نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مجمع عمومی سازمان ملل: ما معجزه هستیم!

گروه جهان الف،   4000705102

 نفتالی بنت نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی برای مجمع عمومی سازمان ملل، این رژیم را «معجزه» خواند.  

به گزارش فارس، نفتالی بنت نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی برای مجمع عمومی سازمان ملل به تمجید از این رژیم پرداخت و علیه ایران لفاظی کرد.

نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس در ابتدای سخنرانی برای هفتاد و ششمین مجمع عمومی سازمان ملل شروع به تحسین «دموکراسی» و حاکمیت قانون در رژیم صهیونیستی پرداخت و این رژیم را «معجزه» خواند.

نفتالی بنت نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از انتخاب خود و کابینه ائتلافی تحت نظر او و «یائیر لاپید» وزیر خارجه این رژیم به عنوان یک نمونه بارز از دموکراسی در منطقه خواند.

وی سپس به موضوع همه‌گیری ویروس کرونا در جهان اشاره کرد و آن را مشکلی برای همه کشورهای جهان خواند. 

نفتالی بنت سپس به تمجید از عملکرد کابینه خود در زمینه مقابله با ویروس کرونا و واکسیناسیون ساکنان فلسطین اشغالی پرداخت.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در شرایطی از عملکرد این رژیم تعریف کرده است که فعالان حقوق بشر پیش‌تر از اقدامات این رژیم در ممانعت از ورود کمک‌های بشردوستانه به مناطق سکونت فلسطینیان از قبیل واکسن کرونا و حتی ارسال واکسن‌های تاریخ گذشته به شدت انتقاد کرده بودند.

نفتالی بنت سپس به لفاظی علیه نیروهای مقاومت اسلامی در لبنان و فلسطین پرداخت و آنها را «تروریست» خواند و بلافاصله اتهام‌زنی علیه ایران را آغاز کرد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که ایران درصدد نابودی رژیم صهیونیستی است و می‌خواهد بر منطقه مسلط شود و این کار را می‌خواهد با برنامه هسته‌ای خود به پیش ببرد.

نخست‌وزیر رژیم تنها دارنده سلاح اتمی در منطقه غرب آسیا به لفاظی علیه برنامه هسته‌ای ایران پرداخت و همچنین علیه قدرت پهپادی ایران موضع گرفت.

به ادعای نفتالی بنت، ایران از همه خطوط قرمز درباره برنامه هسته‌ای خود از قبیل غنی‌سازی اورانیوم برای ساختن سلاح اتمی عبور کرده است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی سپس با انتقاد از «انفعال» بین‌المللی در خصوص نقض خطوط قرمز در خصوص برنامه هسته‌ای ایران ادعا کرد: «اسرائیل به ایران اجازه نخواهد داد به سلاح اتمی دست یابد».

اظهارات نفتالی بنت در حالی صورت گرفت که  «ایهود اولمرت» نخست‌وزیر سال‌های ۲۰۰۶-۲۰۰۹ رژیم صهیونیستی اعلام کرد، این رژیم قدرت نظامی که بتواند توان هسته‌ای ایران را برای همیشه از بین ببرد ندارد.

ایهود اولمرت در روزنامه «هاآرتص» همچنین نوشت که سیاست «بنیامین نتانیاهو» در قبال ایران و تکرار این ادعا که ایران در آستانه دستیابی به سلاح اتمی است، درست نبود، چرا که غنی‌سازی وسیع و سریع اورانیوم لزوما موجب نمی‌شود که ایران به بمب اتم دست یابد.

وی سپس با اشاره به توافق‌های سازش عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با برخی کشورهای عربی شامل بحرین و امارات متحده عربی ادعا کرد: «توافق‌های دیگری (با دیگر کشورهای عربی) در پیش است».

ساعاتی قبل از سخنرانی نفتالی بنت در مجمع عمومی سازمان ملل، «گلعاد اردان» سفیر رژیم صهیونیستی در ایالات متحده علیه برنامه هسته‌ای ایران لفاظی کرده بود.

مقام‌های رژیم صهیونیستی تلاش‌ها برای مانع‌تراشی در مسیر پیشبرد مذاکرات «وین» برای احیای برجام را تشدید بخشیده‌اند و از هر فرصتی برای جوسازی علیه برنامه هسته‌ای ایران استفاده کرده‌اند.

اردان در مصاحبه با «رادیو ارتش» رژیم صهیونیستی با تبلیغ منفی علیه برنامه هسته‌ای ایران مدعی شد که جهان در حال بررسی طرح جایگزین برای متوقف کردن برنامه هسته‌ای ایران در صورت شکست مذاکرات وین برای احیای برجام است.

یکتانتتریبون

پربحث‌های دیروز

  پربحث‌های هفته

  1. پاسگاه مرزی ایران زیر برف مدفون شد

  2. گزارشی از آمار مهاجرت ایرانیان و سایر کشورهای جهان که باید بدانید

  3. حسن روحانی در لباس سربازی در سال ۱۳۵۰

  4. چشمه‌ای غیرعادی در کوه‌های افغانستان

  5. مدعیان از راه رسیده در صف اول!

  6. علی عسکری: کار در هلدینگ، جهاد فی سبیل الله است

  7. ارابه های مرگ همچنان می تازند

  8. ارتفاع پست !

  9. منشاء صدای انفجار شب گذشته چه بوده است؟

  10. اگر توافق شود چه می شود؟ / آیا « بهار اقتصادی» در راه است؟

  11. مدرن دیپلماسی: چرا اسرائیل نمی تواند به ایران حمله کند؟!

  12. آمریکا از بیم موشک‌ها و پهپادهای ایرانی به سلاح لیزری متوسل می‌شود

  13. درباره چندچهره‌گی برخی منتقدان نظام

  14. ردپای چهار عضو دولت روحانی در رانت و فساد شرکت دخانیات/حجم فساد آنقدر زیاد است که با آب دریای کاسپین هم پاک نمی شود

  15. آب در دل کویر تکان خورد

  16. گفت و شنود کیهان؛ از ظریف بپرسید!

  17. برخورد قاطع قضایی با خودروسازان در صورت محرز شدن عدم کارکرد درست ایربگ

  18. اظهارات جدید «الهام علی‌اف» که به مذاق روسیه خوش نخواهد آمد

  19. اشتباهات عراقچی در آخرین دور مذاکرات وین/ روایت ولایتی از جلسه با رئیسی درباره سفر روسیه/ دست خالی اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس/ انتقاد دوباره پلیس از خودروسازان

  20. پاسخ وزیر نفت به ادعای همتی/ امیدواری صالح‌آبادی به بهبود وضعیت اقتصادی در سال آینده/ کرباسچی از کارگزاران کنار گذاشته شد؟

  21. زندگی یک مادر دهه شصتی با ۹ فرزند

  22. پلیس و «زرنگ‌بازی»های ما !

  23. آقای زیبا کلام کدام نژاد پرستی ؟

  24. نظر رهبر انقلاب‌ در مورد قرارداد ۲۵ ساله‌ با چین

  25. میوه های صادراتی مشکلی نداشت، مشکل ما سموم تقلبی در بازار است

  ابر آروان

  آخرین عناوین

  بلیط هواپیما