عضو شورا: بیشترین گزارش تخلفات شهرداری تهران در حوزه شهرسازی است

گروه اجتماعی الف،   4000718068

رئیس کمیته شفافیت شورای اسلامی شهرتهران گفت: براساس گزارش های دریافتی بیشترین تخلفات شهرداری مربوط به حوزه شهرسازی و در اکثر موارد به دلیل صدور مجوزهای غیرقانونی برای ساخت و ساز بوده است.

عضو شورا: بیشترین گزارش تخلفات شهرداری تهران در حوزه شهرسازی است

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از اداره کل ارتباطات شورای اسلامی شهر تهران، احمد صادقی درباره اعلام گزارش اولیه عملکرد کمیته شفافیت شورای شهرتهران افزود: در چهاردهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران طی نطقی نسبت به وقوع تخلفات در شهرداری تهران تذکر دادم و در همین زمینه از همکاران در شهرداری تهران و همشهریان خواستم تا از طریق ارسال پیامک و یا از طریق شبکه های مجازی داخلی و مرسوم به شماره تلفن اعلام شده از سوی بنده، تخلفات را به کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران گزارش دهند.

وی افزود: از تاریخ اعلام شماره تلفن تا امروز، نزدیک ۸۰ مورد تخلفات به کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران گزارش شده است که نشان می‌دهد همکاران در شهرداری تهران و شهروندان به دنبال شفافیت در شهر هستند.

صادقی با اشاره به ارائه گزارش توسط شهروندان گفت: لازم به ذکر است که تمامی گزارش ها پس از بررسی همکاران در کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر به شهردار تهران انتقال داده می‌شود تا پیگیری تخلفات انجام شود.   

رئیس کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: برخورد با فساد باید از حالت نمایشی خارج و سریع السیر شود و بی واسطه به اطلاع مسوولین برسد.

وی یادآور شد: اعضای شورای شهر به دنبال شفافیت هستند و این موضوع نیازمند همکاری شهروندان و همکاران ما در شهرداری تهران است.

صادقی خاطرنشان کرد: همکاران شهرداری و همشهریان می‌توانند پیام های خود را از طریق ارسال پیامک یا از طریق شبکه های مجازی داخلی و مرسوم به شماره ۰۹۳۹۹۸۰۳۰۰۹ برای بنده ارسال کنند تا در کمیته شفافیت شورای اسلامی شهر تهران تخلفات پیگیری شود.

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. کدام طرف دست برتر را در مذاکرات هسته ای دارد؟

 2. جزییات ماجرای اذیت و آزار یک معلم توسط دانش‌آموزان در کلاس درس

 3. تام کاتن یا ظریف؛ نظام جهانی حرف کدام یک را خرید؟!

 4. درگیری در مرز ایران و افغانستان چگونه شکل گرفت؟

 5. بازار ارز در سایه خوشبینی‌ و بدبینی‌ها/ دلار ۱۸ هزار تومانی در راه است؟

 6. کارنامه ۱۰۰ روز دولت رئیسی از نگاه مطبوعات موافق و منتقد

 7. بازار دلار را به مذاکرات وین گره نزنید!

 8. جنبشی که دیگر جنبش نیست 

 9. آیا نام های محلی، «بیگانه» هستند؟

 10. نجات اردوغان با پول ایران

 11. آقای وزیر، اینترنت مان «نفتی» شده است!

 12. نظر قالیباف درباره ماجرای عنابستانی و سرباز راهور/ ارزیابی امیرعبداللهیان از دور اول مذاکرات وین/ پیش‌بینی رئیس بانک مرکزی درباره بازار ارز

 13. مهلت تمام شد؛ هیچ عذر و بهانه ای برای ثبت نکردن حقوق و دستمزدها در «پاکنا» وجود ندارد

 14. ماشین تولید مقاله را متوقف کنید

 15. «سندروم ایجاد سامانه» به کالاهای اساسی هم رسید/ بازرگام متعلق به کیست؟

 16. دولت سیزدهم و یک تصمیم بسیار سخت

 17. واکنش «اندیشکده تونی بلر» به ظهور «تکنوکرات های جدید» در دولت رئیسی

 18. کارشناس صهیونیست: قدرت حمله به ایران را نداریم

 19. فارین افرز: آمریکا از خاورمیانه خارج نخواهد شد

 20. ادعای فرمانده ارتش انگلیس در مورد ایران، چین و کره شمالی

 21. اقدام خوب دولت برای افزایش حقوق‌ها در سال ۱۴۰۱

 22. اعتراف عطریانفر درباره رای اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست‌جمهوری/ تاکید آیت‌الله جنتی درباره نقش مردم در نظام/ واکنش رئیس دفتر رئیسی به انتقاد از انتصابات فامیلی

 23. نظرات برگزیده مخاطبین الف: چرخش اقتصاد نباید به چرخش سانتریفیوژ گره می‌خورد/ کاش ظریف هم با کارشناسان بیشتری برای مذاکرات می‌رفت/ دولت رئیسی به دنبال احیای برجام است

 24. احمد توکلی: هشیار باشید؛ فرصت کوتاه است

 25. واکنش رئیسی به نوسانات ارزی/ بازگشت شفافیت آرا به خانه اول/ تشکر عنابستانی از قالیباف/ خاندوزی: گره‌های اقتصادی در ماه‌های آینده باز می‌شود

ابر آروان

آخرین عناوین

بلیط هواپیما