پای کارشناسان به کمیسیون مشترک بررسی طرح صیانت باز می‌شود؟

گروه اجتماعی الف،   4000713014

عضو کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی از حضور کارشناسان در این کمیسون، خبر داد و گفت: بررسی کابینه و تعطیلات تابستانی مجلس باعث کاهش سرعت رسیدگی به این طرح شده بود.

حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی در گفت‌وگو با ایسنا پیرامون وضعیت طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی، اظهار کرد: اعضای کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی، مشخص شدند اما بررسی کابینه وقت زیادی از ما گرفت و پس از آن نیز با تعطیلات دو هفته‌ای تابستانی مجلس، مواجه شدیم.

فلاحی در رابطه با علت واگذاری بررسی این طرح به کمیسیون مشترک، تصریح کرد: بررسی طرح‌ها در صحن مجلس بسیار زمان‌بر است و به دلیل تسریع روند کار، بررسی این کار به کمیسیون مشترک، واگذار شده است از طرفی ما نمی‌توانیم از نظر کارشناسان در صحن مجلس استفاده کنیم اما بررسی این طرح در کمیسون مشترک، پای کارشناسان را به کمیسیون، باز خواهد کرد.

وی در رابطه با اعضای کمیسیون مشترک، بیان کرد: اعضای کمیسیون فرهنگی و دو نفر از هر کمیسیون در کمیسیون مشترک بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی، حضور دارند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، مطرح کرد: طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی که در کمیسیون بررسی می‌شود به صورت کامل با آن طرح اولیه که منتشر شد متفاوت است و اقدامات کارشناسی روی آن، انجام شده است.

فلاحی با اشاره به دغدغه رهبر انقلاب در رابطه با فضای مجازی تأکید کرد: ۱۱ میلیون ایرانی در فضای مجازی مشغول به فعالیت اقتصادی هستند که تضمینی برای ادامه فعالیت آن‌ها وجود ندارد و ممکن است در هر زمانی کار خود را از دست بدهند اما در این طرح ما از این شرکت‌ها می‌خواهیم مانند کشور ترکیه به ما ضمانت حقوقی بدهند که حقوق کاربران ما را تضمین می‌کنند همچنین سرورهای خود را باید به داخل از کشور، بیاورند.

یکتانتتریبون

پربحث‌های هفته

 1. کدام طرف دست برتر را در مذاکرات هسته ای دارد؟

 2. تام کاتن یا ظریف؛ نظام جهانی حرف کدام یک را خرید؟!

 3. دست پر ایران و تصمیم سخت آمریکا در وین

 4. چرا روابط خارجی کشور به سرعت رو به بهبود است؟

 5. لازم باشد باید ۸۰ نفر بروند !

 6. درگیری در مرز ایران و افغانستان چگونه شکل گرفت؟

 7. بازگشت به ميز مذاكرات برجامی در وين/ توافق احيا می‌شود؟

 8. با اعتراضات آبی اصفهان چه باید کرد؟

 9. بازار دلار را به مذاکرات وین گره نزنید!

 10. حقوق کارکنان دولت از سال آینده ۱۰ درصد افزایش می‌یابد

 11. آقای رئیسی، کمی رقابت‎

 12. اقدام جسورانه یک سرباز وظیفه برای جلوگیری از دزدی یک شیاد از یک بانو

 13. هشدار وزیر نفت درباره تبدیل شدن ایران به واردکننده بنزین/ رئیس جمهور به رهبری نامه نوشت

 14. دولت سیزدهم و یک تصمیم بسیار سخت

 15. کارشناس صهیونیست: قدرت حمله به ایران را نداریم

 16. چه کسی به بازی خودروسازان پایان می دهد؟!

 17. نظرات برگزیده مخاطبین الف: چرخش اقتصاد نباید به چرخش سانتریفیوژ گره می‌خورد/ کاش ظریف هم با کارشناسان بیشتری برای مذاکرات می‌رفت/ دولت رئیسی به دنبال احیای برجام است

 18. احمد توکلی: هشیار باشید؛ فرصت کوتاه است

 19. پیشنهاد مشابه جلیلی و بهزاد نبوی برای بهبود شرایط اقتصادی/ تاکید رئیسی بر ادامه روند واکسیناسیون/ دستور رهبری برای بازنگری در پرونده احمد عراقچی

 20. اتفاق جالب در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس

 21. کلاهبرداری ۸۰ میلیون دلاری از آستان قدس رضوی!

 22. واکنش «اندیشکده تونی بلر» به ظهور «تکنوکرات های جدید» در دولت رئیسی

 23. روایت دیپلمات ایتالیایی از اصرارِ آمریکا جهت حصول توافق با ایران در وین

 24. امیرعبداللهیان:دنبال یک توافق خوب هستیم/ کنایه سخنگوی دولت به روحانی/ طرح صیانت برگشت خورد/ پیش‌بینی تاجیک درباره آینده جریان اصلاح‌طلب

 25. خشک شدن خوزستان، لرستان و اصفهان تقصیر کیست؟

ابر آروان

آخرین عناوین

بلیط هواپیما