نفت درباره تبدیل شدن ایران به واردکننده بنزین/ رئیس جمهور به رهبری نامه نوشت

 14. حقوق کارکنان دولت از سال آینده ۱۰ درصد افزایش می‌یابد

 15. پرچم سفید اردوغان در برابر دلارهای بن زاید

 16. چه کسی به بازی خودروسازان پایان می دهد؟!

 17. اقدام جسورانه یک سرباز وظیفه برای جلوگیری از دزدی یک شیاد از یک بانو

 18. مبارزه با حقوق هاي نجومي در تاریکی

 19. واکنش سردبیر میزان نسبت به خبر اعدام آرمان عبدالعالی

 20. پیشنهاد مشابه جلیلی و بهزاد نبوی برای بهبود شرایط اقتصادی/ تاکید رئیسی بر ادامه روند واکسیناسیون/ دستور رهبری برای بازنگری در پرونده احمد عراقچی

 21. احمد توکلی: هشیار باشید؛ فرصت کوتاه است

 22. کلاهبرداری ۸۰ میلیون دلاری از آستان قدس رضوی!

 23. روایت دیپلمات ایتالیایی از اصرارِ آمریکا جهت حصول توافق با ایران در وین

 24. امیرعبداللهیان:دنبال یک توافق خوب هستیم/ کنایه سخنگوی دولت به روحانی/ طرح صیانت برگشت خورد/ پیش‌بینی تاجیک درباره آینده جریان اصلاح‌طلب

 25. عکس یادگاری نماینده مجلس کشورمان هنگام تماشای بازی رئال مادرید

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. دست پر ایران و تصمیم سخت آمریکا در وین

 2. چرا روابط خارجی کشور به سرعت رو به بهبود است؟

 3. لازم باشد باید ۸۰ نفر بروند !

 4. تام کاتن یا ظریف؛ نظام جهانی حرف کدام یک را خرید؟!

 5. بازگشت به ميز مذاكرات برجامی در وين/ توافق احيا می‌شود؟

 6. با اعتراضات آبی اصفهان چه باید کرد؟

 7. حقوق کارکنان دولت از سال آینده ۱۰ درصد افزایش می‌یابد

 8. پرچم سفید اردوغان در برابر دلارهای بن زاید

 9. مبارزه با حقوق هاي نجومي در تاریکی

 10. پیشنهاد مشابه جلیلی و بهزاد نبوی برای بهبود شرایط اقتصادی/ تاکید رئیسی بر ادامه روند واکسیناسیون/ دستور رهبری برای بازنگری در پرونده احمد عراقچی

 11. احمد توکلی: هشیار باشید؛ فرصت کوتاه است

 12. کلاهبرداری ۸۰ میلیون دلاری از آستان قدس رضوی!

 13. امیرعبداللهیان:دنبال یک توافق خوب هستیم/ کنایه سخنگوی دولت به روحانی/ طرح صیانت برگشت خورد/ پیش‌بینی تاجیک درباره آینده جریان اصلاح‌طلب

 14. ادعای سخیف شبکه «تی.آر.تی» ترکیه درباره جزایر سه‌گانه ایرانی

 15. یادآوری حسین شریعتمداری به تیم مذاکره کننده؛ امروز چه روزی است؟!

 16. نظرات برگزیده مخاطبین الف: چرا پرداختی‌ها در دستگاه‌های دولتی این قدر متفاوت است/ هم نیروی نظامی و هم اقتصاد قوی باید داشته باشیم/ ضرورت دارد الگوی کشاورزی تغییر کند

 17. تحریف سخنان رئیس‌جمهور به چه قیمتی؟!

 18. خشک شدن خوزستان، لرستان و اصفهان تقصیر کیست؟

 19. پیام های جنجال جدید عربی - آمریکایی در آستانه مذاکرات هسته ای

 20. هشدار وزیر بهداشت درباره ورود سویه جدید کرونا به کشور/ روایت میرکاظمی از عقب‌ماندگی ده‌ساله در اقتصاد ایران

 21. مجلس به «نوری» برای تصدی وزارت آموزش و پرورش اعتماد کرد

 22. زاینده‌رود تا ۵ سال دیگر احیا نمی‌شود

 23. دستور اژه‌ای برای رسیدگی مجدد به پرونده مدیرعامل دیوار/مصباحی مقدم : برخی مشکلات ریشه ۵۰ ساله دارد

 24. مصباحی‌مقدم: باید مردم را به صبوری دعوت کرد/ کم‌بارش بودن کشور تقصیر دولت نیست

 25. سخنگوی دولت: دیوار میان مردم و دولت شکسته است/ مردم شاهدند که کشور ویدئوکنفرانسی اداره نمی‌شود

آخرین عناوین

بلیط هواپیما